Şimdi Ara

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: msgstr

magnetic field dediği şey gerçekten işe yarıyor mu? yani yakında bir baz istasyonu varsa daha yüksek, yoksa daha düşük mü çıkacak? yada prize yakınlaştırınca telefonu daha yüksek, uzaklaştırınca daha düşük mü çıkacak?
    Bu mudur yani gerçekten?

Baz istayonunu bilmem ama mıknatısın çektiği metallere yaklaştırırsan çalışıyor tani sensörün yeride önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm bilgisayar programları telefonlara uyarlanmaya başladı güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 18 Haziran 2013; 10:11:39 >
  • Lg optimus 3d de yükleyemiyorum... LG 1500 tl lik telefona ice cream ı veremediğinden olsa gerek

• 10-15 dk calıstırdım bendeki batarya etkisine bakın

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]
  • Çok iyi yea
  • Cube U30GT MINI
    Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ldskool -- 18 Haziran 2013; 16:44:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sanal ortamlardan o kadar şikayet ederken bu kadar doğal bir ortam görünce gözlerim yaşardı doğrusu :D

video için teşekkürler.cpuz sanırım tüm bilgisayarlarda vardır heralde :) umarım mobilde de yaygınlaşır andoridde olduğu gibi diğer platformlarda da olmalı bence...
    windowsphone bb os ios hatta symbian :)

• onlerden deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infernall

core 2neden stopped anlamadım ama

Hocam sanırım s3 ünüz var.

Sizden rica etsem system menüsününde görüntüsünü koyabilirmisiniz ?

Bi ara 10 çeşit s3 var deniliyordu. Böylelikle s3 lerde farklılık var mı görmüş oluruz

Bu arada sorunuzun cevabı: Telefon işlemci gücü gerektiricek işlem yapmadığı için Core 2 yi kullanmıyor. Sorun yok içiniz rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonLt -- 18 Haziran 2013; 23:15:21 >

• quote:

resim yük altındayken alındı kullanması lazım.

Ekleyim sistem resminide

Hocam bende de suan Core 2 kapalı. Oyuna girip kapatmadan baktığımda çalıştığını gördüm.

Heyşeyiyle aynı benimki sizinle. Bu arada Boşta ram miktarınız çok iyimiş. Benim %7 boş

• quote:

ram temizleyip koydum ondandır rami temizliyormusun arada,temizlemeyince donuyor bazen

Alalı 6 ayı geçti. Aldığım ilk zamanlar temizliyordum. Sonrasında temizlemez oldum

Daha bi kere donduğunu görmedim. Arada bi takılıyo. bazen de Hata veriyo ''Xxxx durduruldu'' diye
  • S4'ün İşlemcisini a7 olarak görmesi dışında güzel bi program
  • Ama sürekli çalışır pozisyonda olacak şekilde programlandığı için dezavantajı var. Bu düzeltilmeli bence. Kuran arkadaşlar dikkatli olsun, ben en son baktığımda %42 pil kullanım oranı ile ilk sırada idi (pil denetiminden kontrol edebilirsiniz).

• ne sevinmiş insanlar cpu z geldi diye

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.