Şimdi Ara

Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC One
    Android için CPU-Z uygulaması çıktı: Akıllı telefon ve tabletinizin donanımsal detayları... [Video]

Kullanışlı olmuş. Sensörleri toplu göstermesi güzel. Ancak Available Memory kısmında sorun var heralde. İnceleme videosunda da göründüğü gibi düşük gösteriyor Kullanılabilir RAM miktarını. Sistemde yazandan farklı değerlerde.
  • Kullandıkları yaka mikrofonunun markasını bilen var mı?

• nexus 4 un islemcisini yanlis gosteriyor. snapdragon 600 olarak gorunuyor, ama 400 olmasi gerekiyor.

• Kullanıyorum gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

nexus 4 un islemcisini yanlis gosteriyor. snapdragon 600 olarak gorunuyor, ama 400 olmasi gerekiyor.

Snapdragon S4 değilmiydi?

• selam,,

xperia s yüklenmiyor,

• video da s 4 ün ekran çözünürlüğü 1080 x 1920 gösteriyor
    fakat bende Xperia Z de ekran çözünürlüğü 1080 x 1776 gösteriyor

Z full HD değilmi o zaman...???????????

• ne zaman ormanın içinde yürüsem allahım cpu'm neydi acaba derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: p1azma

video da s 4 ün ekran çözünürlüğü 1080 x 1920 gösteriyor
    fakat bende Xperia Z de ekran çözünürlüğü 1080 x 1776 gösteriyor

Z full HD değilmi o zaman...???????????

Alttaki dokunmatik tuşların yüksekliği düşülmüş hali, korkulacak bir durum yok
  • Benim s3 minide cpu kullaniminda cok fazla tutarzsilik var bir %80 oluyor %15 e dusuyor.Sebebini bilen varmi

• magnetic field dediği şey gerçekten işe yarıyor mu? yani yakında bir baz istasyonu varsa daha yüksek, yoksa daha düşük mü çıkacak? yada prize yakınlaştırınca telefonu daha yüksek, uzaklaştırınca daha düşük mü çıkacak?
    Bu mudur yani gerçekten?

• ben galaxy s i9000'e yükledim. normalde bu telefon için en son 3.2.6 var. ama ben cyanogen mod sayesinde 4.2.2'nin kırpılmış halini kullanıyorum ve bende bu program çalıştı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A.S.İ

2.3 Atrix

+1
  • Android icin core temp uygulamasi da var gercek zamanli islemci cekirdegi sicakliklarini gosteriyor

• S3 ile denedim. Baya bilgisayar gibi hissettirdi bana :))

• quote:

2.3 Atrix

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

2.3 Atrix

• Program 10 numara ve hiç bir izin istemiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: s.b.

Samsung Galaxy S4 incelemesi sandım video başlarken. Dedim; "herhalde başlığı farklı attılar, sürpriz yapacaklar." :D

Merhaba,

Bu hafta içerisinde oldukça kapsamlı bir incelemeyi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Cihazı bir süredir kullanıyoruz ve artıları-eksileri ile değerlendiriyoruz.

Galaxy S4'le ilgili merak edilen her soruya yanıt vereceğiz. Ayrıca karşılaştırma videolarımız da olacak.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,

Merhaba Erdi Bey..

Yapacağınız incelemeyi sabırsızlıkla beklediğimi belirtmek isterim öncelikle..

İzninizle sizlere ufak bir şeyi hatırlatmak ve değinmenizi istediğim bir kaç konuyu paylaşmak istiyorum..

Bende bu iki telefonu uzun zamandır takipteyim ve nasipse yakında birisini alacağım.. Ama birisini aldığımda aklımda diğeri kalsın istemiyorum.. Kullanıcı deneyimlerine göre de S4 ve One ın sahip olduğu eksi ve artı yönlerinin çoğuna vakıfım.. Bu bağlamda S4 de olan ve yazılımsal olduğunu düşündüğüm resetleme, donma gibi sıkıntıların yeni güncellemeyle halledildiği bilgileri geliyor.. Avrupa'da dağıtımına başlanan ve yakında Türkiye'de de sunulması beklenen bu büyük güncellemeyi de aldıktan sonra değerlendirmenizi yapabilseniz keşke.. Neticede inceleme baya arkaya sarktı zaten, biraz daha beklenip bu güncellemenin alınmasıyla yapılacak incelemeye kimsenin çokta tepki göstereceğini düşünmüyorum.. Hatırladığım Mesut Bey in telefonu olan ONE içinde güncelleme yurt dışında yayınlandı ve Mesut Bey cihazını Rootladığından daha Türkiye'de yayınlanmayan büyük güncellemeleri alıp telefonuna yükledi ve telefonunu daha düzgün şartlarda kullanıyor.. Sizin ise büyük güncelleme almamış cihazınız ile One ın büyük güncelleme almış versiyonunu kıyaslamanız biraz adaletsizlik olacaktır.. ( Eğer sizde cihazınıza bir şekilde büyük güncellemeyi yüklediyseniz yazdıklarımı mazur görünüz )

Birde ekranların leke tutma durumlarını kıyaslayabilir misiniz? Benim incelemelerimde One ın ekranı çok hızlı şekilde kirlenip yağlanıyordu ve parmak izlerini kolayca belli ediyordu, S4 ün ekranında böyle bir durum oluşmuyordu.. Diğer bir husus ise güneş altında görünebilirlik.. Benim izlenimlerim aynı sayfada One net okunurken, S4 daha az görünürlükte yine de okunabiliyordu..Ama bazı kişiler aralarında inanılmaz fark olduğunu, ve One ın çok çok iyi olduğunu söylüyorlar.. Bunu da netleştirebilirseniz sevinirim..

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 19 Haziran 2013; 21:02:26 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.