Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Televizyon eski olduğu için Android TV Box alacağım malum fiyatlar el yakıyor bu sıralar

1-IPTV kullanacağım için Ethernet girişi olmasını istiyorum.

2-Netflix vs bunlarıda Full HD olarak ( TV Full HD olduğu için) izlemek istiyorum.

3-Uydu girişi olursa iyi olur. (TV uydusu kanal geçişleri çok yavaş)

4- Bütçem maksimum 750 TL

Şimdiden teşekkür ederim.

• Elimde üç adet Tivo stream 4K Amerika amazon.com dan alınma android box var. Sıfır, kapalı kutu cihazlar. Cihazın forumda konusu var oradan bakabilirsiniz.

Pazarlıksız 500 TL'den veriyorum. Istanbul içi elden teslim veya kargo ile gönderim sağlayabilirim. Eski ve referanslı üyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: XingO

Merhaba Arkadaşlar

Televizyon eski olduğu için Android TV Box alacağım malum fiyatlar el yakıyor bu sıralar

1-IPTV kullanacağım için Ethernet girişi olmasını istiyorum.

2-Netflix vs bunlarıda Full HD olarak ( TV Full HD olduğu için) izlemek istiyorum.

3-Uydu girişi olursa iyi olur. (TV uydusu kanal geçişleri çok yavaş)

4- Bütçem maksimum 750 TL

Şimdiden teşekkür ederim.

Uydu izlemek için hiremko impala yada Mecool k5 ikisininde donanımı aynı netflix 540P izlersin.

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Hocam Hitech VIPBox UFO, bu nasıl cihaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Hocam Hitech VIPBox UFO, bu nasıl cihaz

linüx işletim sistemi olan bir cihaz 1080p vasat görünüyor biraz...

linüx 1080p almak istiyorsan Sungate Titan IPTV HD Uydu Alıcısını incele bu cihaza destek veriyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem.kolu -- 24 Eylül 2021; 10:48:6 >
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Sungate titan la aynı özellikleri hocam

• X4işlemcili yeni çıkan Bu cihaz fazlasıyla iş görür mert temizerin netflix apk sı ilede netflixi 1080p izlersin.

Android Tv Box için tavsiye.Chigz Tech Reviewsyoutube
    My review of the Mecool KT1 Hybrid Android TV Box. Running official Android TV OS with a built-in Multi-TV Tuner - DVB T/T2/C - Includes specs, features and testing 4K, streaming, gaming, benchmarks and lots more. ✅ Official: https://bit.ly/3C5cFZ2 Android TV Box Chart 2021: http://bit.ly/2L9TAzT Specs: * CPU: S905X4-B Quad-core * GPU: Mali G31 * 2GB LPDDR4 RAM * 16GB Internal Storage * Dual Band Wifi AC / 2T2R * Bluetooth 4.2 * 100MB LAN * DVB-T2 Digital Tuner * Official Android TV OS v10 * Google Assistant / Chromecast * HDMI v2.1 * Supports 4K HDR @ 60fps * Supports HDR10+ * 5.1 Surround / DOBLY Audio * BT Voice Remote ——— Other Android TV Box Reviews: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVq-DHVdUfMycKrln8UltCPjH2ec4IWud Follow Chigz on: Twitter: https://twitter.com/ChigzTechReview Facebook: https://facebook.com/ChigzTechReviews Instagram: https://www.instagram.com/ChigzTechReview/ Official Website: https://ChigzTech.com #MecoolKT1 #HybridTVBox #AndroidTVOS
    https://www.youtube.com/watch?v=_qe2t3ZlJzQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X96 Max Air TV box wifiye bağlayınca cihaz kendi kendini açıp kapatıyor sürekli çözüm nedir format reset hepsini denedim sorun devam ediyor kabloluda sorun yok.

• Değerli arkadaşlar ben mecool k7 kullanıyorum. İstediğim her şeyi kolaylıkla yükleyebilmem, açık yazılımlı oluşu ve özellikle mouse kullanımı konusunda oldukça memnunum. Arkadaşa aldığımız xiaomi yi görünce k7 yi daha da beğenir oldum. Çünkü xiaomi de belli apk ların yükşlenmesi yüklense de masa üstünde görünür olması vs. oldukça zor. Ve tabiki mouse de bir çok yerde çalışmıyor.

Şimdi arkadaşa mecool km2 almayı düşünüyoruz da bu cihaz da mecool k7 nin özelliklerinde mi acaba? Özellikle mouse bu cihazda da aynı şekilde basit olarak kullanılabiliyor mu? Değilse bu önceliklerde ne tavsiye edersiniz. Bir de bu cihaz önerilmiş, ne dersiniz sorduklarım önceliğinde ? https://www.hepsiburada.com/botech-wzone-4k-android-tv-box-p-hbcv000006220l

Sevgiler ve kolaylıklar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senut -- 25 Eylül 2021; 10:47:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

Farkında olmadan bir kutuplaşma yarattık sanırım, bu yüzden bazı şeyleri anlamadan fanatikçe davranıyoruz.

