Şimdi Ara

AndroidX86 4.4 RC2 - 20.05.2014 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
15
Favori
38.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar eee 1005ha netbooka yukledim cidden çok hızlı çalışıyor, en ufak kasılmıyor iki eksiklik dikkatimi çekti 1.si mikrofonu tanımıyor dolayısıyla sesli komutlar vb çalışmıyor. bunun haricinde daha da önemlisi windowsun kurulu oldugu c: veya yedek dosyaların olduğu d: ya ulaşmanın bir yolu yok mu? bu büyük bir sorun kendi içinde imaj dosyalarıyla çalışıyor kapalı bir sistem gibi.
  • ben hardiske kurmama rağmen usb belleği çıkardım an adroid etkisiz hale geliyor neden böyle oluyor arkadaşlar bilgisi olan var mı? netbook asus eee pc 1001 ha.çok memnunum android müthiş çalışıyor ama usbyi kurulum bittikten sonra program indirip yüklüyorum onlarda çalışıyor fakat ne yazık ki usbyi çıkardığım an ne programlar çalışıyor ne başka bişey netbooku kapattığım zamanda sistemde dosya olmadığını söylüyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

ben hardiske kurmama rağmen usb belleği çıkardım an adroid etkisiz hale geliyor neden böyle oluyor arkadaşlar bilgisi olan var mı? netbook asus eee pc 1001 ha.çok memnunum android müthiş çalışıyor ama usbyi kurulum bittikten sonra program indirip yüklüyorum onlarda çalışıyor fakat ne yazık ki usbyi çıkardığım an ne programlar çalışıyor ne başka bişey netbooku kapattığım zamanda sistemde dosya olmadığını söylüyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sanırım kurulumu yaparken usbyi falan seçmişsinizdir. Ben kurdum usb falan gerek kalmadan çalışıyor, android için 4 gblık hardikten alıp yeni bir disk oluşturdum oraya kurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkansimsek

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

ben hardiske kurmama rağmen usb belleği çıkardım an adroid etkisiz hale geliyor neden böyle oluyor arkadaşlar bilgisi olan var mı? netbook asus eee pc 1001 ha.çok memnunum android müthiş çalışıyor ama usbyi kurulum bittikten sonra program indirip yüklüyorum onlarda çalışıyor fakat ne yazık ki usbyi çıkardığım an ne programlar çalışıyor ne başka bişey netbooku kapattığım zamanda sistemde dosya olmadığını söylüyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sanırım kurulumu yaparken usbyi falan seçmişsinizdir. Ben kurdum usb falan gerek kalmadan çalışıyor, android için 4 gblık hardikten alıp yeni bir disk oluşturdum oraya kurdum.

yok arkadaşım harddiski seçtim olmuyor ne yazık ki

• Dostum benim netbook tsohiba ac100 buna nasıl andrıod yükleyecem.Benim pc için hangi andrıod sürümü uygun birkaç tanesini indirip denedim SD kartına yazdım ama netbook görmüyor.
  • benim pc dell 5010 eepc versiyonunu yükledim
    basta bi uyarı verdi bu bir asus ürünü değildir diye acaba ondanmıdır bilmiyorum cogu sey acılmıyor wireless gördü nete felan girdim ama kamera müzik felan gibi şeylere tıklayınca kapandı uyarısı veriyor bunu nasıl aşarım hangi sürümü yüklmemem lazım
  • Pek kullanışlı gorunmuyor ,uğraşıyı sevenler için iyidir :)
  • ubuntu 12.04 üzerine sudo apt-get install lxde yaptınız mı kralsınız. klavyeli netbookta zaten bu adrodiler google os ler fln olmaz. dokunmatik degil bir kere

ya windows xp ya ubuntu with lxde
  • Selam arkadaslar.Ben dun iCS yi kurdum hersey cok iyi calisyor hatta sorun goremedim.Bir tek kapanma tusu yok onuda bir shutdown programi ile cozebiliyorsunuz.Zaten en bastada belirtmisler bunu.Benim bilgisayar asus eeepc 701 4G.Sizden su konuda yardim bekliyorum.Ben Androidi usb bellekten kurdum.Hersey harika calisyor cok memnunum.Yalniz bilgisayri kapatip actigimda hersey en basina donuyor sanki az once androidi yuklemisimde en bastaki dil secme olayindan basliyor.Yani butun ayarlar yuklediklerim yok olmus olay en basina donmu duruma geliyor.Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.Ben ilk defa android kullandim dun bilgisayrimda daha once telefonda falan hic kullanmadim.Acaba androidi bilmedigimden birsey yanlis mi yapiyorum?Yardimlarinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler herkese
  • deneyelim ancak drivr soruni olurmu ozelikle wifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düal boy oluyormu win7 ile beraber bir soru daha usb den kurulana biliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mogolo

düal boy oluyormu win7 ile beraber bir soru daha usb den kurulana biliyor mu

dual boot oluyor, usbden de kurulabiliyor, asus eee pcye kurdum mikrofondan başka herşey çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkansimsek

quote:

Orijinalden alıntı: The Mogolo

düal boy oluyormu win7 ile beraber bir soru daha usb den kurulana biliyor mu

dual boot oluyor, usbden de kurulabiliyor, asus eee pcye kurdum mikrofondan başka herşey çalışıyor

biraz daha acıklarmısınız nasıl usb den kurulum yaparım dual boot olayını vs kurlum ekranında soruyor mu tüm bilgilerim silinir diye korkuyorum
  • dual boot normal kurulumu yaptığımda oldu, tam olarak sordu mu sormadı mı hatırlamıyorum ama oldu. usb ile ilgili burada bilgi var unetbootin programı çok kolay iso dosyasını seçip hallediyorsun hemen
  • win 7 ile dual boot olmuyor sadece win xp ile ayrıca wifi card i tanımadı
  • imzamdaki bilgisayara kurdum ama nedense cok takilarak calisti sebebini bilen var mi?
  • rc2 olanı asus netbook pc me kurdum rc1 e göre hızlı performan lı olmuş flash player androıd storeden indirmek istedigimde uygun olmadıgını yazıyor flash playeri kuramadım.
  • acer d250 de android denilen bölüme kurdum ,win7 yi göremiyorum,sistem geri yükleme filan nasıl yaparız***
  • quote:

Orijinalden alıntı: YILDIZAVCISI

rc2 olanı asus netbook pc me kurdum rc1 e göre hızlı performan lı olmuş flash player androıd storeden indirmek istedigimde uygun olmadıgını yazıyor flash playeri kuramadım.

aynen flash sıkıntılı zaten yukarıyı da okursan göreceksin ki bu bir hata.ben de bu konu ile ilgili derin üzüntüler duyuyorum bir çok program da uyumsuz umarım google amcamız sesimizi duyar ve sıkıntıları giderir. amin :)
  • FLASH player olsa daha iyi olur.Çalışmayan programlar çalışması saglansa android programın tam kullanışlı hale getirilmesi temennisi ile tamamlanmış sürümüne kadar kurmayı düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.