Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.663
Cevap
517
Favori
1.723.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanılmıyorsam RK 3399 max'ı S912 çipsetli T92 den daha iyi görünüyor.
    Sizin fikriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

ÜSTAD KAÇ GB RAMLİ OLANI ALDINIZ PEKİ ÇEŞİTLERİ VARDO GEAR BEST SİTESİNDE

3/32 ddr4

ALDIĞINIZ YERİN LİNKİNİ ATABİLİRMİSİNİZ BENDE SİPARİŞ VERİCEKTİMDE EN İYİ f/P ÜRÜNÜ BU HERALDE

Benim aldığım satıcı satışı kapatmış. Aliexpresten en uygun fiyatlı satıcıdan alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulefone Güç 3 6.0 "18:9 Tam Ekran Smartphone 6080 mAh 6 GB 64 GB MT6763 Octa Çekirdekli Yüz KIMLIĞI dört Camera21MP Android 7.1 telefon

http://s.aliexpress.com/Q3aAVvQz?fromSns=WhatsApp

(from AliExpress Android)

• beyretm
    Burası "Android Tv box köşesi" Verdiğin link cep telefonu linki. Ayrıca Türkiye teslimatı da yok. Ne alaka? Lütfen mesajınızı ilgili bölüme taşıyınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 15 Şubat 2018; 11:12:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Yanılmıyorsam RK 3399 max'ı S912 çipsetli T92 den daha iyi görünüyor.
    Sizin fikriniz nedir?

T92 ile RK3399 max aynı kategori ürünü değil .

T92 nin antutu değeri 48 binlerde, Max 75 binleri buluyor . Arada neredeyse 2 kata yakın fark var.

Kullanıcı memnuniyeti önemli. Max alanlar ses problemini çözdükten sonra memnun olduklarını bildirdiler
    fakat varsa olumsuz yönlerini belirtip , test sonuçlarını paylaşmadılar .

feykbey in paylaşımından da anlaşılacağı gibi T92 sorunsuz ve güzel bir cihaz .
  • Arkadaşlar abime m8pro 905x işlemcili cihaz geldi dün kullanmaya başladı bugün çat diye elektriği gitmiş, bir daha açılmıyor. Sizce neden, ne yapmalıyız. Adaptör mü gitmiştir, ışıklar filan tepki yok.

• Adaptörü gitmiştir. Şayet adaptörün üzerinde 5V-2A yazıyorsa 5V-3A'lik kaliteli bir adaptör alın, sorununuz çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Adaptörü gitmiştir. Şayet adaptörün üzerinde 5V-2A yazıyorsa 5V-3A'lik kaliteli bir adaptör alın, sorununuz çözülecektir.

Aynen dostum bir gün de adaptör gitti, m8s pro alacak arkadaşlara duyrulur :) 3a lik bakalım nereden bulabileceğiz.

• Link aldığınız bir yer varsa adaptör için arkadaşlar 5v 2a giriş 2.1mm galiba 1 günde bozulacağına tahmin etmedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Eyvalla hocam

Tanix t3 max yorumları bekliyoruz kardeş.

• Android tvbox alacak arkadaşlara faydalı olacakdır. En iyi android tv box hangisi? sorusuna cevap olabilir.

2018 andrid tv box performans sıralaması:

Ben tanix tx92 almıştım. Tercih doğru gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feykbey -- 16 Şubat 2018; 22:22:20 >
  • beyretm B kullanıcısına yanıt
    Bu nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix 480p yazanlarda görüntü nasıl arkadaşlar. Netlik olarak.

• Yukarıdaki listede kilerin hepsi tv box bende media player olarak zidoo x9s derim tavsiye ederim isteyen varsa da benimle iletişime geçebilir

• Arkadaşlar yeni adaptör geldi,mecool m8 pro test ettim,Cihazı 39dolar a banggood'tan aldım arkadaşlar 10günde bana ulaştı.iptv,youtube,kodi,programlarda

denedim,cihazın genel performansını beğendim,wifi hızı süper.philips tvden daha yüksek hıza çıktı.Kodi düşünenler için iyi şeyler söyleyemiyeceğim.

Şimdi mesela oculus tan search ettiniz 720p 1080p listelendi,film ilk açıldığında titremeler kendi gelmesi uzun sürüyor,garip bir aptallaşma yapıyor,

sonra oturuyor,birde hiç 1080p yi stream den açmadı ,mantığı yok ama 1080p ler girmedi.Kodi kullanımı pek olmadı.iptv de kusursuz.

Birde bu cihaz yada benzerlerinde de ayın sorun var. Bir kere 25-35tl arası bir adaptör alacaksınız,kumandası kullanılmaz inanılmaz dandik.birde

airmouse lu klavye almalısınız.Ben daha dandik bir cihaz bekliyordum kodi hariç performansı iyi arkadaşlar sizi üzmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_736119.html?wid=90

Kaçırmayın ,kuponla 108 liraya geliyor.

Kupon:TRAFFLK04

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 17 Şubat 2018; 13:24:57 >
  • Tanix tx92 için farklı launcher denediniz mi? Üzerinde gelen launcher harici başka launcher kullanma şansımız oluyor mu? Deneme şansın varsa eğer buradaki linkten bu launcherları test edebilir misin? Teşekkürler.
  • hacibaba007 H kullanıcısına yanıt
    merhaba tx9 pro ile tx92 arasında ne fark var acaba
  • worldoflord W kullanıcısına yanıt
    Ram farklı bulunuyor tanix tx9 DDR3 kullanılmış, tanix tx92 3gb/32 DDR4 ram mevcut yani daha performanslı olduğunu söyleyebiliriz.

"Tx92 2gb versiyonunun DDR3 olduğunu da hatırlatalım."

• quote:

Orijinalden alıntı: hacibaba007

Tanix tx92 için farklı launcher denediniz mi? Üzerinde gelen launcher harici başka launcher kullanma şansımız oluyor mu? Deneme şansın varsa eğer buradaki linkten bu launcherları test edebilir misin? Teşekkürler.

Bende ultimate var . nexus u bir deneyin

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/mecool/firmware-roms/687417-rom-vorke-z6-tanix-tx92-tvstock-nexus-rom-android-tv-7-1

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 17 Şubat 2018; 17:37:43 >

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.