Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (994. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.698
Cevap
521
Favori
1.725.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 09kezman09

Kenara ayırdım para.Sağlık olsun ne diyelim
    Gümrüğe gelince bakalım kaç liralık bir fiyatla karşılaşıcam.Bunlar şimdi andorid boxa ayrı içindeki air mouse a ayrı fiyat yapmazlar heralde
    Yakında bunuda yapabilirler.

Alıntıları Göster
    Evet bu şekilde düşünmek, hazırlıklı olmak iyi olur.
    Airmouse için ayrıca gümrük çıkartmazlar.

• cumlecomagi C kullanıcısına yanıt
    Türkiye de isteğinize en yakın Nvidia shield pro var ama o da 3gb..Eğer Hollanda da bulursanız paylaşım bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miki

Türkiye de isteğinize en yakın Nvidia shield pro var ama o da 3gb..Eğer Hollanda da bulursanız paylaşım bekliyoruz.
    Hollanda'ya dönmeden henüz, bizimkilere birakmak için bakayım dedim şuan burası için mi 4k yetecek gibi ama Hollanda'ya gidince hangisini getirebilirim bir bakacağım. Yakın zamanda yeni birseyler çıkacaktır diye düşünüyorum. Alınca kutu hakkında bilgi veririm tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

H96 ların adaptörleri sabıkalı. Fan dan önce AIDA dan batarya thermal e bakmak gerekiyor.
    Hem SOC thermal e hem de batarya thermal e.

Adaptörü kalitesiz bulursanız 5V 2A ( amper yüksek olabilir) kaliteli bir adaptör almak iyi olur.

Alıntıları Göster
    Hocam AIDA tam olarak nedir? Cihazı temin etmeden bu testi yapamam herhalde değil mi internette AnTuTu testi sırasında 64 derece oyun zamanı 79 derece gösteriyo soc thermali.

Video linkihttps://www.youtube.com/watch?v=mhNmxwY9XBo&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• parabelyum P kullanıcısına yanıt
    Cihazda aşırı ısınma sorunu olacak diye bir durum yok. Olmayabilir de.

İlk etapta videoda görülen batarya thermal e sonra işlemci ısısına ve varsa ram ısısına bakmakta fayda var.

Batarya termal, adaptör ısısını gösteriyor.

Videoda test sırasında cihazın 79 dereceye çıkması anormal bir durum değil.

AIDA 64 genellikle yüklü geliyor. Yüklü değilse yüklemek zor değil.

Benzer bir program olan CPU-Z batarya thermal i göstermiyor.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam ilaç gibisiniz teşekkür ederim. Kafada soru bırakmıyorsunuz maşallah. Son olarak acaba uygun kaliteli adaptör öneriniz var mı

• Corelecte hemen 540p.ye düşürmüş NETFLIX. Adamlar müthiş para kazanıyorlar heralde bu lisans olayindan. Bu kadar ugrastiklarina gore Vatandasa hem parali uyelik sat hemde vatandas para verdigi icerigi izlemek icin ekstra leş donanimli cihazlara ederinin iki uc katı para vererek satin alsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 26 Haziran 2020; 22:41:11 >
  • quote:

Vergi dahil, S905Y2 çipsetle gelecek ise TR şartlarına göre uygun olur.

Amerika coğrafyası için üretilen ve 49.99 $ lık fiyatı ile TiVo Stream 4K daha cazip görünüyor.
    TR ye gönderim olursa özel kargo şirketleri ile gelirse uçuk vergi çıkmaz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143838797

Alıntıları Göster
    stick hiç kullanmadım çok bilgim yok ama daha uygun bir fiyat beklerdim.box almak daha mantıklı gibi duruyor ama stick avantajıda yok değil.Tivo satışı Tr de olmayacak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Corelecte hemen 540p.ye düşürmüş NETFLIX. Adamlar müthiş para kazanıyorlar heralde bu lisans olayindan. Bu kadar ugrastiklarina gore Vatandasa hem parali uyelik sat hemde vatandas para verdigi icerigi izlemek icin ekstra leş donanimli cihazlara ederinin iki uc katı para vererek satin alsin.
    CoreElec 1080p ye döndü.

Castagnal'ın Ver.1.5.0 netflix add-on'u kurmak lazım ve kurduktan sonra 1.5.1 e güncellemek lazım.
    https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/releases/tag/v1.5.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 27 Haziran 2020; 16:13:33 >

• Sadece 1080p Netflix izlemek için, baş ağrıtmayacak, arıza çıkarmayacak UCUZ ve şık arayüze sahip bir cihaz önerebiir misiniz? Xiaomi S mi almalıyım direk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

CoreElec 1080p ye döndü.

