Şimdi Ara

Android Telefon İle Sürekli Online Kalma Yöntemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
8.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yöntemi uzun zamandır kullanıyorum, forumda bir arkadaş bilgisayar ile aynı yöntemin anlatımını yapmış, hiç bir farkı yok diyebilirim, tabii ki bir bilgisayar yerine telefonu kullanmak hem elektrik gideri bakımından hem de bilgisayarınızı kullanmanızı önlememesi bakımından daha mantıklı.

Hemen anlatıma geçiyorum;

Öncelikle şuradan uygulamayı indirin;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prohiro.macro

İşlemden önce ekranınızın zaman aşımı modunun kapalı olduğundan ve oyun ekranının önüne geçebilecek uygulamaların çalışmadığından emin olun. Daha sonra aşağıdaki adımları tamamlayın.

1) Uygulamayı yükledikten sonra Start butonuna basarak çalıştırın.
    2) Clash o Clans'ı açın ve telefonunuzun ses kısma tuşuna basın, Üstte çıkan Record butonuna basın ve hareketinizi kaydetmeye başlayın.

(Bu hareket sizin belirlediğiniz, sürekli tekrarlanacak olan bir hareket, oyundan düşmemeniz için yani. Ben parmağımla sağ sol hareketi yapıp kaydediyorum mesela.)

3) Hareketiniz bittikten sonra tekrar ses kısma tuşuna basın ve işlemi tamamlayın.
    4) Şimdi bi' macro kaydettik ve bunu çalıştıracağız, ses kısma tuşuna basıp kaydettiğimiz Record_*****.txt macrosunu açıyoruz, en son kaydettiğiniz macro en altta olur.
    5) Açılan 2. pencerede Times:1 yazan kısımda - tıklatarak Times: Infinity yapıyoruz play dedikten sonra macromuz çalışacak.

Bonus:

Bu işlem için telefonunuzun kilitlenmemesi yani ekranınızın kapanmaması gerekiyor, fakat aşağıda linkini verdiğim uygulama ile ekranınızın ışığını kapatabilir ve programın çalışmasına devam etmesini sağlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.promethylhosting.blackout

Düzenleme: telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 9 Ocak 2015; 10:32:06 >

• Rootsuz cihazlarda calismaz

Edit: denedim calismiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanTosbaga -- 4 Mayıs 2014; 11:41:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli online olunca ne oluyor?
    Not yeniyim bilmediğim için soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shewawest

Sürekli online olunca ne oluyor?
    Not yeniyim bilmediğim için soruyorum

Baskalari size saldıramiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

Rootsuz cihazlarda calismaz

Edit: denedim calismiyor

Evet rootsuz cihazlarda çalışmaz, çalışan alternatifi de olduğunu sanmıyorum.
  • üstad çok iyi çok lazımdı saol böyle bişi (telefon rootlu benım rootsuz çalışmaz beyler denemeyin)
  • Her şeyin hilesini buluyoruz valla hakkıyla oynanan oyun yok

• Bosuna ugrasmayin bi yerden sonra oyun size gidin biraz gezin cok yoruldunuz hibi bi sey soyleyip oyundan atiyor

• merhaba benim bir sorum olacak bilginiz oldugu için sorayım dedim ben limdi replike samsung s4 4 g kullanıyorum ve koyümde bayagı ilerledim ve yeni bir telefon alıcam gfakat telefonum google play hizmetlerini desteklemedigi için kaydedemiyorum ben telefondaki oyunu komple nasıl yeni telefona kaydede bilirim yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Bosuna ugrasmayin bi yerden sonra oyun size gidin biraz gezin cok yoruldunuz hibi bi sey soyleyip oyundan atiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tattoougur

merhaba benim bir sorum olacak bilginiz oldugu için sorayım dedim ben limdi replike samsung s4 4 g kullanıyorum ve koyümde bayagı ilerledim ve yeni bir telefon alıcam gfakat telefonum google play hizmetlerini desteklemedigi için kaydedemiyorum ben telefondaki oyunu komple nasıl yeni telefona kaydede bilirim yardımcı olursan sevinirim

Kod ile kolayca halledebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba hocam kodla derken biraz açarmısın
  • Selamın aleyküm arkadaşlar şimdi bunu ben yapdim internet acik kalmalim i onun için yoksa interneti kapatalim mi ?
    yardimci olursaniz sevinirim ben azerbaycanliyim siz den cevab bekliyorum yardimci olun..

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bunlarla uğraşmaya gerek yok. Xmodgames'i yükleyin keep active ayarı ile sürekli oyunda kalın.

Android Telefon İle Sürekli Online Kalma Yöntemi

Tabi ki internet açık kalmalı. İnternet üzerinden oynanan bir oyun. İnterneti kapatırsan oyundan atar.

Hocam o keep ative değil mi?

http://cocland.com/wp-content/uploads/2014/10/xmodgames-best-tool-for-clash-of-clans-5.jpg

• xmodgames yasakmış, ceza alanlar varmış. O yüzden ben kullanıp kullanmamak arasında tereddütteyim, henüz yüklemedim.
  • Ios için varmı hocam ?
  • Jb istiyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

oyundayken ses kısma ile işlemleri yapıyoruz ama buna nasıl sarjı dayandircaz

Bilgisayarınıza Bluestacks indirin, üzerine bir de mouse recorder kurun.

İsterseniz 1 hafta oyundan çıkmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Hayır ben denedim oyundan atıyor git biraz dinlen diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOnaylar

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Hayır ben denedim oyundan atıyor git biraz dinlen diyor

Ben 2 tesla basacağım zaman denedim 3 gün çıkarmadım hesabı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.