Şimdi Ara

Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.732
Cevap
121
Favori
174.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertanunver

yeni full hd telefonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz beyler?

ben bi tane alacagim ama s4 mi yoksa htc one mi alsam karar veremedim. tasarim acisindan one havada karada tokatlar s4 u ama konu yazilim destegi olunca samsung htc'yi patakliyor.

gerci 4.2 iki cihaz da olmadi custom rom olayina girip son versiyona cekilir.

gene htc arayuz olarak da tokatliyor samsung'un arayuzunu. ben en iyisi one alayim.

hotc one kesinlkile. s4 güzel ama htc one bambaşka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Ozellikle spamcilarin patlama yaptigi bu donemde, maalesef aradan siyrilmak cok zor. Oyun asiri kaliteli ise, illaki kendine bir yer edinecektir. AdMob/AppBrain kombosu ile baslayabilirsin, +500,000 installdan sonra kendi sloganini yaparak direk reklam alabilirsin (araci reklam firmasi olmadan). AdMob/AppBrain yaninda Flurry/Tapjoy gibi kaliteli sirketleride kullanabilirsin. Diger yandan in-app purchase yapabilirsin.

Ama 500,000 install olmadan, push/icon/bookmark disindaki sirketlerden oyle asiri gelir bekleme. Birde yuksek gelirden kastin ne birine $1000 dolar yuksek gelirdir, birine $10000 dolar yuksek gelirdir. Active tabani olan (~100k) ugyulamalar AdMob/AppBrain ile rahat $2000,3000 yapiyor ayda tek basina.

Ozetle, su sira asiri kaliteli oyun yapma derim, su denetleme sistemi bir gelsin, su kalitesiz spam applar bir ortadan kalksin, o zaman isler yoluna giricek. Cunku ilk 30 gun cok onemli, ama gereksiz applar listeyi kapladigi icin insanlar giremiyor top listeye.

Çok teşekkür ederim hocam yine döktürmüşün

Ben kaliteli diyorum ama bilemem şuan markette çok güvenerek koyduğum oyunum 17 indirme aldı onlarda eş dosttan Admob kullanacaktım zaten tavsiyenle AppBrain'nide araştıracağım.Tapjoy mantığını tam anlayamamıştım önceden ama yine göz atarım.

Bende çok istiyorum bir gereksiz uygulamarın ortadan kalkmasını.Tekrar çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Kolay gelsin.
  • reklamlı iki uygulamam var, içinde sadece admob reklamı var.
    biri talep görecek bir şey değil ilk uygulamam zaten o. reuquests: 69, revenue: $0.08
    diğer ise talep görebilecek uygulama requests: 17,424 , revenue: $0.19

işin üzücü bir diğer yanı ise Estimated Earnings $0.37 diye kocaman yazıyor iken en aşağıda Account Total:$0.28 yazıyor. iki gram para vardı onu da kesti google efendi.
  • Airpush bu seferde 30 nisana attı ödemeyi. Var mı başka bu şekilde oyalanan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -w K- -- 31 Mart 2013; 12:30:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -w K-

Airpush bu seferde 30 nisana attı ödemeyi. Var mı başka bu şekilde oyalanan ?

Bagimli bir ekosistem icine girdigimiz icin sikayette edemiyorsun reklam sirketlerini. , StartApp'a laf atarken adamlar ayin 1nde trink oduyor bekleme yok birsey yok. 1 saat sonra ac paypali para orda. Abmobda ayin 3-4unde oduyorum diyor paypala ama para 2 hafta sonra paypalda gozukuyor,

Airpush'da bozmus gibi gorunuyor kendini, cok kullanmadim ama gidisat kotu gibi.
  • quote:

quote:

Bagimli bir ekosistem icine girdigimiz icin sikayette edemiyorsun reklam sirketlerini. , StartApp'a laf atarken adamlar ayin 1nde trink oduyor bekleme yok birsey yok. 1 saat sonra ac paypali para orda. Abmobda ayin 3-4unde oduyorum diyor paypala ama para 2 hafta sonra paypalda gozukuyor,

Airpush'da bozmus gibi gorunuyor kendini, cok kullanmadim ama gidisat kotu gibi.

Evet bozdular bence de. Adamların 3 ofisi 125 çalışanı var gözüküyor ama şuan yaptıkları resmen dolandırıcılık. Startapp şak diye gönderdi 1 saat önce sıra bunlarda.

Airpush kullanıp da parası yatmayan arkadaşlar ticket atıp bastırın siz de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -w K- -- 31 Mart 2013; 13:02:51 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet bozdular bence de. Adamların 3 ofisi 125 çalışanı var gözüküyor ama şuan yaptıkları resmen dolandırıcılık. Startapp şak diye gönderdi 1 saat önce sıra bunlarda.

Airpush kullanıp da parası yatmayan arkadaşlar ticket atıp bastırın siz de.

StarApp yolla dimi ?

29 martin verileri kayip.

