Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bitsede gitsek mi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çok teşekkür ederim. 2 ve 3 numaralı cevaplarınıza dair gerekli araştırmayı yaparım. Altyazı meselesinde konuda da mesajları görmüştüm zaten.

Şimdi ben bütçeyi 180 lira olarak belirledim. Ama bana derseniz şu ürünü alın ama fiyatı 230 lira. O da kabul. Daha evvel bu konuda bana Ultimate önermiştiniz ama o zaman pek alıcı değildim. Şu anki güncel tavsiyeniz nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • feykbey kullanıcısına yanıt
    Gearbest üzerinden bende sipariş verdim.

İncelemede sorun yaşamamış olman ve tatmin edici bir cihaz olduğunu söylemen beni sevindirdi.

kargo turkey priority mail 18-22 gün arası yazıyor, size kaç günde ulaştı?

• Merhaba 1,5 yıldır android kutulardan kullanıyorum. Ofis işleri dışında bütün işlerimi bu cihazlarla yapıyorum. s905 ve s912 işlemcili elimde 2 cihaz var. s905 işlemcili olan hala 10 numara çalışıyor ama android 5.1.1 de takılı kaldı. işlemci firma desteğini çekti. android 7 olsun biraz da kuvvetli olsun die h96 pro aldım. ısınma ve adaptör sorunları çıktı. cihaza fan bağlayarak ısınma sorununu çözdüm. Bu aralar netflix e takılıyorum. Bu cihazlarda gerekli sertifika olmadığı için hd yayın alamıyorum. mi box a ya da mecool m8s pro + a geçmek istiyorum. cihaz markalı olsun, destek alabileyim dersen mi box. tabi biraz daha tuzlu.
    ama ben uğraşırım rom kurarım etherneti 2 usb portu olsun dersen mecool m8s pro + tercih ederim. bir de işlemcisi zayıflatılmış m8s pro w modeli var. s905w işlemcisi var. incelemelerde bu işlemciler zayıf performans veriyor. mi box un işlemcisi de s905x. mecool un s912 işlemcili modeli var ama onun da ısınma problemi olduğundan bahsediyorlar. :) s912 ve s905x işlemciler aynı yaşta. netflix hd ile ilgilenmiyorum şimdi dersen tanix tx3 mini forumda okuduğum kadarıyla iyi bir kutu.

@feykbey in de yukarı da bahsettiği cihaz da güzele benziyor. en azından arkasında yazılım desteği verecek bir firma gibi duruyor. hocam netflix de hd yayın alabildiniz mi? sanırım tablet uygulaması kurulu cihazınızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetaq

quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Canlı yayınlarda kesin açılmıyor .

Panasonic Neo Plazmada, Ultimate ile 4 K video açamadım . Belki yeni jenerasyon panellerde durum farklıdır.

Buradada irdelenmiş .
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131158749

Verdiğiniz linkte sorunun cevabı da verilmiş zaten.

*** "Burada önemli olan dosyanın çözünürlüğü değil. Cihazın çıkışını hangi çözünürlüğe ayarladığın önemli. 4k dosya oynatsan bile 720p çıkış ile izleyebilirsin. android görüntü ayarlarında ekranınızın kaldıracağından daha yüksek çözünürlük ayarlamayın ya da görüntü çözünürlüğünüzü değiştirecek ayarlara izin vermeyin." ***

Yani, Android ayarlarından, TV Box'ın çıkışını Televizyonun çözünürlüğüne ayarlamanız gerekiyor izleyebilmek için.

1080 p destekli panel ile canlı yayın ve file üzerinden online 4k. seyredilemiyor .

Akşam Panasonic Neo Plazma panelim ile youtube da 4K video açtım . Bazı videolarda hiç sevmediğim şekilde kontras aşırı yüksek fakat küçücük bir kutu sayesinde full HD bir panelde 4K izleyebilmek oldukça harika .

Normalde Neo Panasonic plazmanın Full HD. de 4K ledlerden daha iyi görüntüsü vardı . Maç yayınlarında uzak çekimlerde tribünlerdeki seyircilerin yüzleri falan çok net gözüküyordu . Neo Plazma ve Ultimate ile Youtube 4K video 6K kalitesine ulaştı.

Sonuç olarak bu küçük kutular çok kapsamlı ve maharetli .

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlarda ısınma sorunu yaşayan varmış bayağı umarım bana öylesi denk gelmez. Açıkçası netflix ile işim olmaz diye düşünüyorum. Romdan da pek anlamam. Tanix t3 mini'ye bir bakayım ben, Mi box da seçeneklerimde şu an. İlginiz için tekrardan teşekkürler.

