Şimdi Ara

© << ANIME CÂFE since 2005 >> © (936. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.198
Cevap
12
Favori
726.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dasdacik

gülmekten öldüm şu an animede izlerken ağlıyodum burda koptum ya nedir bu soru cidden

abi anasayfadaki ilk cümleyi okur okumaz aklıma kyuubey geldi adamların kafa güzelmiş sevdim siteyi ben de doldurayım şu formu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 3 Ağustos 2011; 16:39:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estheim

quote:

Orijinalden alıntı: Said6

http://animebyt.es/ bu siteye üye olayım dedim adamlar kayıt formunda ahiret sorusu gibi sorular sormuşlar sonra vazgeçtim.

Hepsini cevapladım ben bakalım kabul edeceklermi.

Daha 1 gün olmadı hemen kabul etmişler.
    Your invite has been sent to your email.
    Welcome to AnimeBytes
  • beyler daha önce Code Geass - FMA - Death Note izledim başka anime de izleyemedim varsa böyle güzel sürükleyici zeka oyunu olan öneri alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Asia Torrent üyeliği olan varsa Allah rızası için

http://www.asiatorrents.com/index.php?page=torrent-details&id=55f0c0031bdd713ce21af946c327ae0f10029ac5

şunu bana atsın

http://www.bakabt.com/144468-detroit-metal-city-valdikss.html

//
    Animebyt.es katı gibi görünür ama ircde kafa elemanlar vardır. Ratio tutmazlar hit&run yapmadığınız sürece. Seed kısmı iyi, leecher yok gibidir.
    Gözlerden ırak kapalı bir kutu olarak görüyorum ben bu trackeri. Tek artısı lisanslı animeleri barındırması ve animeleri sunma şekilleri.
    //
  • Hocam bakabt'de olduğunu bende biliyorum. Bana o sürüm lazım. Bir kaç tane buldum o sürüm ama seed yok.
  • Yarbay oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasts0ul

MAL a login olduğunuzda hemen sağ üst tarafta panel settings var ona girin my list style tıklayın ordan arka plan renk vs vs ayarlıyabilirsiniz
    bkz şekil 1a :http://myanimelist.net/animelist/lasts0ul

uzun zamandır girmiyordum güncelliyeyim şurayı

@Estheim

bekliyorum merakla

Sordunuz cevapladık kaale alan bile olmamış neyse bu ao no ex.. de aklma taklan bisey var 14 . bölümde kelebekler rini görünce tanrının alevleri diye sesleniyodu şeytanın diye değil demekki bizim rin acayip güçlü galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

MAL a login olduğunuzda hemen sağ üst tarafta panel settings var ona girin my list style tıklayın ordan arka plan renk vs vs ayarlıyabilirsiniz
    bkz şekil 1a :http://myanimelist.net/animelist/lasts0ul

uzun zamandır girmiyordum güncelliyeyim şurayı

@Estheim

bekliyorum merakla

Sordunuz cevapladık kaale alan bile olmamış neyse bu ao no ex.. de aklma taklan bisey var 14 . bölümde kelebekler rini görünce tanrının alevleri diye sesleniyodu şeytanın diye değil demekki bizim rin acayip güçlü galiba

iblisler şeytanı tanrıları olarak görüyorlar şeytanın mavi alevleri olduğundan rininde mavi alevleri olunca otomatik olarak rinide tanrı olarak görüyorlar diye düşünüyorum
  • İblisler arkadaşın dediği gibi Satanı yani Şeytanı tanrıları olarak görüyorlar. O mavi alevlerde şeytanın alevleri olduğu için , ondan öyle bağırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipponese -- 4 Ağustos 2011; 15:37:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay9

http://www.youtube.com/watch?v=zjNi1EZ-cqU

Burda nel şaşırnca çalan bir müzik var ismi nedir nerden bulabilirim?

ayrıca diğer bleach müziklerinide nasıl bulabilirim mesela keman sesli olanı falan

Bleach OST diye arat bulursun bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay9

http://www.youtube.com/watch?v=zjNi1EZ-cqU

Burda nel şaşırnca çalan bir müzik var ismi nedir nerden bulabilirim?

ayrıca diğer bleach müziklerinide nasıl bulabilirim mesela keman sesli olanı falan

requiem for the lost ones

ayrıca diğer duygusal ostları : painful past, wild of the heart, never meat belong , compassion, here to stay, torn apart,

bilgisayarımda olanlar bunlar

bi dinleyeyim dedim moralimin içine etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lasts0ul -- 5 Ağustos 2011; 12:52:19 >
  • Sonlara doğru bir keman giriyor ya. Bitiyorum ona.
    Ben bu ost'yi 2 sene önce otobüste okula giderken dinliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Sonlara doğru bir keman giriyor ya. Bitiyorum ona.
    Ben bu ost'yi 2 sene önce otobüste okula giderken dinliyordum

şu sıralar uyurken dinliyorum ben grief and sorrow dan never meant to belong a kadar ne kadar "sad" ost varsa hepsini
  • clannad ilk sezonu izledikten sonra uzun zamandır after ı izlemeyi düşünüyodum kısmet bu haftayaymış zaten hafif gidiktim bu aralar bi de üstüne binince iyice koptum gittim. Bu neydi ya böyle uzun zamandır anime izlerken bu kadar ağladığımız hatırlamıyorum. Böyle birşey olsa insan dayanamaz gider herhalde ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

clannad ilk sezonu izledikten sonra uzun zamandır after ı izlemeyi düşünüyodum kısmet bu haftayaymış zaten hafif gidiktim bu aralar bi de üstüne binince iyice koptum gittim. Bu neydi ya böyle uzun zamandır anime izlerken bu kadar ağladığımız hatırlamıyorum. Böyle birşey olsa insan dayanamaz gider herhalde ya

visual key in her animesi ağlatmıştır beni ve ağlamayan bir insanımdır diğerlerinide izlemeni tavsiye ederim

bu arada durara ya başladımda 2-3 bölüm izledim arkadaş bu nedir ya böyle şehir olamaz resmen kızların arkasında tombala çeken elemanda animeyi durdurup gülmek zorunda kaldım
  • quote:

quote:

clannad ilk sezonu izledikten sonra uzun zamandır after ı izlemeyi düşünüyodum kısmet bu haftayaymış zaten hafif gidiktim bu aralar bi de üstüne binince iyice koptum gittim. Bu neydi ya böyle uzun zamandır anime izlerken bu kadar ağladığımız hatırlamıyorum. Böyle birşey olsa insan dayanamaz gider herhalde ya

visual key in her animesi ağlatmıştır beni ve ağlamayan bir insanımdır diğerlerinide izlemeni tavsiye ederim

bu arada durara ya başladımda 2-3 bölüm izledim arkadaş bu nedir ya böyle şehir olamaz resmen kızların arkasında tombala çeken elemanda animeyi durdurup gülmek zorunda kaldım

Dur daha neler var
  • quote:

quote:

önerilere açığım
  • dediğim gibi visual key in bütün animelerini izlemeni söylerim izlemiş biri olarak kanon hariç hepsinde farklı birşey bulcaksın (kanon biraz clannnad a benzer ama yinede çok güzeldir )

isimleri istersen:Angel Beats(japonca öğrenme hevesimi başlatmış favori animemdir hayata bağlar insanı)
    kanon 2006 (eski versionu daha kıtdır 2006 genişletilmişdir o yüzden bunu izle derim ) Air (garip bir seri yine visual key klasikleri arasında yerini almışdır ve güzeldir sıkılmazsın)
  • 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.