Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: guguk , r_samur , qxtrml Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.763
Cevap
523
Favori
1.728.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2017 -2018 tarihinde aliexpresten ALFAWİSE S95 modelini almıştım yanlış hatılamıyorsam 2gb ram 16gb hafıza var 1 kaç aydır ıptv yayınlarda donmaya başladı 35mb int. var sizce cihaz eskidiğindenmi oluyor?? başka bir cihaz alsam yayınlar düzelirmi ?? ne cihaz önerirsiniz ??

• enginncoskunn kullanıcısına yanıt
    İnternet hızı gayet iyi, cihaz sadece iptv yayınlarında donma yapıyor ise ve özellikle malum zamanlarda vpn ile bir deneyin derim ayrıca evet yoğun kullanım için 2 gb ram bazen kalabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • peki mibox s alsam sorun giderirmi! çıkışı baya oldu versiyonu eskide kalmışmıdır yada bana ne önerirsiniz ??

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

önce haddinizi bilin lütfen, sıkıntı sizde önce insanların ne dediğini anlamaya çalışın sonra bildiğinizi saygı çerçevesinde yazın, ben telegram gruplarında yöneticiyim, herkesin bilgisi kendine yeter, herkesin istediği cihaz tercihi var, beni bilmeden tanımadan, uzmanlığımı anlamadan, ram rom işini yanlış bilyorsun diyen sizsiniz, ben burda bildiklilerimi masaya koyarım dileyen okur bilgilenir, dilemeyen okumaz geçer,, by...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 1 Ekim 2021; 12:14:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

merhaba mi box işlemcisi düşük artık yetmiyor, amolic x3, x4 işlemcili modelller daha iyi hızlı,, lisanslı ürünlerde 2 gb ram yeterli ama işlemci çok önemli bu konuda,, mecool km6 veya yeni çıkan km7 şuan boxlarda rakipsiz.. türkiyedeki stoklar içinde lisanslı botecht wzone,, km2, tafsiyemdir..

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    uzatma dedikçe uzatıyorsun. sen kimsin ki bana had bildirmeye cüret edebiliyorsun. konuyu kirletmemek için sustum, arsızlık yapmaya çalışma. konuyu kapat. iyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt

cevap için teşekürler km6 yada cok güzel ama çok pahalı! hiremco nitro x3 önerirmisiniz ?

• Televizyon da oyun oynamak hemde telefondan oynayabilecegin oyunları 😂 bilemedim Altan bilemedim..

• 1234rambo burdasın bunu oku, sen kimsinki bana kapat sus vs diyorsun,karşında çocukmu var bu grubun adı ne Android box deyilmi şimdi defol git linüx sayfssında o saçmalıklarını orda anlat hadsiz ukala.. cahille tartışanda hata zaten ben cihazımda hem aspalt, pubg oynamak hem ıptv izlemek istiyorum senin o meşhur linüx bunu sağlarmı, hayır, demekki neymiş ram rom, işlemci önemliymiş deyilmi buda sana kapak olsun şimdi kes sesini usulca burayı terk et..

• Arkadaşlar sungate titanda wifi ile bağlıyken görüntü ara ara donuyor ethernet kablosu da çekemiyorum kablo tam holden geçmek zorunda buna wifi adaptör takılıyor mu ekstra wifi adaptörü kendi wifi si Orta şekerli çünkü

• arkadaşlar TV box ile alakalı bildiğiniz veya dahil olduğunuz bir TELEGRAM grubunuz var mı ?

Mümkünse bende dahil olmak istiyorum.

• @TvboxTanixAndroidBilgi

gel usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 2 Ekim 2021; 15:23:21 >
  • Haleluyah kullanıcısına yanıt
    Tvbox destek

• Arkadaşlar linux sistemli cihaza harici wifi adaptör taksak çalışır mı yoksa kendi içindeki wifi den mi alır yine?

O fiyata yakın km2 var. Ben mecool k7 kullanıyorum. Cihazdan çok anlamam ama yeni xiaomi alan arkadaşa yardım için uğraşırken xiaomi almadığıma bin kez şükür ettim. Mouse kullanımı, bir çok uygulamanın yüklenmesi, masa üstünde aranıp bulunması xiaomide sorun...

Mecoolü de kullandığım için öneriyorum işin teknik boyutu konusunda bir çok bilgi sahibi arkadaş var zaten forumda. Ben kullanıcı yorumu yapabilirim.

• Haleluyah kullanıcısına yanıt

telegram arama bölümüne mi box yaz çıkar zaten arkadaşım. bilgi alabileceğin forumlar var.

• Arkadaşlar merhaba sungate titan almayı düşünüyorum fikriniz nedir uydu alıcılı olduğu için Max limit 500 TL olduğu için veya o olmaz bu olur dediginz varmı

• NikkiDog N kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam cihaz nasıl iyimi parasına göre diyim uydu tarafında kanal geçişleri olsun IPTV izlenimi nasıl ?

• Şu an ki kullandığım uydu sistemi merkezi sistem onu göz önünde bulundurarak yardımlarınızı rica ederim

• Peki şöyle sorsam dreamstar A5 mi yoksa hiremco Impala mi

• 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.