Buna sebep olanlardan biriysem herkesten özür dilerim.

Amacımız bilgi paylaşmak, yardımlaşmak, şahsen benim kimseyle, herhangi cihazla veya bilgiyle bir sidik yarışım yok. Ben kendimden mesulüm ve bir sapmam varsa düzelmeye gayret ederim, ediyorum.

Herkesi, konuyu kişisel tartışma formundan, fikir tartışma formuna dönmeyi davet ediyorum.

Renkler ve zevkler tartışılmaz, çoğumuz bunu bilecek yaşta ve tecrübedeyiz.

@serkanguzel_ kardeşim, keyif ile ilgili güzel bir tespitin var, bu kablosuz bağlantılar işte en çok bu keyif kısmına hitap ediyor.

Konumuz Android BOX, yani media bir nevi media oynatıcı yani HDD den veya başka bir şeyden Film dizi izlemek ihitiyacımız illaki olacak.

Benim çevremdeki insanların çoğu bu ihtiyacı doyurmak amacında.

Mesela bir HDD'den var, bir notebook a takıyorsun, bir TV'ye takıyorsun, bir Box'a takıyorsun hatta telefona bile takıyorum bazen. Modem taksan paylaşıma açsan oturduğun yerden tüm resim video film diziye ulaşsan bundan iyi konfor varmı yahuuu...

Hani ben SBC'lerle uğraşıyorum biraz gelişmek biraz zaman öldürmek adına. Dandik bir server bile dünya parası adamlar bunca parayı benim gibi zaman öldürmek veya bişeleri kurcalayarak gelişmek için mi harcıyor yani. Tamamiyle konfor için tüm bunlar. Takıp unutuyorsun bir daha işin olmuyor onca para verip aldığın cihazla.

Kendime bir server yaptım, Odroid'ten gelen HC4'le epey bir zaman uğraştım bir çok şey denedim bir kaç takla attırdım hevesim geçti adının hakkını vermesi için kolları sıvadım (adı HC4, HC=HomeCloud)

Şimdi hem online hem ofline kullandığım güzel bir server sahibiyim(şanslıyım). Neye ihtiyacım varsa anında ulaşıyorum hangi cihazda olduğum önemsiz, tak çıkar yok, HDD'yi kim aldı diye aranmak yok.

Söylemesi ayıptır, bu hafta isfanbul tema parka gitti ailecek, epey eğlendik bir o kadar da yorulduk. Akşam eve geldiğimizde ortak alanımızda tema parkla ilgili bir klasör oluşturdum herkes kendi cep telefonundan ve kameradan tüm çektiği video ve resimleri klasöre attı, bir kaç dakika içinde bitti işlem. İşte konfor, teknolojinin nimetleri tamda bu.

@CoMMaNDeRCX kardeşimin söylediği gibi USB3 portları deli gibi ısınır, herhangi bir cihaza takılı usb3 hdd niz varsa hemen kontrol edin göreceksiniz usb soketine el değmez o derece. usb soketi sigara paketi kadar bir ana karta takılı, o ufacık anakarta vereceği ısı katkısı min %20 dir belki daha fazla.

Yine konfor ile ilgili, Uydu olayını hayatımdan çıkaralı 7-8 sene oldu, TV izlediğimden değil dünyadaki spor müsabakalarını takip etmek adına giriştiğim bir sevdaydı. Amacı ve sonucu vardı oldu bitti maşallah. Uydu ile uğraşanların amacının hiç bir zaman konfor olduğunu düşünmedim mesela, çeşitlilik ararken dipsiz kuyuya yuvarlanan insan toplulukları hissine kapıldım hep (kendim de dahil)

Neyse uzun bir yazı oldu, özetlersek teknoloji gelişiyor değişiyor ve tüm bunlar konfor adına yapılıyor, bize düşen kişisel ihtiyaçlarımıza göre araştırmak, hayatımızı kolaylaştıracağını düşündüğümüz teknolojik aygıtların peşine düşmek.

Şunun altını tekrar çizmeliyim. Her önümüze çıkan teknolojik aygıtı almak zorunda değiliz. İhtiyaçlarımızı ve heveslerimizi iyi belirleyip ve çokça araştırıp alış veriş yapmalıyız.

