Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miboxs cihazlarında 5Ghz wifi yokise 2.4Ghz Wifi lerde problem olduğuna dair yorumlarda okudum.
  • Günlerdir bakıyorum en son işlemciye sahip ddr4 ve en yüksek ram oranına sahip netflix lisanslı bir cihaz bulamadım

• cumlecomagi C kullanıcısına yanıt
    Streaming servislerini kullanmak için lisanslı boxlar Android TVOS kullanıyor.Bu yüzden çok yüksek RAM ve işlemciye gerek görülmediği için bulamazsınız.Fakat Nvidia S Tv pro 3 GB RAM bulunmakta işlemci ve grafik performansı çok iyidir.Fakat fiyatları biraz pahalı.Port edilmiş android box yüksek RAM ve işlemci bulunuyor ama Netflix gibi Streaming lisansı bulunmamaktadır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L3ON-

Sadece 1080p Netflix izlemek için, baş ağrıtmayacak, arıza çıkarmayacak UCUZ ve şık arayüze sahip bir cihaz önerebiir misiniz? Xiaomi S mi almalıyım direk?
    Vestel tv de 1080p izliyorum, android box ile 540p. İnan hiç fark yok.

Netin hızlı olsun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 28 Haziran 2020; 16:5:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilksav

Merhaba arkadaşlar Netflix 4 k aboneliğim olmasına rağmen miboxs 4k cihazımda netflix full HD gösteriyor yardımcı olabilecek varmıdır
    Tv de 4k olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Streaming servislerini kullanmak için lisanslı boxlar Android TVOS kullanıyor.Bu yüzden çok yüksek RAM ve işlemciye gerek görülmediği için bulamazsınız.Fakat Nvidia S Tv pro 3 GB RAM bulunmakta işlemci ve grafik performansı çok iyidir.Fakat fiyatları biraz pahalı.Port edilmiş android box yüksek RAM ve işlemci bulunuyor ama Netflix gibi Streaming lisansı bulunmamaktadır.
    Şuan için mi'ye mahkumuz gibi. Nvidia biraz kaba duruyor. Yurt dışında farkı şeyler varmı diye araştırdım ama yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

olabilir ama tanıdık falan yok getirmek için.
    xioami stick sanırım bizde çıakcak garantili olarak.
    tivo dan aşağı kalır bir tarafı yok galiba.
    onu bekleyip almak daha mantıklı değil mi?

Alıntıları Göster
    Amerikaya gidecekler çantalarına atıpta getirecekler ya da
    orada tanıdıkları olanlar satın alıp buraya kargolayacaklar.

Daha önce de yazdım. Bu NETFLIX, prime video izni Xioami firmasının elini kolunu bağlıyor.
    Anlaşıldığı kadarıyla yüksek donanımlı cihaz çıkarmasına izin verilmiyor.
    Mi Stick 4K da Y2 uzantılı çipset olup olmayacağı henüz kesinleşmedi ve fiyat yüksek.

Akış cihazlarında, düşük fiyat ve yüksek donanım özellikleriyle Xiamio nun Mi Stick 4K daki rolünü TiVo Stream 4K
    kapmış durumda. Amerikadan gelen ürünlerde gatanti yönünden sorun yaşanmaz.

TiVo Tr gönderimi olursa özel kargo firmalarıyla yüksek vergi çıkmayabilir.

Mi Stick 4K aynı donanım özellikleri ve fiyatla piyasaya girerse öncelik Mi Stick te olur.
    Distribütörler cihaza yoğun ilgi olacağı için yüksek fiyat çekerler.
    Piyasaya ayar çekmek için Evafone kampanya yapıp uygun fiyatla satış yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigben33

miboxs cihazlarında 5Ghz wifi yokise 2.4Ghz Wifi lerde problem olduğuna dair yorumlarda okudum.
    Bütün tv box larda 2.4 GHz performansı düşük oluyor.
    Yüksek çözünürlükte sorun yaşanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumlecomagi

Günlerdir bakıyorum en son işlemciye sahip ddr4 ve en yüksek ram oranına sahip netflix lisanslı bir cihaz bulamadım
    Nvdia Shilds lerin fiyatı yüksek gelirse,
    stream için TiVo Stream 4K ya da Mi Stick 4K yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Nvdia Shilds lerin fiyatı yüksek gelirse,
    stream için TiVo Stream 4K ya da Mi Stick 4K yeterli olur.

Alıntıları Göster
    Fiyat önemli değil sadece küçük bir cihaz olsun istiyorum, şuan için Türkiye'deyim Hollanda'da yaşıyorum ama orada da aynı cihazlar var gibi. Şimdilik en iyisi bir mi box alıp burdaki eve bırakmak ve yeni bir cihaz beklemek

• asıl sorun cihazların çok pahalı olması değil, bizlerin her gün daha da fakirleşmemiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumlecomagi

Fiyat önemli değil sadece küçük bir cihaz olsun istiyorum, şuan için Türkiye'deyim Hollanda'da yaşıyorum ama orada da aynı cihazlar var gibi. Şimdilik en iyisi bir mi box alıp burdaki eve bırakmak ve yeni bir cihaz beklemek

Alıntıları Göster
    Bu stickler her açıdan çok uygun fakat global piyasalarda da yaygınlaşmadı.

Acil değilse ya biraz daha bekleyeceksiniz ya da MiBoX s alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

asıl sorun cihazların çok pahalı olması değil, bizlerin her gün daha da fakirleşmemiz.
    Bunun farkında olan çok az insan var.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    hak edildikleri gibi yönetilmemeleri de bunu doğruluyor. arada bizler kaynıyoruz fakat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili arkadaşlarım ekonomiye dair gerçekçi bi ekonomist olan çok değerli hocam mahfi eğilmezin kendime yazılar isimli blogunda haftada 2 3 kez yazdığı yazıları takip ederseniz ufkunuz gerçekten çok genişler. Polemikten uzak verilere dayanarak çok güzel yazılar yazıyo.

Konuya dönersek H96 Max X3 tv boxum yola çıktı 😁 detayları paylaşacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bu stickler her açıdan çok uygun fakat global piyasalarda da yaygınlaşmadı.

Acil değilse ya biraz daha bekleyeceksiniz ya da MiBoX s alacaksınız.

Alıntıları Göster
    Aynen bugün bir mi box s 4k sipariş ettim idare etsin yeni birsey gelene kadar 🙂
  • parabelyum P kullanıcısına yanıt
    Aliexpress ten H96 Max X3 sipariş verdik 40 gün oldu daha gümrüğe gelemedi.... Satıcı sipariş yolda diyor. Niye bu kadar uzadı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_gokturk

Aliexpress ten H96 Max X3 sipariş verdik 40 gün oldu daha gümrüğe gelemedi.... Satıcı sipariş yolda diyor. Niye bu kadar uzadı acaba.
    Ben Banggood dan aldım. Inşallah o kadar uzun sürmez yav

• Arkadaşlar merhaba;
    Bende android tv boz almak istiyorum. Xiaomi mi box s düşünüyordum ama incemelerde Hiremco nitro x3 modelini gördüm işlemci ram ve hafıza olarak oldukça güçlü görünüyor. Kullanan arkadaş var mı tavsiye edermisiniz yoksa maceraya gerek yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.