Castagnal'ın Ver.1.5.0 netflix add-on'u kurmak lazım ve kurduktan sonra 1.5.1 e güncellemek lazım.
    https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/releases/tag/v1.5.0

Alıntıları Göster
    Bu iyi haber işte

• quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Hocam ilaç gibisiniz teşekkür ederim. Kafada soru bırakmıyorsunuz maşallah. Son olarak acaba uygun kaliteli adaptör öneriniz var mı
    Adaptörün kalitesi çok önemli. Alternatifler fazla.

5V olması ve soket girişi tv box a uygun olmalı. Amper yüksek olsa da olur.

Bu tip üniversal adaptörlerle soket uyumsuzluğu sorunu yaşanmaz.

https://www.hepsiburada.com/s-link-slx-52a-5v-2a-5-uclu-universal-tablet-pc-adaptoru-p-BSUCZLKPC-9615

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

stick hiç kullanmadım çok bilgim yok ama daha uygun bir fiyat beklerdim.box almak daha mantıklı gibi duruyor ama stick avantajıda yok değil.Tivo satışı Tr de olmayacak sanırım.

Alıntıları Göster
    Sticklerde kablo olmadığı için ya da çok kısa olduğu için görüntü kalitesi daha iyi, görüntü aktarımı
    daha hızlı olur. Bu da performans artışı demek. Piyasaya sürülen bütün stickler için otoritelerden olumlu yorumlar geliyor.

Ayrıca ethernet portu olmadığı için wıfı performansları yüksek oluyor.

S905Y2 çipsetiyle MiBox S ten çok daha güçlü, görüntü kalitesi daha iyi. MiBox s te 2Gb DDR3 varken
    TiVo 4K da 2Gb DDR4 var.

Amerikan dijital platformları yüklü oldu için bu coğrafya kullanımına uygun fakat Nvidia, Amazon, Rokularda olduğu gibi TR de de kullanılabilir.

TiVo Strem 4K daki fiyat çok iyi fiyat. Bana göre Tr anahtar teslim maliyeti 80-100 $ a kadar bile çok uygun. Tr gönderimi olmazsa da Amerikadan gümrüksüz getirenler olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: L3ON-

Sadece 1080p Netflix izlemek için, baş ağrıtmayacak, arıza çıkarmayacak UCUZ ve şık arayüze sahip bir cihaz önerebiir misiniz? Xiaomi S mi almalıyım direk?
    Uygun fiyatlı ROKU express ya da fire stick 1080p bulursanız alın.

Arada çok fiyat farkı yoksa MiBoX S alın geçin.
  • KM1 incelemesi.
    İzledim almamaya karar verdim.:-)
    https://www.youtube.com/watch?v=76VCM6Hisos&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Taim1735

KM1 incelemesi.
    İzledim almamaya karar verdim.:-)
    https://www.youtube.com/watch?v=76VCM6Hisos&feature=youtu.be
    Mert Temizer ve miki hocamiz cok iyi cihaz diyorlar. Ikisinin de elinde bu cihaz var scrollun dert yandigi kisimlari test edilebilirler. Ayrica km1 de ddr4 var neden 3 var diyor anlamadim

• Ben Scroll hoca incelemesi yönünde karar kıldım.
    Anladım ki alınacak bir iki android box var.
    Mi, Amazon, Nvidia gerisi bana uymadı.
    Veya Android tv olarak Sony.

• quote:

Sticklerde kablo olmadığı için ya da çok kısa olduğu için görüntü kalitesi daha iyi, görüntü aktarımı
    daha hızlı olur. Bu da performans artışı demek. Piyasaya sürülen bütün stickler için otoritelerden olumlu yorumlar geliyor.

Ayrıca ethernet portu olmadığı için wıfı performansları yüksek oluyor.

S905Y2 çipsetiyle MiBox S ten çok daha güçlü, görüntü kalitesi daha iyi. MiBox s te 2Gb DDR3 varken
    TiVo 4K da 2Gb DDR4 var.

Amerikan dijital platformları yüklü oldu için bu coğrafya kullanımına uygun fakat Nvidia, Amazon, Rokularda olduğu gibi TR de de kullanılabilir.

TiVo Strem 4K daki fiyat çok iyi fiyat. Bana göre Tr anahtar teslim maliyeti 80-100 $ a kadar bile çok uygun. Tr gönderimi olmazsa da Amerikadan gümrüksüz getirenler olur.

Alıntıları Göster
    olabilir ama tanıdık falan yok getirmek için.
    xioami stick sanırım bizde çıakcak garantili olarak.
    tivo dan aşağı kalır bir tarafı yok galiba.
    onu bekleyip almak daha mantıklı değil mi?

• Merhaba arkadaşlar Netflix 4 k aboneliğim olmasına rağmen miboxs 4k cihazımda netflix full HD gösteriyor yardımcı olabilecek varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ilksav

Merhaba arkadaşlar Netflix 4 k aboneliğim olmasına rağmen miboxs 4k cihazımda netflix full HD gösteriyor yardımcı olabilecek varmıdır
    Cihaz tercihleri gorunum screen resolutionda 4k mi secili.

• 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.