Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
102
Favori
131.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1984FilmFotoğrafSanat kullanıcısına yanıt

İnşallah tekrardan eskisi gibi uygun fiyatlı çekimlere başlarsnız hocam. Ben daha önce, normalde İstanbulda olmama rağmen işlerimi ankaraya denk getirip size çektirip istanbul'a dönmüştüm çok da memnun kalmıştım:)

• fearless_X kullanıcısına yanıt

Genelde bu yüzden iyi paralar kazanıyorlar hocam 🙂 Sizin bahsini yaptığınız şekilde istisnalar oluyor tabi ki.Onlardan biri olabilsek en azından buradaki kişilerin işlerini de rahat şekilde yapabilirdik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selim bey, tanıdığım en güvenilir esnaflardandır. Konuyu görünce bir mesaj atayım dedim.

Gidecek arkadaşlar gönül rahatlığı ile gidebilir.

• fearless_X kullanıcısına yanıt

Çok para kazanılan bir iş olsa neden özel okul satın aldı da farklı lokasyonlara başka fotoğrafçı dükkanları açmadı acaba? 

• Arif kullanıcısına yanıt

Zaten yeteri kadar var :)) Adam tüm devlet kurumlarının ihalelerini alıyor

O kadar çok kaznıyor ki parayı sıfırlamak için okul almış, lüks araçta alıyor devamlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 21 Haziran 2022; 18:50:35 >
  • özel siparişimde yardımcı oldu çok teşekkürler tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam güncel fiyatlarınız nedir acaba

@1984FilmFotoğrafSanat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 8 Ağustos 2022; 12:1:52 >
  • Yeriniz nerede acaba

• Güncel fiyat nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selim beye çok teşekkür ediyorum , istediğim fotoğrafları çoğaltmamda yardımcı oldu ve buluşma yerini bir işim çıkmasına rağmen beni sıkıntıya sokmayacak şekilde ayarladı . Herkese öneririm , işini düzgün yapan birisi .

• Antalya da 4 adet bio foto 75 TL. Ucuz yapan olsa da gitsek

• ReqinLeif R kullanıcısına yanıt

Ankara idi galiba...

• hannibal kullanıcısına yanıt

İyi günler, pandemi kaynaklı olarak vesikalık ve biometrik fotoğraf çekimi konusunda yardımcı olamıyoruz maalesef ilk başlıkta belirttiğimiz gibi. Bunun dışında ise mevcut krizden kaynaklı bir işletme açmaya da korkar duruma geldik,bir seyler düzelirse eğer kendimiz direkt işletme satın alıp işlerimize dükkan faaliyetleri olarak da devam edeceğiz. Şimdilik e ticaret sitelerinde faaliyet gösterdiğimiz için home office olarak çalışıyoruz. Bu yüzden uzun zamandır buradan gelen arkadaşlara ya alternatif yerlere yönlendirerek ya da bir şekilde bizde olur kendinde olur dijital kopyası olan arkadaşlara ortak noktada vs buluşup teslimat yapıyoruz . Halâ da bu forumdan gelen arkadaşlara yardımcı oluyoruz fakat genelde buraya yorum girilmiyor işlem sonrasında.

Burada en fazla yaptığımız işleri buraya fiyat olarak yazıyorum, özel ebatlar için ve kanvas baskılar için yine yardımcı olabiliriz :

10x15 cm fotoğraf baskısı 2 lira

13x18 cm fotoğraf baskısı 3,2 lira

15x21 cm fotoğraf baskısı 4 lira

210x297(A4) mm fotoğraf baskısı 12 lira

Elimizde dijital fotoğrafları olan ve kendinde hazır olarak dijital kopyaları olan forum üyeleri için vesikalık ve biometrik fotoğraf fiyatları ise:

-8 adet vesikalık fotoğraf 20 lira

-12 adet biometrik fotoğraf 20 lira

25 kişi ve üzeri olacak şekilde kurumsal /anlaşmalı olarak vesikalık ve biometrik fotoğraf çekimleri için yine Ankara içine ekipmanlarımız ile gelip yardımcı olabiliyoruz.

• Sağ olsun Selim Bey biyometrik fotoğrafım için hem rötuşta hem basımda yardımcı oldu ve her sorumu ve sorunumu dikkate alarak nazikçe cevapladı. Yine bir işim olduğunda ki olacak gibi şu sıralar kendisiyle çalışacağım.

• Biometrik foto için güncel fiyat nedir?

• Ankara'da biometrik foto için uygun yer tavsiyesi olan var mı?

• Ayva kullanıcısına yanıt

Adres veya ismi nedir?

• İstanbul anadolu yakası hepsi tutturabildiğine 65-75 bandında.
    Amerika visesi için aynı resmi 5x5 yapıp dijital olarak atmak için de aynı parayı istiyorlar yatacak yerleri yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Maps/Facebook üzerindeki numaradan WhatsApp ile iletime geçerek, dijital kopya olan fotoğrafımı çoğalttım.

Daha önceden özalitçi de çıkartmıştım, resmen ırkım değişmiş gibi kap kara fotoğraflar vermişlerdi.

Bugün aldığım fotoğraflar ise orijinal fotoğraflarımdan çok daha net ve renkli çıktı. Ben çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.

Fiyat çok uygun, umarım bir gün normal çekimde yapabiliriz.  

Kendisi de çok yardımsever birisiydi.

Ankara fotoğraf

Ankara fotoğrafçı

Ankara vesikalık

Ankara ucuz fotoğraf

Ankara ucuz fotoğrafçı

Ankara ucuz vesikalık

• Fotoğraf baskısı, kanvas baskı ve elinizde dijital kopyası varsa yine yardım olabiliriz, iyi günler...

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.