Şimdi Ara

## [Anime] BLEACH ## (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.120
Cevap
20
Favori
281.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: John

quote:

Orjinalden alıntı: !!!DangerouS!!!

Ben daha 22.bölümdeyim Lost'u izlemekten zaman bulamadım :D

Lost ? hata yapıyosun bidaha bi düşün istersen ama kendi zevkin tabiki.

Niye yahu?

Ben Bleach'i crunchyroll den izliyorum. Elimde DVD leri falan yok. Olsa daha bi izleyesim gelir tabii de. Crunchyroll'den izleyince kotaya biniyor mis gibi :D Hem download edemediğin için sadece izlediğinle kalıyorsun. Birde görüntü kalitesi falan düşük. Ama yine de izlenebilir yani.
  • ben elinde var da izlemiorsun diye öle demiştim yani bleach varken lost izlemek ben sevmediğim için böle konuşuyorum bakma sen bana
  • Bleach OVA listesini alabilirmiyim? Ichigo %100 var bildiğim, başka varsa onlarıda indiriyim
    Bi arkadaş Zaraki ye değnmiş adam bırak bankai yi, Shikai siz haliyle Bankai yapmış Kaname Tōsen'i devirdi Ichigo dan daha fazla seviyorum zaten adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leipold

Bleach OVA listesini alabilirmiyim? Ichigo %100 var bildiğim, başka varsa onlarıda indiriyim
    Bi arkadaş Zaraki ye değnmiş adam bırak bankai yi, Shikai siz haliyle Bankai yapmış Kaname Tōsen'i devirdi Ichigo dan daha fazla seviyorum zaten adamı

arkadaşım karıştırıyorsun, bleach'in ovası ichigo 100% değil. ikisi de biribiri ile alakasız animeler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

quote:

Orjinalden alıntı: Leipold

Bleach OVA listesini alabilirmiyim? Ichigo %100 var bildiğim, başka varsa onlarıda indiriyim

arkadaşım karıştırıyorsun, bleach'in ovası ichigo 100% değil. ikisi de biribiri ile alakasız animeler

utandım bak şimdi ben ichigo %100 bleach ovası diye duymuştum, yani onuda izlemedim ondan soruyorum Bleach ova ismi/isimleri ne diye
  • ichigo 100%: komedi, drama, romantizm ve ecchi öğeleri taşıyan bir anime

bleach: macera, aksiyon, doğa üstü güçler, drama, komedi öğeleri taşıyan bir anime

bleach'in OVA'larını hiç duymadım ama 1 tane sinema filmi var
  • Bleach - Memories in the Rain:Burada ichigo annesini öldüren holowla kapışıyor.

Bleach - The Sealed Sword Frenzy:Burada da şimdiye kadarki en güçlü bi shinigami ile geçiyor hikaye.Ama o shinigami sonradan diğer shinigamileri öldürmeye başlamış ve hollow tarafına geçmiş.Burada ichigoyla kapışıyor o shinigami.

Evet ova'ları bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowhero -- 31 Temmuz 2007; 12:26:26 >
  • "Bleach - Memories in the Rain" bu ova olabilir çünkü sinemaya gösterime girdiğini duymadım, yanlılıyor da olabilirim.

"Bleach - The Sealed Sword Frenzy" bu kesinlikle ova değil çünkü sinamada gösterime girdiği söyleniyor.

bir animenin OVA olabilmesi için ne TV'de ne de sinemada gösterilmemiş olması lazım. OVA'lar eskiden sadece VHS kasetlerde satılıyordu, günümüzde ise sadece cd ve dvd olarak satılıyor.
  • Ichigo zaten annesini öldüren hollow u kesiyodu soul society e gitmeden önce yanlış hatırlamıyosam. Memores in the rain de extra bişey varmı?
  • şimdi tekrar düşündüm de korosaki ichigo'nun babası zaten annesini öldüren hollow'u yokediyordu. ichigo daha soul soceity'ye gitmeden hollow'u elinden kaçırmıştı. o zaman "Memories in the rain" ne ola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmedin -- 31 Temmuz 2007; 13:50:56 >
  • Buyrun dediklerimin ikisininde ova olduğunun kanıtı.Anime.gen de onlar ova katogorisinde.1 tane filmi var doğru.Onun adıda "Memories of Nobody".Ve buda linki:http://www.anime.gen.tr/animeliste.php?detay=0&turkiye=0&harf=B .Burada aşağı doğru inerek dediklerimi ova katogorisinde koyduklarını görebilirsin
  • hmm eksiğimizi de öğrenmiş olduk

