Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
412.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar evinde android box la (kendi cihazlarıyla değil ) turkcell tv+ ,kablowebtv veya benzeri tv izleme uygulamaları kullanan var mı?
    kumandadan normal tv izler gibi kanal değiştirme imkanı varmı yoksa tıklama şeklinde mi kanallar değişiyor?
    bilgi veren olursa sevinirim.
    tşkler iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 28 Kasım 2019; 13:45:32 >
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum doğrusu.
  • Turkcell tvnin kendi kumandası var ve tv gibi değişiyorsunuz evet. kablo tvde oyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Turkcell tvnin kendi kumandası var ve tv gibi değişiyorsunuz evet. kablo tvde oyle.
    hocam mesajı düzelttim kastım bizim çin malı android boxlardı yine de cvp için tşkler..
  • Çok güzel bir çalışma gerçekten. Elinize, emeğinize sağlık.
  • quote:

H96 max var bazi videolarda ekranda bir kisim gri oluyor nedenini bilen var mi?

Boyut uyumsuzluğu mu?
    İçerik cihaz ile uyumsuzluk gösteriyor. Oynatılan içerik tablet ya da telefon modunda.

IP TV programını, MX Player ile kullanıyorsanız ;

IPTV programının sol üst köşesindeki sol üstteki üç çizgi>ayarlar>use internal video player kutucuğundaki işareti kaldırınca
    kanallar sağa sola haraket etmez fakat görüntü tam ekran olur.

• SendAnywhere kurup medyaplayer ile PC ve telefonlar (iphone-android) dosya aktarımı deneyen var mı arkadaşlar?
    Bu programın he cihaza ayrı ayrı kurulumu gerekiyormuş.
    Mutlaka kur derseniz tek tek 5-6 cihaza kuracağım.
  • hakan_gokturk kullanıcısına yanıt
    Dosyayı guncelleyebilirmisin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

SendAnywhere kurup medyaplayer ile PC ve telefonlar (iphone-android) dosya aktarımı deneyen var mı arkadaşlar?
    Bu programın he cihaza ayrı ayrı kurulumu gerekiyormuş.
    Mutlaka kur derseniz tek tek 5-6 cihaza kuracağım.
    Evet, SendAnywhere kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Yalnız reklamsız olan Premium versiyonunu kurun derim. Playstore'dan değil de dışarıdan bulup kurabilirsiniz.

"Send Anywhere Premium v9.11.18 APK" şeklinde arattığınızda link karşınıza çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaq -- 30 Kasım 2019; 17:44:40 >
  • chetaq C kullanıcısına yanıt
    Kurduğunuz cihazlarla direk veri alışveri yapabiliyor musunuz?
    Yani Telefondan (ios/android) medya playera ya da PC ye karşılıklı aktarım sorunsuz oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Kurduğunuz cihazlarla direk veri alışveri yapabiliyor musunuz?
    Yani Telefondan (ios/android) medya playera ya da PC ye karşılıklı aktarım sorunsuz oluyor mu?
    PC ve ios'ta kullanmadığım için bir şey diyemem. Fakat android cihazlarla sorunsuz şekilde veri alışverişi yapılıyor.
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136073709

REDBOX a gelen güncellemeden sonra açılmayan bazı kanallar açılmaya başladı.

Ücretli Server varken de REDBOX seyredilmiyor. Yedek te beklesin.
  • Huawei p30 lite var telefon, h96 max cihaz.

Ekran yansıtma için en yormayan app hangisini tavsiye edersiniz? Cihazdaki air play ios ile calisiyor ancak android ile beceremedim.
  • arkadaşlar iptv seyredicem elimde beelink gt king ve pro modelleri var.
    fakat iptv tıpkı bir uydu alıcısı gibi çalışacak yani evde yaşlı insanlar cihazı açtıklarında direkt kanal değiştirebilecek şekilde olacaklar.
    ücretli veya ücretsiz bir çözümü mevcut mudur ?

saygılarımla.
    Bence smart ip tv kolay. ayarlarını yaparsanız iptv extreme pro da kolay .. ama ayarlardan android tv modunu falan ayarlayip oyle kullandırırsanız.
  • quote:

Bence smart ip tv kolay. ayarlarını yaparsanız iptv extreme pro da kolay .. ama ayarlardan android tv modunu falan ayarlayip oyle kullandırırsanız.
    smart ip tv yi denemedim de iptv extreme pro ücretliymiş hocam ücreti önemli değil de normal sürümünde seçmeme rağmen uygulama açılmadı ben kendim tıkladım açtım.
    akşam diğerini de denerim.
    ilaçlı pro ise hemen korsana düşüyor .
    Ücretsiz uygulamalarda randıman ve kalite yok.

Ücretli IP SERVER olmalı.

Bazı server ların kendi player i var.
  • arkadaşlar xiamio tv box aldım, herşey okey tek sıkıntım şöyle yerli bir dizi-film apksı tr dublajıyla altyazısıyla izleyebileceğim browserla uğraştırmayacak bir apk var mıdır?
  • MiBox ların arayüzü amerikan ürünlerinde olduğu gibi ücretli uygulamalar için dizayn edilmiş.

Puhu Tv, TV+, DsmartGo vb. gibi ücretli uygulamalar için uygun.

Tarayıcı ve KODI performansı zayıf. TURKVOD u bir deneyin. 1. mesajda ayrıntıları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Ücretsiz uygulamalarda randıman ve kalite yok.

Ücretli IP SERVER olmalı.

Bazı server ların kendi player i var.
    tvmate iptv nin ilaçlı versiyonunu kurdum hocam kafamdaki birçok soruna cevap verdi.
    ücretli server aldım zaten 2 kullanıcılı da adam gibi bir player bulamamıştım onu da hallettim şükür.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.