P

Yüzbaşı
20 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

2020 Model 1.2 100hp manuel bir Peugeot 2008 aracım var. Aracıma geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Ancak servisler takmıyor, iki farklı servise sordum ikisi de olumsuz yanıt verdi.

Acaba İstanbul içi daha sonradan bu işlemi yaptıran, memnun kalan, tavsiye edebileceği bir yer olan var mıdır?
Sevgili ölücü donanım haberli kardeşlerim. Ekşisözlükte açılan şu başlıkta Udemy'deki birçok güzel kurs için hocalarla iletişime geçerek sınırlı sayıda indirimli kupon aldım. Kimi kursta 10 kimi kursta 100 kupon var, sizleri de unutmak istemedim ilgilenenler yüklensin :)
Arkadaşlar merhaba bende samsung p580 tablet mevcut. Cihazımdan whatsappa girmek istiyorum ancak bir türlü halledemedim. Şöyleki whatsapp webe giriyorum. Masaüstü sitesini iste diyorum ilk seferinde giriyor sorun olmuyor.Ancak ikinci defa girmek istediğimde masaüstü sitesini işte desem bile yine de mobilde kalıyor. Cacheleri silmeden yeniden giremiyorum.Cacheyi şeklindede her defasında yeniden telefonu tanıtmam gerekiyor. Var mı bunun bir çaresi acaba çok yardımcı olursunuz valla
OLD SCHOOL RAPÇİ DJ DİKKAT GERİ DÖNDÜ SANSAR,SAGO,CEZA DİKKAT EDİN

Arkadaşlar bir sınav için Ankara'ya geleceğim. Aşti'de indim ne yapmam gerekir bir el atın
Evet arkadaşlar, 14 mayıs pazar günü anneler günü. Bilmeyenler için duyurayım ilk olarak. Bir şeyler almayı planlayanlar hediye fikirlerini sunarsa sevinirim. Bunun yanında eminim anneler günü de neymiş yea diyenler de çıkacaktır.
Hiç gideniniz oldu mu? Malzemeyi bol koyuyormuş, fiyat nedir; tadı nasıl? Hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bugün bir avm'de gezerken gözüm çarptı, Starbucks'da oturup kahve içen hemen herkeste istisnasız iPhone vardı. Ciddi ciddi düşünmeye başladım Starbucks ile iPhone bağını. Bence oraya girerken iPhone kontrolü falan yapılmalı. Ben bir Samsung kullanıcısıyım, hiç girmedim.
SİZCE?

Benimle çıkar mıydınız?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.314
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 254.185 (Bu ay: 275)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Flash Oyunları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.