Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.694
Cevap
520
Favori
1.724.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben fiziksel engelliyim ve gün boyu ya tv başında yada pc başındayım.
    odamda led tv var bir tane tv box alıp hem androidde oyun oynamak hemde ip tv izlemek istiyorum 100tlye alabileceğim bir ürün varmı?
    2gb ram
    s905 işlemcili

ben bunu buldum ama ip tv yok galiba
    https://goo.gl/ngfuCR
  • merhaba, daha önce de sorulmuş fakat tatmin edici bir cevap bulamadım. tivibu go üyesiyim, mac bilgisayarımda tivibunun uygulaması yok web üzerinden seyrediyorum fakat bütün kanallar açık değil. telefonumdaki uygulamasında bütün kanalları izleyebiliyorum orada bir problem yok ama malumunuz ufak ekranda seyretmek zulüm. arkadaşımın windows bilgisayarında bütün kanallar sorunsuz açılıyor.

android box'larda tivibu, digiturkplay gibi yayınların stabil çalışıp çalışmadığı hangi koşullara bağlı? cihazın markası mı, android sürüm desteği mi? kafam çok karıştı. bu konuda net bir cevabı olan var mı? evet ben izliyorum, memnunum diyen varsa kullandığı cihazı ya da tavsiye ettiği cihazı öğrenebilir miyim? teşekkürler.
  • memo-e
    Benim kullandığım android box ile senin verdiğin linkteki cihazın teknik özellikleri aynı. Sadece cihaz ismi değişik. 12 Kasım 2016'da 39$'a satın almıştım. Bu box benim tv'yi tam bir android canavarına çevirdi. Bana keşke çok daha önce satın alsaymışım dedirtti. Önceki sayfalarda bu boxun detaylarını paylaşmıştım.
    https://tr.aliexpress.com/item/X96-Amlogic-S905X-Quad-Core-Android-6-0-TV-BOX-1G-8G-2G-16G-KODI-4K/32737758871.html?spm=2114.13010608.0.0.d2u8d7&detailNewVersion=&categoryId=5092303

• Digitürk play d smart tivibu izlemek istiyorum sadece bunun için ıp tv önerebilcek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bunun 2gb lığını düşünüyorum. Memnun musunuz? Benim için en önemli şey optik çıkışının olması.

• Arkadaşlar bu android box dediğiniz cihazlarda receiver özelliği var mı?Yada böyle bir cihaz var mı iki özelliği birden barındıran..

• vurucu222 V kullanıcısına yanıt
    Evet kıı pro

Bende buna bakiniyorum arastiriyorum

• Herkese merhaba,

Elimde hiç kullanılmamış 1 er adet Mini M8S II 4K 2GB+16GB ve 2GB+8GB var, ilgilenenler özelden yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 13 Nisan 2017; 14:10:22 >
  • bende android box almak istiyorum ama pek anlamadığım için cihazdan ne alacağıma karar veremedim. benim alma amacım televizyonu bir bilgisayar gibi kullanmak oyun fazla oynamasam da android box da mause ve klavye takabileceğim KODİ olmalı İPTV olmalı ve bu ürünü aliexpress sitesinden almayı düşünüyorum kablosuz wi-fi özelliği olmalı birde uydu alıcılı olmasını istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • webmasteryeri W kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar gibi kullanacağım diyorsan Android Box alamazsın. Androidi olmayan TV Box alırsın. Hatta direk bilgisayarı bağlasan tv ye daha sağlıklı olur.
  • MECOOL BB2 PRO Android 6.0 RAM 3GB ROM 16GB Smart TV Box 68 DOLAR

Bunu aldım. Kurdum. Tv film vs izlemek için fazlasıyla sınıfı geçti. Tavsiye edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hate53

MECOOL BB2 PRO Android 6.0 RAM 3GB ROM 16GB Smart TV Box 68 DOLAR

Bunu aldım. Kurdum. Tv film vs izlemek için fazlasıyla sınıfı geçti. Tavsiye edilir.

Hocam ip tv yi destekliyor mu ürün biraz daha bilgi verebilir mısınız?Bende aşağıdaki cihaza bakıyorum tavsiye eder misiniz?

