Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hodoras Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
23.407
Cevap
441
Favori
1.337.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2350
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5502
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2778
  • Favoriye Eklediklerim 514
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Limanyakan (5502 mesaj) miki (386 mesaj) Saint Ralph (324 mesaj) srvngrc (319 mesaj) canakan (318 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13830 mesaj) Mobil (6313 mesaj) Tablet (699 mesaj) Mini (924 mesaj) Uygulama (1911 mesaj) (7 mesaj) (136 mesaj)
  • @
60 oy
Öne Çıkar
Giriş
    196 Mesaj

İtiraz edip sonuç alan var, örnek olabilir.
    133 liralık ürüne 127 lira gümrük ücreti çıkartılmış, itiraz edince gümrük ücreti düzeltilip 34 lira ödemiş.

Not: Olay 27/01/2020 de olmuş, dün facebook'ta paylaşılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehterann -- 25 Haziran 2020; 22:34:42 >

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Arkadaşlar son zamanlarda bangood dan alışveriş yapıp da vergi iadesi alamayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RDJ18

Bu ürünü sipariş geçtim üstad indirim ile 426 TL ye geldi bakalım canım ülkem ne kadar vergi geçirecek 😁 sağ salim elimize ulaşsın da inşALLAH 😁

[TRY403.29 18% OFF]H96 Max X3 Amlogic S905X3 4GB RAM 128GB ROM 5G WIFI bluetooth 4.0 1000M LAN Android Android 9.0 4K 8K VP9 H.265 TV Kutu Home Audio & Video from Consumer Electronics on banggood.com
    https://banggood.app.link/GF9nCwmsB7

Alıntıları Göster
    Siparisine limon sikmak istemem ama banggood dan alacaksan keske meecol km1 yada ugoos x3 alsaydin. Neden dersen ram ddr3 ve malzeme kalitesi dusuk oluyor diger markalar beelink minix meecol ve ugoos a gore. Sicaklik olarakta oldukca yuksek oluyor. 128gb lik hafiza bu cihazlarin donanimina gore fazla performans dusuruyor ve sicakliginda artmasina neden oluyor. Amiral gemisi denen s922 li modellere bile 32gb hafiza konuyor performans sorunu olmamasi için. Haliyle usb3 girisine ssd takmak daha iyi oluyor. Ben flas bellek boyutunda 1tb lik ssd aldim cinden gelince yorumlarimi paylasirim.

• Yarbay
    7306 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayırlı olsun. H96 ların yazılım desteği iyi oluyor fakat önceki modellerde adaptör ya da kalitesiz malzeme yüzünden sorunlar yaşanıyordu. Fakat bu modeli kullananlar memnun görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RDJ18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7306 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

3 hafta kadar önce uygulanmaya başlandı.

|
    |
    mehterann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7306 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tarife sigortasının amacı bu.
    Ödenen verginin belgesini gönderince k.kartına iade ediyorlar.

Bu şekilde yüksek vergiler çıkmaya devam ettikçe Banggood un bu kampanyayı surdurebilecegini düşünmüyorum.

|
    |
    RDJ18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Siparisine limon sikmak istemem ama banggood dan alacaksan keske meecol km1 yada ugoos x3 alsaydin. Neden dersen ram ddr3 ve malzeme kalitesi dusuk oluyor diger markalar beelink minix meecol ve ugoos a gore. Sicaklik olarakta oldukca yuksek oluyor. 128gb lik hafiza bu cihazlarin donanimina gore fazla performans dusuruyor ve sicakliginda artmasina neden oluyor. Amiral gemisi denen s922 li modellere bile 32gb hafiza konuyor performans sorunu olmamasi için. Haliyle usb3 girisine ssd takmak daha iyi oluyor. Ben flas bellek boyutunda 1tb lik ssd aldim cinden gelince yorumlarimi paylasirim.

Alıntıları Göster
    Bizim tercih 1 ayın sonunda bu oldu diyelim hayırlısı olur inşALLAH kendim kullanmicam zaten kardeşim kullanacak bu fiyat bandında en iyisi diye düşündüm uzun aramalar sonucu buna denk geldik bakalım gelsinde kullandıkça ne olduğunu göreceğiz. Çok ısınma sorunu yaşar isek de alırız bir fan geçici çözüm olur herhalde kullanan mevcut çünkü bu şekilde 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Hayırlı olsun. H96 ların yazılım desteği iyi oluyor fakat önceki modellerde adaptör ya da kalitesiz malzeme yüzünden sorunlar yaşanıyordu. Fakat bu modeli kullananlar memnun görünüyor.
    Sağolasın üstadım gelsin bakalım kazasız belasız yüklenecek eklenecek ne varsa görüşlerini tekrar inceleyip kullanalım bakalım sonuç ne olacak 🙏

