Şimdi Ara

Android'e İos yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
55.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 2'im var android sıktı artık.İOS candır.Şimdi gelelim konuya telefonuma İos yüklemek istiyorum biraz saçma gelebilir ama öyle iphone 5 in özelliklerini sevmiyorum Note 2 den vazgeçemem bence note 2 ye İos yakışır.Nasıl yapabilirim yardımlarınıza ihtiyacım var

• Şimdi herkes taşlayacak ama ne yalan söyliyeyim, ben de S3 cihazıma IOS kurmayı hayal etmiştim bi aralar. Ama imkansız bu. Onun yerine MIUI Rom'unu deneyebilirsiniz. Android'in özgürlüğü+IOS'a benzer arayüzü+Note2'nin gücü. Bir insan daha ne ister
  • Böyle bir şey mümkün değil.Tema,rom,launcher vs ile arayüzü benzetebilirsin en fazla.
  • ios apple telefonlarından başka bi cihaza yüklenemez port edilemez

• kardes dalgaya almislar seni al bu linkten yararlan.note2 destekleniyor mu bilmiyorum ama

http://ios2android.com/howto/supported_devices

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'AndJusticeForAll

kardes dalgaya almislar seni al bu linkten yararlan.note2 destekleniyor mu bilmiyorum ama

yok öyle bişey ios apple cihazlarında özelleştirilemezken nasıl port edilsin port edilmesi için kodları açık olmalı ki bu ios işletim sisteminde mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

quote:

Orijinalden alıntı: 'AndJusticeForAll

kardes dalgaya almislar seni al bu linkten yararlan.note2 destekleniyor mu bilmiyorum ama

yok öyle bişey ios apple cihazlarında özelleştirilemezken nasıl port edilsin port edilmesi için kodları açık olmalı ki bu ios işletim sisteminde mümkün değil.

*çaktırma*

• Ben olmaz diye biliyorum

• Hocam benzetmek istemiyorum ama ios hoşuma gidiyor bu telefonuda bırakmak istemiyorum.App Storeda daha fazla uygulama var bu en büyük sebebim.
  • yav he he

• 5 inch tabletime nasıl yakisirdi. ios

• quote:

ios apple telefonlarından başka bi cihaza yüklenemez port edilemez

Port edilemez?
    Mac os bilgisayarlara kurulamaz dediler hackintosh çıktı

Siri iphone 4 e entegre edemezler dediler,orjinal apple sunucularından yasal siri indirmeyi sağladılar

apple'ın bir işlemciye a5 demesiyle normal olan işlemciyi değiştirdiğini sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz,hepsi benzer parçalar

Bu hayatta teknoloji adına herşey olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

ios apple telefonlarından başka bi cihaza yüklenemez port edilemez

Port edilemez?
    Mac os bilgisayarlara kurulamaz dediler hackintosh çıktı

Siri iphone 4 e entegre edemezler dediler,orjinal apple sunucularından yasal siri indirmeyi sağladılar

apple'ın bir işlemciye a5 demesiyle normal olan işlemciyi değiştirdiğini sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz,hepsi benzer parçalar

Bu hayatta teknoloji adına herşey olabilir

oluyorsa yapında görelim o zaman
  • Ben yukledim ios galaxy ace ime simdi hatta hd nin bi kismin da ios bi kismin da android var canim hangisini isterse onu secip kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Ben yukledim ios galaxy ace ime simdi hatta hd nin bi kismin da ios bi kismin da android var canim hangisini isterse onu secip kullaniyorum

Yapmışken birde androidi root ios uda jailbreak yapsaydın
  • S3'üme nasılda yakışırdı.

• Yüklenemez bence de.
  • note 2 ye ios yüklemek attan inip eşşeğe binmeye benzer, android gibi bir nimet varken kim ne yapsın ios u
  • Yapılması teorik olarak mümkündür. Telefonun dahili hafızasını Jtag gibi bir cihazla biçimlendirip note 2 ile uyumlu ios kurulursa çalışabilir ama böyle bir şeyin yapılması imkansız denecek kadar zordur. Ios'un kaynak kodlarını bilmeden (Açık kaynak kodlu olmadığından kimse bilmiyor), Note 2 ile optimize etmeden Note 2'ye ios kurulamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ASSAİLANT

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Ben yukledim ios galaxy ace ime simdi hatta hd nin bi kismin da ios bi kismin da android var canim hangisini isterse onu secip kullaniyorum

Yapmışken birde androidi root ios uda jailbreak yapsaydın

zaman la oda olur

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.