Beelink GT1 Ultimate TV Box 3G 32G Amlogic S912 Octa Core CPU DDR4 2.4G 5.8G Dual WiFi Android 6.0 Set Top Box Media Player X92

http://s.aliexpress.com/7j6zuqUV

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: hate53

MECOOL BB2 PRO Android 6.0 RAM 3GB ROM 16GB Smart TV Box 68 DOLAR

Aynen bendede Mecool bb2 pro var fazla kullanmiyorum ama kullanabilecek en sorunsuz cihaz budur.
    Birde gecen gün içine custom rom attim ismi ``Vorke Z1(DDR4) Superceleron V1`` simdi eskisinden kat kat daha iyi oldu.
    Tavsiye edilir .
  • Bence android box cihaza bu kadar çok para harcamaya gerek yok. 5 ay önce 39$'a aldım. Şimdi 42$ olmuş. Sorunsuz çalışıyor.
    https://tr.aliexpress.com/item/X96-Amlogic-S905X-Quad-Core-Android-6-0-TV-BOX-1G-8G-2G-16G-KODI-4K/32737758871.html?spm=2114.13010608.0.0.d2u8d7&detailNewVersion=&categoryId=5092303
  • muratx38
    Bu android box'a rom nasıl atılıyor? Bilgi verir misin? Günün birinde box'ta sorun olursa custom rom yüklemem gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

muratx38
    Bu android box'a rom nasıl atılıyor? Bilgi verir misin? Günün birinde box'ta sorun olursa custom rom yüklemem gerekebilir.

Basit aslinda. Bende daha yeni keşfettim bu olayı.
    Nerdeyse tüm boxlarda rom atılabilir. Bunun en kolay yolu Microsd kart ile atmaktir. BurnCardMaker programi ile önce sdkarti hazir duruma getirip kutuya atiyorsun. O kendiliğinden upgrade yapar.
    Sizde hangi box mevcut ona göre sistemler farkli olabilir Firmwarei.
  • inanın kutuma custom rom attiktan sonra cihaz uçuyor sanki :D
    Hem root hem Xposed vss.her tür ayarlariyla oynamışlar diyebilirim.

içindeki bulunan kodi 16.1 silip 17.1 yükledim sonradan.

Bütün anlatimlar bu sitede mevcut .http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players

Mecool bb2 Pro kullanicisi olarak ``Vorke Z1(DDR4) Superceleron V1 Romu` beğendim. Birtane daha var oda ``SCV2-ATV romu`` onuda denedim ama giriş ekrani cok değişik olduğundan sevmedim.
  • Elinde satmak istediğiniz tv box varsa talibim istediğiniz fiyatı ve modeli yazın özelime gönderin yada buraya yazın anlaşırsak olur bu iş. Fiyatı aliexpresin altında olsun

Özellikle aradığım şeyler

--- En az 2 gb ram

-- Türkçe menü

Ben sadece tv ye takıp film izleyeceğim. Başka bir şey yapmayacağım.

Birde sormak istediğim bir şey var bu tv box kumandası yerine kablosuz mause kullanarak sanal klavyede yazı yazarak işimizi halledemezmiyiz. Ben sadeci film için alacağım.

Filmi google playdan uygulama indirerek yada internetteki film sitelerine girerek izlemeyi düşünüyorum.

• muratx38
    Bende , X96 Amlogic S905X Quad Core Android 6.0 TV BOX 1G/8G 2G/16G KODI 4 Karat Smart Android Media Player Tv Box PK M8s T95 Set Top Box X96 android box var.
    Verdiği linkten hangi sürümü yükleyebileceğimi bulamadım. Kodi dosyasını nasıl bulabileceğim?
    Uyumlu hangi sürümü yükleyebilirim? Yardımcı olursan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

muratx38
    Bende , X96 Amlogic S905X Quad Core Android 6.0 TV BOX 1G/8G 2G/16G KODI 4 Karat Smart Android Media Player Tv Box PK M8s T95 Set Top Box X96 android box var.
    Verdiği linkten hangi sürümü yükleyebileceğimi bulamadım. Kodi dosyasını nasıl bulabileceğim?
    Uyumlu hangi sürümü yükleyebilirim? Yardımcı olursan sevinirim.

SAYIN ettu,

Bu vermis olduğunuz box farkli olduğundan tam kesin bilemem nasil flashlayacani cünkú her box için ayri yöntemi vardir belki.
    Onun için risikoya girmek istiyorsan önce siteye üye olup ordan istediğin soruyu sorabilirsiniz. Ben öyle yaptım cihazim Mecool BB2 Pro.

Ama ben yinede bu X96 kutu için biseyler buldum. Flashlamaya degermi degmezmi onu bilemem. Egerki sorun cikarsa o sizin bileceğiniz iş. Birde bu kutu için custom romu cok farkli. S905X olduğundandir , S912 yi kıyaslarsak.

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/others-aml-s905x/firmware-roms-tools-bx/633746-x96-magendanz-rom-with-remote-fix

Birtane daha var odahttps://yadi.sk/d/Fg3MpCNkze9Rd

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.