aklım nereye uçtuysa artık "The Sealed Sword Frenzy" ovasını "Memories of Nobody" filmi ile karıştırdım.

şimdi tekrar farkettim de ben dahil birçok kişi "SPOİLER!!!" yazısını eklemeyi unutmuş. arkadaşlar dikkat edelim daha izlememiş olanların zevkini mahfetmeyelim
  • Bleach Saien diye müzikal gibi bişey var indirmiştim ama dasha izleyemedim hem anime değil hem de güzel bişewye benzemiyordu.
    http://www.g2anime.net/?x=media/fullepisodes/bleach_saien_direct_download.php
  • Türkçe altyazıları kazasker'in sitesinde bulabilirsiniz. yalnız bazı bölümlerde zamanlama sorunları olabilir.

http://kazasker.googlepages.com/
  • quote:

Orjinalden alıntı: dergul

Türkçe altyazıları kazasker'in sitesinde bulabilirsiniz. yalnız bazı bölümlerde zamanlama sorunları olabilir.

http://kazasker.googlepages.com/

kazasker bölümleri lunar anime nin çevirilerine göre yapıyor.sadece ilk 5 bölümde zamanlama sorunu var ki onuda divxplanet'te senkronlanmışı var.
  • yaz ayları filler bölümler bitmiş durumdadır. bu haftaki bölümü sevdim, güzeldi

ne var ki bir dahaki bölüm 22 ağustosta, haftaya yine bleach yok yani
  • Akşama 126'dan devam edeceğim, yani birazdan . Sabırsızlanıyorum. Dün tüm günümü Bleach izleyerek geçirdim (Sabah 10, gece 12)
  • quote:

yaz ayları filler bölümler bitmiş durumdadır. bu haftaki bölümü sevdim, güzeldi

üzülmeyeceğine eminim ama daha fillerlar bitmedi maalesef...

ha yanılıyor da olabilirim bi taraftan anime bi taraftan manga derken neyi izleyip neyi izlemediğimi bile şaşırdım artık. Ama asıl nokta şu ki mangada böyle bir bölüm hatırlamyorum. (Çok geride kaldığındandır herhalde)

E bu bölümün sonuçlandırılmadığını da düşünürsek demek oluyor ki daha (en az) bir bölüm filler var. Ama hiç üzülmüyorum çünkü bleach fillerları naruto'nunkiler gibi sıkıcı olmuyor.
  • quote:

yaz ayları filler bölümler bitmiş durumdadır. bu haftaki bölümü sevdim, güzeldi

Hayır,bu bölümde fillerdı.Ama Hitsugaya'nın futbol oynadığı fillerdan güzeldi.Hiç değilse Hueco Mundo'da herkezin Aizen'e sadık olmadığını anladık.

Konu bu şekilde giderse 10 bölüm bile verseler izlerim,ama tekrar Kon çıkarsa bırakırım Bleach'i

Ayrıca kafama hep takılan bir soru var.Bu Espada'ların Shinigami'lerden hatta Kaptanlardan bile güçlü oldukları söyleniyor.Peki nasıl oluyorda Aizen'den emir alıyorlar.Vursunlar kafasına alsınlar elinden Hougyoku'yu.Kendileri Hollow'ları Arrancar yapsınlar
  • aizen olayı başka, kurosaki ilk karşılaşmasında aizene çizik bile atamamıştı. işte bu yüzden espadalar 3 buçuk 3 buçuk geziyorlar etrafında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.