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

Son yazdığın çok çok doğru bak baş edemez diye düşündüm bende baksana ürün fiyatı kadar vergi koymuş iş iyice sıfır otomobile alınan vergi olayına döndü mübarek 😁

|
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RDJ18

Bizim tercih 1 ayın sonunda bu oldu diyelim hayırlısı olur inşALLAH kendim kullanmicam zaten kardeşim kullanacak bu fiyat bandında en iyisi diye düşündüm uzun aramalar sonucu buna denk geldik bakalım gelsinde kullandıkça ne olduğunu göreceğiz. Çok ısınma sorunu yaşar isek de alırız bir fan geçici çözüm olur herhalde kullanan mevcut çünkü bu şekilde 👍

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun insallah memnun kalirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMMaNDeRCX -- 26 Haziran 2020; 0:27:51 >
  • Yarbay
    7306 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Banggood dan alma ve zamanlama çok doğru.
  • Yarbay
    7306 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ATV romlu olanlar hariç Kullandığınız TV box ın anasayfa görüntüsü hoşunuza gitmiyorsa ayarlarına girip duvar kağıdı yükleyebilirsiniz.

Beelink teki lighthome bakın nasıl oldu.

• Yarbay
    3574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

ATV romlu olanlar hariç Kullandığınız TV box ın anasayfa görüntüsü hoşunuza gitmiyorsa ayarlarına girip duvar kağıdı yükleyebilirsiniz.

Beelink teki lighthome bakın nasıl oldu.

Yowindow uygulamasinin canli duvar kagidida oldukca guzel.

• Çavuş
    42 Mesaj

Tam zamaniydi 😁😁

|
    |
    Limanyakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

EyvALLAH başkan sağolasın 🙏

|
    |
    CoMMaNDeRCX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ben de bugün h96 max x3 amologic aldım orada çıkan vergiyi karşılayacağını düşündüğüm için sigorta da yaptırdım umarım cihazdan memnun kalırım 4GB 32GB versiyonunu aldım 325 TL ye geldi

• Teğmen
    240 Mesaj

Güzel cihaz hayırlı olsun....

Yazılım desteği var sitesinde ilerde gerekli olabilir

https://www.h96tvbox.com/content/6-Firmware-upgrade
    |
    |
    parabelyum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Merhaba arkadaşlar ben de bugün h96 max x3 amologic aldım orada çıkan vergiyi karşılayacağını düşündüğüm için sigorta da yaptırdım umarım cihazdan memnun kalırım 4GB 32GB versiyonunu aldım 325 TL ye geldi
    hayırlı olsun.Bende banggood ve aliexpress arasında kalıp aliexpressden aldım ayın 22 sinde.Bugün uçağa aktarılmış.Bakalım kaç lira vergi çıkacak bana.https://tr.aliexpress.com/item/4000278688252.html?spm=a2g0o.store_home.productList_1231787306.subject_3 278 e almıştım bunu 4/32 lik versiyonu ve air mouse kumandalı haliyle. şuanda baktım fiyatada zam gelmiş.
    1 tanede hepsiburadadan 8 cm lik fan siparişi verdim duruma göre alt kısıma ayarlıcam.Gümrükte inşallah iyice soymazlar beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 26 Haziran 2020; 12:26:9 >

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

hayırlı olsun.Bende banggood ve aliexpress arasında kalıp aliexpressden aldım ayın 22 sinde.Bugün uçağa aktarılmış.Bakalım kaç lira vergi çıkacak bana.https://tr.aliexpress.com/item/4000278688252.html?spm=a2g0o.store_home.productList_1231787306.subject_3 278 e almıştım bunu 4/32 lik versiyonu ve air mouse kumandalı haliyle. şuanda baktım fiyatada zam gelmiş.
    1 tanede hepsiburadadan 8 cm lik fan siparişi verdim duruma göre alt kısıma ayarlıcam.Gümrükte inşallah iyice soymazlar beni.

Alıntıları Göster
    Banggood da vergi iadesi mevcut. Aliexpress de durum ne bilmiyorum açıkçası. Fan olayını ben de düşünüyorum bi gelsin bakalım

• Yüzbaşı
    841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: parabelyum

Banggood da vergi iadesi mevcut. Aliexpress de durum ne bilmiyorum açıkçası. Fan olayını ben de düşünüyorum bi gelsin bakalım

Alıntıları Göster
    Açıkcası aliexpressdeki daha uyguna geldiği için cezbetti yoksa banggogdanda 330-350 lira civarına bulmuştum.
    278 liraya s905x3 mali g31 ekran kartlı 4 gb ramli ve air mouse lu andorid box aldım.
    150-200 lira vergi çıkartmazlar inşallah.
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.