Şimdi Ara

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
2.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne gerek var yav:) ram gpu olcmekten kimse telefonu kullanamiyor:) ikinci el telefon alanlar icin guzel ama belki bazi uyaniklar farkli ulkelerden farkli telefonlari satabilirler onun disinda kullandigim telefonun islemci markasini hizini hic merak etmedim alirken yorumlari incelemeleri dikkate aldim cok memnunum donanima coj tekilirsaniz mobil cihaz alamazsiniz:)

• Hd2'nin bakılacak birseyi yok ama güzel paylaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim evin arkası video çekilen yer birden görünce çok şaşırdım. :D

• Bunun gelmesi iyi oldu.

• Uygulama Haber adı altında çıkmalıydı diye düşünüyorum.

• şimdi replika telefonları ayırt etmek iyice kolaylaşır diye düşünüyorum. iyi olmuş
  • mükemmel olmuş :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: s.b.

Samsung Galaxy S4 incelemesi sandım video başlarken. Dedim; "herhalde başlığı farklı attılar, sürpriz yapacaklar." :D

Merhaba,

Bu hafta içerisinde oldukça kapsamlı bir incelemeyi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Cihazı bir süredir kullanıyoruz ve artıları-eksileri ile değerlendiriyoruz.

Galaxy S4'le ilgili merak edilen her soruya yanıt vereceğiz. Ayrıca karşılaştırma videolarımız da olacak.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,

biraz da pc donanımlarına ağırlık verseniz iyi olur.çoğunlukla cep telefonlarıyla ilgili haberler yapıyorsunuz.

• Detaylı göstermesi gerçekten çok iyi.
  • Adam 6:54 de bile mesaide

Benim emektar LG P970 Optimus Black

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 17 Haziran 2013; 13:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Bey*

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s.b. Samsung Galaxy S4 incelemesi sandım video başlarken. Dedim; herhalde başlığı farklı attılar, sürpriz yapacaklar. :D
    Merhaba, Bu hafta içerisinde oldukça kapsamlı bir incelemeyi sizlerle paylaşıyor olacağız. Cihazı bir süredir kullanıyoruz ve artıları-eksileri ile değerlendiriyoruz. Galaxy S4le ilgili merak edilen her soruya yanıt vereceğiz. Ayrıca karşılaştırma videolarımız da olacak. Teşekkür ederim. Sevgiler,
    biraz da pc donanımlarına ağırlık verseniz iyi olur.çoğunlukla cep telefonlarıyla ilgili haberler yapıyorsunuz.

iyide bende sizin gibi donanım görmek isterim ama herşey mobil tarafa doğru yöneliyor

• vay be cihaz ne hızlı pardon beyler htc one v kullanıyorum fakirlik :C

• Gercekten cok güzel bir program olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

quote:

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]

Türünün bir ilki değil yine de güzel program.

Merhaba,

Bu şekilde paylaşımlarda bulunursak, farklı mobil platformlara ilişkin olarak ciddi bir veri tabanı oluşturabiliriz konu içerisinde.

Teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Korktum bir an.

Saygılar.

Saygılar.

• Mağara
  • quote:

Asus nexus 7 dimi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Asus nexus 7 dimi bu

Evet hocam

• Android 3.0 ve üzeri için. 2.x.x'e yüklenmiyor doğal olarak

• LG Optimus G

• WT19i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 17 Haziran 2013; 15:53:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.