Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aliden siparişi verdim yaaa. banggood dan 50 tl civarı pahalı oluyor vergininde tamamını vericekleri mechul. birde air klavyeli kumanda vermiyorlar yanında. extra onada para vermek ve beklemek gerekicek. 290 tlye 4/64/MX3L kumanda aldım bakalım. gelir inşallah. 100 tl vergi çıksa dahi kumandayı satın almış gibi olucam. 70-80 civarı. satışı var zaten. bakalım ne zman gelicek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    720p yada 1080p NETFLIX içerikleri MOVIE HD ve benzeri uygulamalarda da var.

KODI de daha çok 1080p içerik var ve KODI, DOLBY,DTS gibi ses sertifikalarını sorgulamayıp bu sesleri verebiliyor.

Ayarlar kısmından ayarlamasını yapmak gerekiyor.
  • yukselg10 Y kullanıcısına yanıt
    Tabi ki bu şekilde düşünmek gerek. Burada önemli olan vergi kadar cihazın kalitesi ve yazılımı. Üreticisi.
  • Evet hocam Kodide Netflix Dolby ve 5.1 verdi ses çağ atladı resmen. RK çipli cihaz yerine Mi Box S alacaktım artık gerek kalmadı.

Benzer uygulamalar denedim. Netflix'in tüm içeriğine erişemedim ve FPS düşüşü, takılma, altyazı senkronizasyon sorunu, türkçe dublaj içeriğe ulaşamama sorunları yaşadığım için Netflix üyelğimi devam ettirdim. MOVIE HD uygulamasını da akşam denerim.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    cihazın kalitesi nasıl. donanım kalitesi nasıl. dikkat etmem gereken bir şey var mı

Verginin tamamını verecekleri meçhul değil, 8 lira gümrüğe sunma bedeli dışında ki tüm parayı geri ödüyorlar. Örnek veriyorum, Gümrüğe sunma bedeli 8TL, Gümrük vergisi 90TL, toplamda 98TL mi çıktı, 90 lirası hemen geri ödeniyor.
  • ozanersin O kullanıcısına yanıt
    sen bunun için para da veriyorsun. yani tamamını almıyorsun. o yüzden çok ciddi bir fark olmuyor benim için . çünkü 70-80 tl lik air kumanda veriyor yanında. 290-70 desen 220 ye geliyor cihaz. banggood da air kumandalı satış olmadan 290 civarı. yani ödeyeceğim vergiyle kumanda almış oluyorum en fazla.

KODI kullanışlı geliyorsa RK çipli box ınızı amlogic s905X3 çipsetli bir cihazla değiştirin.

CoreElec yükleyince Orjinal arayüzüyle olmasa da NETFLIX 1080p açılabiliyor.
    Bu konulardan tavsiye konusunda ya da F3 topiğinde bahsediyoruz.

Yine de yazayım. Bu fiyata alınabilecek en uygun cihazların başında geliyor.

Donanım kalitesi bir beelink ya da mecool kadar olmasa da fena sayılmaz.

PLEX in ücretsiz kullanılan bölümleri var. Youtube da videolarını izlemek faydalı olur.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140668540
  • Beyler xaomi mi box ile vlc iptv açtım fakat kanal listesine bir türlü ulaşamadım bunu nasıl yaparız.bilgisayardan sorun olmadı ama tvden kanal listesine ulaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gibigibi1985

Beyler xaomi mi box ile vlc iptv açtım fakat kanal listesine bir türlü ulaşamadım bunu nasıl yaparız.bilgisayardan sorun olmadı ama tvden kanal listesine ulaşamadım
    cihaza cetus android tv telefona ise cetus kurun, hem klavye, hem mouse, hem video cast aracı, hemde birsürü ıvır zıvır için kullanılıyor program çok güzel. neyse kumanda modunda sol altta 3 çizgi var menü tuşu herhalde, onu bir deneyin.

yine başaramazsanız başka iptv programı deneyin.
  • Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Yarbayım teşekkürler peki bir soru daha cetus da klavye nasıl kullanıyor masum ped vs hepsi oldu ama klavyeyi çözemedim
  • gibigibi1985 G kullanıcısına yanıt
    önce android tv de yazı yazmak istediğin ekranı aç ardından telefondan kumanda olarak kullandığın ekranda yukarıda klavye simgesi var ona basacaksın açılan ekrana ne yazacaksan yaz ve send de işlem tamamdır
  • Arkadaşlar vavoo ile bazı sıkıntılarla karşılaşınca, üstatların tavsiyesi ile Kodi'ye yönelmeye çalıştım. YouTube'da özel Kodi kurulumları videosu izledim. O kurulumları yapmaya çalışınca, cihaz ''Kodi zaten kurulu'' mesajı verdi. Cihazım A95X F3 4/64 GB. Orijinal önyüzünde TVMC adı altında Kodi'nin 17 versiyonu kurulu gelmiş. Şimdi ben kurulu gelen bu TVMC'yi kaldırıp, son versiyon 18.6 KODİ'yi kurup onun üzerinden diğer kurulumları yapmalıyım. Yoksa, TVMC adlı kodi sisteme gömülü olarak geldiği için, kaldırırsam bazı sorunlarla mı karşılaşırım. Kaldırmayıp, onun üzerinden mi ADD-ONS 'ları yüklemeliyim.
    Ya arkadaşlar bu işler ne zormuş ... (Tabi iyi bilenler için sorun yok)
  • gibigibi1985 G kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Netflix için boşuna kasıp o kadar 480p sürünmüşüm Google Play üzerinden kodi kurdum netflix addon ekledim lisans falan dinlemedi 1080p açtı mis gibi oldu
    Hangi NETFLIX addons u o paylaşın. 1080p açıyorsa o zaman coreElec kurmaya gerek kalmaz.
  • yetki Y kullanıcısına yanıt
    Önce kurulu gelen 17 versiyonuna addons ları kurmaya çalışın.

Forumdaki topiğin 1. mesajda linki var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Hangi NETFLIX addons u o paylaşın. 1080p açıyorsa o zaman coreElec kurmaya gerek kalmaz.

Alıntıları Göster
    https://www.dosya.tc/server24/ok6zws/plugin.video.netflix.zip.html

Bu addonsu kullandım. Her cihazda 1080P açmayabilir. L1 DRM'de 2160P (Mecool hariç banlanmış). AMLogic cihazları ve RPi 720P. Rockchip, Intel veya AMD 1080P. Benim cihaz RK işlemcili 1080p açıyor. Evet şu an benim içim coreelec gereksiz. Bu şekilde hem kodi hem box olarak kullanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 11 Aralık 2019; 18:34:23 >

İlginç Bunu öğrendiğimiz iyi oldu.

KODI de aynı arayüzün içersinde.

RK işlemcili cihaza sahip olanlar bu addonsu kullansın.

DRM L1 sertifikalı kutularda da denemeye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

İlginç Bunu öğrendiğimiz iyi oldu.

KODI de aynı arayüzün içersinde.

RK işlemcili cihaza sahip olanlar bu addonsu kullansın.

DRM L1 sertifikalı kutularda da denemeye değer.
    Beelink mini A ve tanix s905×3 cihazlarina kurdum netflixde 540p görüntü veriyor.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.