Gerek Serkan beyin gerekse sizin yazı ve yorumlarınızı ilgi ve saygıyla takip ediyoruz teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar üstadlar
    Wzone mu
    Km2 mi
    X6 mı bunlar arkasındayım
    Fiyatlar yakın
    Ram 2 ve 4 olan var fark eder mi
    Depolama sd kartla çözülse çok sıkıntı olmaz sanırım

Acıl destek ve yorum teşekkürler

• Arkadaşlar bir el atarmışsınız konuya acil almam gerekiyor

oyun derdim de yok ancak flash dan mkv filan acabılır mı HD baglayabılır mıyım

• OKANTÜRK kullanıcısına yanıt

Ben akakçede gözüken güncel fiyatlara bir bakayım dedim ama sanırım tam doğru fiyat değil. Amazon da kinde hediye vs yazmış ama fiyat hep bur

https://www.hepsiburada.com/mecool-km2-lisansli-4k-android-medya-player-p-HBCV00000AX1D5

Mecool Km2 Lisanslı 4K Android Medya Player

Mecool

%4

indirim

719,00 TL

689,00 TL

• 229,67 TL x 3 ay’a varan Taksit seçenekleri

Hatta bazen daha uygun fiyata denk geliyor, yeni gelene 50TL indirim + falanca karta 50-75-100 TL bonus vs alanlarda var. fiyatı TR garantili 600 TL den daha aşağı alınabilir. Ürünü çok kısa kullanma şansım olduğundan artı ve eksisini maalesef söyliyemiyeceğim almak isteyen arkadaşlar yorumları iyi takip etsin, ihtiyaçlarını düşünüp karar versin. Sadece TR garantili yurtdışından gelmesini beklemekten daha mantıklı olabilir diye linki paylaşıyorum. ( Bende genelde Akakçe den bakarım fiyatlara ama dünden beri bakıyorum daha ucuza satanlar var. Ben TECHSTORM satıcından almıştım , yetkili satıcısıyız derler)

linkteki satıcı fiyat olarak şu anda en iyisi

Fiyat

Satıcı

Kargoya Veriliş Tarihi

%4

689,00 TL

9,9

Zuma Teknoloji

En geç 27 Eylül Pazartesi günü kargodaSepete Ekle

727,00 TL

10,0

23elektronik

729,00 TL

10,0

Techstorm

729,99 TL

9,2

Doğuş Elektronik.

749,00 TL

9,9

EnzoBilisim

749,00 TL

ELEKTRONİX

En geç 30 Eylül Perşembe günü kargodaSepete Ekle

789,00 TL

9,8

SineShop

1.091,35 TL

9,8

ÇİLİNGİROĞLUAVM

• Merhaba üstadım

Wzone x6 km2 arasında kaldım

yardımcı olur musun

oyun derdim yok

2-4 GB arasındaki fark sıkıntı yaratır mı

fıyatlar yakın bu 3 cihazın

yorumlarmısın teşekkürler

• Mecool km6 da gözüme çarptı
    İşlemci farklı sanırım
    4 GB 64 GB
    Netflix 4K ve YouTube 4K da sıkıntı yasarmıyım
    Bu ürün eski tarihli mi acaba

• merhaba 1.km6 2. botecht wzone. 3.km2 kalite olarak usta, netflix ıptv vs, 3.de iydir ,, botecht harici usb typc aparatı ile uydu yayınlarıda alabilyor... km6 işlemci rem rom olarak en iysi, sadece netflix 4k deyil...

• korayceto K kullanıcısına yanıt
    İlla bunların arasındaysa km2 derim ben

• arkadaşlar merhaba;

binada merkezi sisteme geçtikten sonra bazı kanallarda sinyal problemi yaşamaya başladım.

hali hazırda philips tvde ssiptv üzerinden iptv de kullanıyorum fakat internetim 35 mpbs olmasına rağmen çok da performanslı olmuyor.

bu işlerden çok da anladığım söylenemez bundan dolayı öncelikle burada sizlerden tavsiye almak istedim.

hem bu merkezi sistemden kaynaklı sinyal problemini yaşamadan uydu kullanabileceğim hem de stabil bir şekilde iptv ve youtube kullanabileceğim bir cihaz önerebilir misiniz. bir de iki farklı ürün görüyorum piyasada android tvbox denen cihazlar ve sungate titan gibi linux cihazlar var. hangisi daha problemsiz ve uzun süre götürür acaba. ne almam gerektiğine karar veremiyorum. yardımlarınız için çok teşekkür ederim. herkese iyi forumlar dilerim. esen kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami5357 -- 27 Eylül 2021; 11:57:34 >
  • mami5357 kullanıcısına yanıt
    iptv ve uydu sistemi kullanacaksanız, doğal olarak sungate titan gerekir size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11771178117911801181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.