Şimdi Ara

Ankara Çevreyolunda lastiğim patladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşam Ankara Çevreyolu Pursaklar tarafından Forum Ankara Outlet alışveriş merkezine dönüş tarafında lastiğim patladı. İlginç olan tam karşı tarafında daha öncede lastiğim patlamıştı. Oradan geçerken dikkatli geçmekte fayda var. Bir kaç kez daha orada lastiği patlamış araçlar gördüm. Yoldan kaynaklanan bir durum olabilir mi?

• Yakınlarda lastikçi var mı?

Şaka bir yana ben çevre yolunun öbür yarısını kullanıyorum. Birlik mahallesinin oradan, Mamak üstünden çevre yoluna bağlanıp, havaalanına gidip-geliyorum sık sık. Benzer bir durumla hiç karşılaşmadım. Söylediğiniz enteresan bir durum. Viyadük-köprü girişi-çıkışı mı bu yer?
  • Aynı sıkıntı gölbaşında da var.çevre yolundan konya yoluna inilen istikamette tam kopru uzerinde haftada en az bir kaza oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 den bu yana o yolu her gün kullanıyorum, ilk kez böyle bir şey duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Yakınlarda lastikçi var mı?

Şaka bir yana ben çevre yolunun öbür yarısını kullanıyorum. Birlik mahallesinin oradan, Mamak üstünden çevre yoluna bağlanıp, havaalanına gidip-geliyorum sık sık. Benzer bir durumla hiç karşılaşmadım. Söylediğiniz enteresan bir durum. Viyadük-köprü girişi-çıkışı mı bu yer?

yok hocam ne lastikçisi otoyol giriş-çıkışı. battaniyemi serip değiştirdim lastiğimi. ama en çok korktuğum bijonları tam olarak sıkıp sıkamadığım oldu. ama yeterince sıktığıma kanaat getirince yola çıktım. 2. kez lastik değiştirdim ortalama 15 dk sürdü. çakmaklıktan çalışan bijon anahtarı varsa iyi olur. daha hızlı halledilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

2004 den bu yana o yolu her gün kullanıyorum, ilk kez böyle bir şey duydum.

doğrudur üstat. inşallah başınıza gelmez. dün gece bir de kar yağışı vardı o yolda. lastik değiştirirken baya zorlandım.
  • Bu yolu hemen hergün evden çıkıp ivedik tarafına giderken veya havaalanına gidip gelirken kullanıyorum, çok şükür bir sıkıntı yaşamadım şimdiye dek..

Tesadüfdür bence..

Geçmiş olsun bu arada.. Tek başına olunca çok sıkıcı oluyor lastik değiştirmek.. Az gelmedi başıma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Bu yolu hemen hergün evden çıkıp ivedik tarafına giderken veya havaalanına gidip gelirken kullanıyorum, çok şükür bir sıkıntı yaşamadım şimdiye dek..

Tesadüfdür bence..

Geçmiş olsun bu arada.. Tek başına olunca çok sıkıcı oluyor lastik değiştirmek.. Az gelmedi başıma..

teşekkürler üstat. kimsenin başına gelmesin. özellikle yüksek hızlarda sıkıntılı olabiliyor. aynı yerde 2 kez başına gelince insan şüpheleniyor.
  • Gecmis olsun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş ola
  • Rivayet odur ki Toyota'nın yetkilileri Japonya'dan Ankara'ya gelmişler. 1 saat boyunca araba ile gezdikten sonra araç içinde çevirmene japonun birisi sormuş. - Ne zaman asfalta çıkacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Rivayet odur ki Toyota'nın yetkilileri Japonya'dan Ankara'ya gelmişler. 1 saat boyunca araba ile gezdikten sonra araç içinde çevirmene japonun birisi sormuş. - Ne zaman asfalta çıkacağız?

Ağlanacak Halimize Gülüyoruz.
  • neler oluyor oralarda? tekin işler değil bu işler...

Ankara Çevreyolunda lastiğim patladı
  • quote:

Rivayet odur ki Toyota'nın yetkilileri Japonya'dan Ankara'ya gelmişler. 1 saat boyunca araba ile gezdikten sonra araç içinde çevirmene japonun birisi sormuş. - Ne zaman asfalta çıkacağız?

• quote:

çok iyiymiş bu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.