Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.191
Cevap
369
Favori
413.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-550A02255

Bu mesaj silindi.

Öncelikle şarj özelliği olmayan hem,kaliteli,hem ucuz kulaklık üretildimi ki.. :)

• Gerçek 5.1, 7.1 değil zaten 2 kanal sesi sanal çoğaltıyorlar. Her hangi bir stereo uzatma kablosu iş görecektir, şüphen olmasın.

• Rahmetli babam için philips 8 mt kablosu olan bir kulaklık almıştık yıllarca onu kullandı , kulaklık bozuluncaya kadar.

Sonra ben kadıköy yazıcıoğlu pasajından bir dükkandan

5mt uzatma ses kablosu aldım. 3.5mm standart kulaklık için. 1 tarafı erkek, bir tarafı dişi. İstersen 2 erkek, 2 dişi , senin kullanacağım cihaz uç ve girişine bağlı yani

İnterneten de alabilirsin 5mt, 8mt, 10mt, 15mt, 20 mt satıyorlar kablo uzadıkça kulaklıkta seste cızırtı ve ses seviyesi kalitesi azalabilir, yani ihtiyacın 5mt ise gidip 10mt alma .

Bendeki kulaklık için extra kısa bir ara kabloda aldım, muhtemelen sende buna ihtiyaç olmaz

İnternetten satış dilekçeyi HB, GG, TY vs bakarsan Philips 5mt, philips 8mt orjinsl uzun kablolu tv izleme kulaklıkları var.

Kablosuz denemelerimde babam sağ iken ya pil bitti, ya sarjı bitti oluk olmadık anda, sinir bozuluyor. Kablolu derdimize çözüm oldu. Babam istediği kadar açıp rahatsız olmadan dinledi.

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 11 Eylül 2021; 9:58:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Usb uzatmalarda 2mt uzatmadan sonra sıkıntı olabiliyor, ben 3.5mm standart ses Jack lı çözüm yaptım.

• Kaliteli bir usb2 (dişi-erkek) uzatma kablosu alırsan sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 11 Eylül 2021; 10:42:16 >
  • Araya kablo koymanız kalitede bir değişiklik yapmaz. Aradaki kablo ya çalıştırır ya çalıştırmaz. iyi kablo alırsanız çalıştırmama durumu asla olmaz.

Ben iki uzatma kablosu ile kullanıyorum üstelik, ve haba takılı. hem klavye-fare hemuzaktan kumanda hem kulaklık denedim gayet iyi çalıştı.

Belirleyici kablo kalitesi.

Özetle, kablo ses kalitesini etkilemez, mibox direk taktığınızda ne kaliteyse o kalite olur. Yani ya hiç çalıştırmaz, çalışırsa kalitede bir fark yaratmaz.

Gencim diyorsun mutsuzlukla ne işin var, gençsin işte daha ne olsun, hayat uzun zaman gelecek seninde azminle herşeyi yoluna serecek.

Mesela büyük oğlum (30 yaşında) işitme engelli, kulaklığın ses kalitesiyle ilgili hiç bir tecrübesi yok, ama gayet mutlu, sağlıktan ötesi gereksiz kaygılar.

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt

👍🙌🙏

• Ne mutlu size Yüce Tanrı sağlık ve mutluluğunuzu bozmasın :) .Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı 

• Android tv için ağ dan dosya oynatabilem 4k hdr ve türkçe altyazı da sorun yaşatmayan bir media player uygulaması var mı?

kodi ve vlc harici.

• Android platformuna çok alışkın olmadığımdan yardımınıza ihtiyacım var. Tv box da play store üzerinde pekte aradığım uygulamalar yok ve olanda genel olarak ücretli.
    Tv mate, kaliteli ve ayrıntılı bir dosya yöneticisi ve torrent indirmek için kullanabileceğim pro apk (ücret istemeyen) nasıl bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• suskun4449 S kullanıcısına yanıt
    APKtime uygulamasını indirip içinde yer alan uygulamalara göz atabilirsiniz.
    Dosya yöneticisi olarak xplore file manager kullanıyorum gayet memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.