Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet diğer forumda paylaştığımız %10 indirim kuponuyla buradan uygun fiyata alınabiliyor. Ancak doların yükselmesiyle en son birisi 2900 küsür kesildiğini söyledi karttan. Dolar böyle yükselmeye devam ederse oradada 3000 i geçecek fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The_SreT kullanıcısına yanıt

Bakıcaz hocam artık

• Demir1357 kullanıcısına yanıt

İşlemcide büyük sıçrama var. Kumandadaki sensör benim için önemli değil ama görüntü teknolojisi çok iyi.

• enginsen10 E kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi kendi sitesinede baktım ama ben plustan ziyade eğer sitesinde olsaydı box r 4k versiyonunu sipariş verecektim ama oda stokta görünmüyor.

• ones O kullanıcısına yanıt

US fişli stok var, dönüştürücü ile kullanabilirsin.

• noktanınsâbiti kullanıcısına yanıt

Hocam önceki model kullandım sattım 32 gb 4k olan kumanda isı gamepad e dönüşüyordu sonraki modelde neden geri gitti anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demir1357 -- 4 Haziran 2023; 14:1:28 >
  • Şimdi Çiçek sepetinden 3143,76TL.ye Homatics Box R 4K Plus satın aldım.

Kendi sitesinde box R 4k versiyon 32gb olarak görünüyor sanki. Bu cihaz normalde 16 gb hafızaya sahip değilmi? Birde US versiyonunun EU versiyonundan tek farkı fiş tipi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ones -- 4 Haziran 2023; 22:48:8 >
  • Mecool km2 plus'da soundbar'ı cihaz kumandasıyla eşleştirmek istiyorum (Açtığımda açılsın ses aç kapa yapayım kapandığında kapansın). Soundbar optikten box'a bağlı. Ayarlardan "Uzaktan kumanda düğmelerini ayarlayın" kısmına geliyorum. Oradan Tv, Ses Çubuğu gibi seçenekler var. Hangisini seçersem seçeyim üretici diye soruyor sonra kendiliğinden "Google sunucularına erişilemiyor" hatasıyla karşılaşıyorum. Sizce sorun nedir? Bu şekilde bir kullanım mümkün değil mi?

• Dostlar merhaba .Bende LG 55Uq81006lb model 55 inç LG TV var. Arayüz performansını beğenmiyorum ve TV box arayışına girdim. İnternet performansı iyi ve uzun yıllar hızlı bir şekilde kullanabileceğim birşey arıyorum .Bütçem 2 bin tl . Aklımda Google Chromecast 4k ve hak pro amlogic s905y4 modelleri var. Siz ne tavsiye eder siniz ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Homatics sitesindeki tüm cihazların 32gb olarakta satışı olacak, yani orada seçeceklerde 32gb olarakta göreceksiniz, yakın zamanda olması bekleniyor. Evet fiş harici herşey aynıdır.

• Arkadaşlar bende LG Webos akıllı tv bulunmakta ama bir tv box arayışına da girdim. İlk başlarla m stick 4 k alma niyetindeydim ama bütçeyi biraz daha arttırabilirim. En son mi box 2. gen dikkatimi çekti. Şu anda da yaklaşık 2 bin TL seviyelerinde. Bu bütçeyi aşmadan, sadece platformlardan dizi-film izlemek amacıyla, kullanımı kolay ve rahat bir şekilde uygulama yüklenen bir tv box öneriniz var mıdır? Yoksa mi box 4k 2. gen iyi bir tercih olur mu?

• Pegasus0403 P kullanıcısına yanıt

Mecool Km2 Plus 2/16 veya Hako Pro 4/64 bütçenize uygun.

• Next Star ın yeni iddaalı cihazının satışı başladı arkadaşlar, Y4 işlemci 2/16 Tam Lisanslı ve Dolby VİSİON-ATMOS destekli, fiyatıda şuan çok uygun 1699 TL

Next Start 4K Tv Box

https://www.hepsiburada.com/next-start-4k-tv-box-p-HBCV00004FSS9H?magaza=Elmak+Elektromarket&url_src=and-product-detail

Cihaz hakkında detaylı bilgiler

https://tavsiyeforumu.com/konu/next-start-4k-tv-box-lisansli-dolby-vision-atmos-1699-tl.17598/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_SreT -- 7 Haziran 2023; 22:25:3 >

• O markaya o parayı veren cikmaz

• dat0me D kullanıcısına yanıt

Marka olarak bakmamak lazım bu tarz cihazlara, üreticisine bakmak lazım hocam 🙂 Mecool lisanslı cihazları ve bir çok lisanslı cihazın üreticilerinden biri olan Skyworth Digital in ürettiği bir cihazdır. Şimdiye kadar çıkan Next Tv Box cihazlarından çok farklı bir cihaz bu hocam, F/P olmasa paylaşmazdım 🙂

Bu media player cihazlarında USB 3.0 ne kadar önemli. Bu cihazda yok misal. Önemli değilse USB 3.0 portu olan cihazlarda hangi amaçla konuyor.

S905Y4 işlemcili cihazların hiç birinde usb 3.0 yoktur. Usb 3.0 ın aktarım hızı 2.0 a göre daha hızlıdır. Bu Next cihazı F/P yapan tam lisansı oluşu ve Dolby Vision desteğinin olmasının yanında, fiyatınında uygun olması. Dolby Vision desteği sunan cihaz çok az olduğundan, alternatif olması açısından paylaştım. Tabi tamamen bütçe meselesi, bütçeye ve isteklerimize en uygun cihazı almalıyız.

Akılsız televizyona akıl katıp izlenir hale getirmek için cihaz almayı planlıyordum. Dolar yükselmesiyle birlikte biraz acele etmeye başladım. Acele ederken hata yapmak istemiyorum. Açıkçası foruma girmesem mi Box alır geçerdim direkt. Uzun süre memlekette kullandım ve genel olarak memnundum. Fiyatını görünce acaba daha uygun bir ürün var mı yada bu fiyata daha iyisi var mı diyerek foruma girdim. Iyice aklım karıştı.

Mi stick 4k almayı düşündüm. Hem hafıza hem ısınma sebebiyle vazgeçer gibi oldum. 1500 civarı bi fiyata ne almalıyım? Ben disney, Blutv, amazon vs takılırım büyük ihtimalle. Uzun vadede iptv alma ihtimalim de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grocer -- 8 Haziran 2023; 10:40:58 >
  • Grocer kullanıcısına yanıt

Cihaz fiyatları yükselmeye başladı, bir ara Mecool Km2 Plus fiyatları çok düşmüştü onu al derdim ancak, düştüğü gibi çok yükseldi birden fiyatı. Bütçenize daha çok stick cihazlar uygun gibi görünsede, biraz bütçenizi aşarak Y4 işlemcili lisanslı 2/16 Netogy DV9161 cihazı var. Sanırım 1600 TL gibi bir fiyatı var. Birde yukarda paylaştığım Next Start 4K var 1700 TL fiyatı var şuan.

İki cihazı karşılaştıracak olursak neredeyse kopyala yapıştırlar, her iki cihazda S905Y4 işlemcili, Mali G-31 grafik birimi barındırıyor. Her iki cihazda tam lisanslıdır. Netogy SDMC üretimi bir cihaz, Next Start 4K Skyworth Digital üretimi ( Mecool cihazlarının üreticisi ) Next Start 4K da Dolby Vision desteği var, Netogy DV9161 de yok.

Seçim sizin hocam 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_SreT -- 8 Haziran 2023; 11:7:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.