Üstad bizdede smart olmayan 120 ekran lg tv var bende sorunsuz onlşne film izleyebilceğim bir tv box arıyodum ucuza siz çok beğenmişsiniz bende sipariş etmeyi düşünüyorum hangi siteden sipariş vermemiz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Merhaba 1,5 yıldır android kutulardan kullanıyorum. Ofis işleri dışında bütün işlerimi bu cihazlarla yapıyorum. s905 ve s912 işlemcili elimde 2 cihaz var. s905 işlemcili olan hala 10 numara çalışıyor ama android 5.1.1 de takılı kaldı. işlemci firma desteğini çekti. android 7 olsun biraz da kuvvetli olsun die h96 pro aldım. ısınma ve adaptör sorunları çıktı. cihaza fan bağlayarak ısınma sorununu çözdüm. Bu aralar netflix e takılıyorum. Bu cihazlarda gerekli sertifika olmadığı için hd yayın alamıyorum. mi box a ya da mecool m8s pro + a geçmek istiyorum. cihaz markalı olsun, destek alabileyim dersen mi box. tabi biraz daha tuzlu.
    ama ben uğraşırım rom kurarım etherneti 2 usb portu olsun dersen mecool m8s pro + tercih ederim. bir de işlemcisi zayıflatılmış m8s pro w modeli var. s905w işlemcisi var. incelemelerde bu işlemciler zayıf performans veriyor. mi box un işlemcisi de s905x. mecool un s912 işlemcili modeli var ama onun da ısınma problemi olduğundan bahsediyorlar. :) s912 ve s905x işlemciler aynı yaşta. netflix hd ile ilgilenmiyorum şimdi dersen tanix tx3 mini forumda okuduğum kadarıyla iyi bir kutu.

@feykbey in de yukarı da bahsettiği cihaz da güzele benziyor. en azından arkasında yazılım desteği verecek bir firma gibi duruyor. hocam netflix de hd yayın alabildiniz mi? sanırım tablet uygulaması kurulu cihazınızda.

Mecool m8s L 3/32 DDR3 bu modelde ısınma sorunu yaşanabilir .

DDR4 ram olanında ısınma sorunu yaşanacağını düşünmüyorum .

• Ürün 15 günde geldi. Aliexpressten aldım. Fakat şu an sipariş vermeyin. 24 şubata kadar çinde yılbaşı bayramı var. Tatil nedeniyle kargo geç gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Bu cihazlarda ısınma sorunu yaşayan varmış bayağı umarım bana öylesi denk gelmez. Açıkçası netflix ile işim olmaz diye düşünüyorum. Romdan da pek anlamam. Tanix t3 mini'ye bir bakayım ben, Mi box da seçeneklerimde şu an. İlginiz için tekrardan teşekkürler.

Tanix tx92 sınma sorunu yok bilginiz olsun.

• quote:

Media player ağırlıklı kullanacağın için Tanix t3 işini fazlasıyla görür, kalite açısından mi box uygun bir seçim olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

quote:

Tanix tx92 sınma sorunu yok bilginiz olsun.

DDR4 ram olduğu için . DDR4 te ısınmayı önleyen kontrol sistemi var . Güç tüketimi düşük.

S912 çipsetli cihaz almak isteyenler için tx92 uygun bir box .
  • En kısa zamanda deneyeceğim.

Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Arkadaşlar H96 Max kullanan kaç kişiyiz,parmakları görebilir miyim?
  • X96 modelini kullanan var mı ayrıca bunu Android 7 yapmak mümkün mü?

ÜSTAD KAÇ GB RAMLİ OLANI ALDINIZ PEKİ ÇEŞİTLERİ VARDO GEAR BEST SİTESİNDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

3/32 ddr4

• quote:

Orijinalden alıntı: feykbey

quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

3/32 ddr4

ALDIĞINIZ YERİN LİNKİNİ ATABİLİRMİSİNİZ BENDE SİPARİŞ VERİCEKTİMDE EN İYİ f/P ÜRÜNÜ BU HERALDE
  • Arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim. Bu tü cihazlarla Netflix film seyretme nasıl oluyor. Ayrıca üyemi olunması gerekiyor?

Ben şu an ip tv kullanıyorum. Lg tv nin ip tv programıyla kullanıyorum. Ama pek pratik değil. İp tv kullanmak için önerebileceğiniz bir cihaz var mı? teşekkurler.
  • Kaçıranlar için tekrar

Ucl başlarken

FULL HD sınırsız

https://youtu.be/1t4-ZNmJI-A

https://youtu.be/XxaMERrUJKM

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.