Şimdi Ara

© << ANIME CÂFE since 2005 >> © (938. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.197
Cevap
12
Favori
726.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • livemocha işine yarıyabilir belki sohbet için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

aslında sende haklısın ya açılsa nolurki bizim türkler klasik:
    open cam
    download dress
    show t***s
    .... chat roulette felan şansımı deniyim diyom 6 taneden 5 i zaten elinde tutmuş masaya vuruyo

t***s görmeyeceksek ne yapaca cam i
  • Şşş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

Şşş.

Naptın usta ya? Göründüğün yok hiç. Nerelerdesin?
  • Tatil çok geç başladı benim ya, ramazandan sonra başladı hatta hesap et.

Anca geldim yani, ama buraları okumuyorum anlamına gelmiyor.

Başta dublaj vb. tarzda bir yarışma yapmayı planlıyordum ama çok teferruatlı ve yorucu olur gibime geliyor üyeler için, hediyeli bir yarışma yapmayı planlıyorum öneriniz var mı?
  • quote:

Tatil çok geç başladı benim ya, ramazandan sonra başladı hatta hesap et.

Başta dublaj vb. tarzda bir yarışma yapmayı planlıyordum ama çok teferruatlı ve yorucu olur gibime geliyor üyeler için, hediyeli bir yarışma yapmayı planlıyorum öneriniz var mı?

Mangayla alakalı olsun. Bıktık anime anime, herşey animeyle ilgili.
  • quote:

dublaj yarışması nasıl oluyor bir animeye dublaj yapıyorlar sanırım peki kendi yazdıkları metine göre mi yoksa hikayeye uygun bir türkçe dublaj mı yapıyorlar daha önce böyle bir yarışma yapıldımı yapıldıysa örnek bir video var mı kazanandan falan
  • quote:

hoşgeldin reiz

benim kafamda tahmin oyunu var aslında.acaba bi sonraki bölüm ne olacak gibilerinden bişey
    ama manga olayı işi bozuyor.

bide toplu anime izleme durumu olabilir.kısa ve populer olmayan animeler arasında oylama yapalım
    en çok oyu alanı hep beraber izleyek. belli başlı animeler hariç herkesin izlediği beraber tartışabileceğimiz bi konu çıkar.ayrıca güzel ama opuler olmaya animelerle tanışmış oluruz
    benden etkinlik önerisi bu kadar oluyor.idare edin
    gerçi ben yakın zamanda türkmenistan yolcusuyum ama artık olduğu kadar.
  • team speak i alacan aynı anda aynı bölümü izlemeye başlıyacan bi yandan muhabbet hele bunu gece 12 den sonra korkunç bir film izlerken yapıcan düşünemiyorum ya eğlenceyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

quote:

hoşgeldin reiz

benim kafamda tahmin oyunu var aslında.acaba bi sonraki bölüm ne olacak gibilerinden bişey
    ama manga olayı işi bozuyor.

bide toplu anime izleme durumu olabilir.kısa ve populer olmayan animeler arasında oylama yapalım
    en çok oyu alanı hep beraber izleyek. belli başlı animeler hariç herkesin izlediği beraber tartışabileceğimiz bi konu çıkar.ayrıca güzel ama opuler olmaya animelerle tanışmış oluruz
    benden etkinlik önerisi bu kadar oluyor.idare edin
    gerçi ben yakın zamanda türkmenistan yolcusuyum ama artık olduğu kadar.

Ben de istiyorum oraları gezmeyi. Semerkand, Fergana, Buhara felan. Türkmenistan değil tabi Kazakistan felan komple oraları.
  • School Days izlemeye başladım 2 bölüm izledim konusunda hakkında pek iyi konuşulmuyordu ama güzele benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Said6

School Days izlemeye başladım 2 bölüm izledim konusunda hakkında pek iyi konuşulmuyordu ama güzele benziyor.

İstiyorsan bitir ama birkaç gün kendine gelemeyebilirsin.
  • quote:

School Days izlemeye başladım 2 bölüm izledim konusunda hakkında pek iyi konuşulmuyordu ama güzele benziyor.

Şimdiden geçmiş olsun
  • quote:

bilgisayara kafa atma noktasına geldiğim nadir animelerdendir, izleme en iyisi
  • quote:

Sen aldırma bunlara izle ama izlemek için yanlış zaman seçmişsin. Şöyle karlı, yağmurlu falan bunalım havalarda izleyeceksin ki....
  • Bugün şarkı dinliyordum. Listenin arasına Elfen Lied'da sürekli çalan ve açılış müziği olan Lillium karışmış. Birden çalmaya başladı sebepsiz yere ağladım
  • hocam japon radyosu dinliyorum her gün angel beats elfen lied clannad ve benzeri bir çok animenin opening i çalıyor gözlerimi sen düşün bu arada düşündümde bu elfen lied ecchi si olmasa çok derin anlamları olan bir anime
    bleach in ilk filmi de böyleydi ama bleache uymadığından kıymeti bilinmemiş
  • Kawai radio birşey oldu galiba açılmıyor bende. Başka radio varsa link atarsanız sevinirim.
  • bende kawai radio dinliyodumda site felan komple kapandı üzüldüm epey ama yinede bir benzeri ve güzel olanı var tavsiye ederim
    http://www.animenfo.com/radio/listen.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

bende kawai radio dinliyodumda site felan komple kapandı üzüldüm epey ama yinede bir benzeri ve güzel olanı var tavsiye ederim
    http://www.animenfo.com/radio/listen.php

bak iyi oldu bu işte, bir açtım kanon opening çalıyor hem de
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.