EDIT: sacmalamisim gene, startapp subat ayini yolladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 31 Mart 2013; 13:08:20 >
  • startapp'in gozunu seveyim be. herifler sene basinda yari yariya dusurdu ama gene de kizamiyorum. cok iyi calisiyorlar. bir de su virus olayini cozseler diyecegim ama onun da cozumu yok.
  • Samsung App Push Notification'ları kaldırdı artık izin vermiyor. Airpush oradan da bir darbe yemiş oldu böylece.
    İlk kez kullanmaya başladım Airpush'u değerler kötü değil günlük 5$ civarı geliyor tek App ama ödemedikten sonra neye yarar?
    StartApp modeli şu an sıkıntısız. Icon + Bookmark ile temiz iş görüyor virüs işi olmasa olayı bitirecekler gerçekten.
    Referanstan bu ay 185$ da kazandım :) Bu ay en çok kazandığım ay oldu artık Mayıs ayını bekliyorum paraları alabilmek adına :)
    Yeni networkler denemek istiyordum ama çoğu Push Notification olduğu için sanırım vaz geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3mrulah

Samsung App Push Notification'ları kaldırdı artık izin vermiyor. Airpush oradan da bir darbe yemiş oldu böylece.
    İlk kez kullanmaya başladım Airpush'u değerler kötü değil günlük 5$ civarı geliyor tek App ama ödemedikten sonra neye yarar?
    StartApp modeli şu an sıkıntısız. Icon + Bookmark ile temiz iş görüyor virüs işi olmasa olayı bitirecekler gerçekten.
    Referanstan bu ay 185$ da kazandım :) Bu ay en çok kazandığım ay oldu artık Mayıs ayını bekliyorum paraları alabilmek adına :)
    Yeni networkler denemek istiyordum ama çoğu Push Notification olduğu için sanırım vaz geçeceğim.

Bende Leadbolt ve StartApp'da 6 sar referans var, Leabolt bu ay toplam referans $9.75, StartApp referanslarin hepsi No Downloads Saka gibi, Samsung Apps icin sana pm aticam, ozel bir method var her turlu reklami kullanmanin.
  • quote:

WK, sen ne yaptin vergi isini ?

Vergi dairesi dahil, 10larca kisiye sordum, hepsi %100 vergiyi odemek zorundasin diyor, ama hicbiri online reklam gelirin vergisini nasil oduyecegini bilmiyor. Ilerde cok sikinti olucak bu durum.

Neyse, ben vergi kanunlarinin altini ustune getirdim, 500 sayfa okumusumdur herhalde, turkiye ve ingiltere icin. Eger ingiliterede konaklamiyorsan ve yilda 91 gunden az bir surede ingilterede bulunuyorsan, ve yurtdisinda calisip, kazandigin parayi ingiltereye yolluyorsan vergiden muaffsin ingilterede , o yuzden paralari oraya yollayama basladim. Bakalim neler olucak.
  • quote:

quote:

WK, sen ne yaptin vergi isini ?

Vergi dairesi dahil, 10larca kisiye sordum, hepsi %100 vergiyi odemek zorundasin diyor, ama hicbiri online reklam gelirin vergisini nasil oduyecegini bilmiyor. Ilerde cok sikinti olucak bu durum.

Neyse, ben vergi kanunlarinin altini ustune getirdim, 500 sayfa okumusumdur herhalde, turkiye ve ingiltere icin. Eger ingiliterede konaklamiyorsan ve yilda 91 gunden az bir surede ingilterede bulunuyorsan, ve yurtdisinda calisip, kazandigin parayi ingiltereye yolluyorsan vergiden muaffsin ingilterede , o yuzden paralari oraya yollayama basladim. Bakalim neler olucak.

Bu vergi isine ben de baktim. Ama herhangi bir sonuc cikaramadim. Ulkemizde vergi alinacak ama nasil alinacak belli degil.

• Moribito hocam Leadbolt hakkında biraz bilgi verebilir misin? Admob ve Startapp kullanıyorum. Admob dan gelen gelir çok değil yine startapp dan kazanıyoruz bişeler. Airpush kullanacaktım fakat banlanma vs. olaylarından dolayı vazgeçtim sence Leadbolt nasıl geliri neye göre belirleniyor ödeme sistemi sanırsam 15 gün bilgi verebilir misin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3mrulah

Samsung App Push Notification'ları kaldırdı artık izin vermiyor. Airpush oradan da bir darbe yemiş oldu böylece.

Bende Leadbolt ve StartApp'da 6 sar referans var, Leabolt bu ay toplam referans $9.75, StartApp referanslarin hepsi No Downloads Saka gibi, Samsung Apps icin sana pm aticam, ozel bir method var her turlu reklami kullanmanin.

Moribito bu yontemi bizimle de paylasir misin. Zira reklamlari kaldirmaya baslayacaktim bende samsung markette.

• Pm attim, pm attiklarima pm atin, bana pm atmayin
  • la disaridan parametre koyun iste. onay suresince off kalsin. onayi gectikten sonra on yapin. ne bicim programcisiniz siz. kafanizi calistirin biraz.
  • quote:

la disaridan parametre koyun iste. onay suresince off kalsin. onayi gectikten sonra on yapin. ne bicim programcisiniz siz. kafanizi calistirin biraz.

Aynen, ama ben timer koyarak hallediyorum olayi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moribito -- 31 Mart 2013; 21:33:35 >
  • quote:

la disaridan parametre koyun iste. onay suresince off kalsin. onayi gectikten sonra on yapin. ne bicim programcisiniz siz. kafanizi calistirin biraz.

boşluğuma denk geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Öncelikle Herkese Merhaba.Samsung S5830i sahibi olduktan sonra android'e başlamaya karar verdim yeniden.(Öncesinde android telefonum yoktu.)Lakin nerden nasıl başlayamalıyım bu konularda bir fikrim yok.Sizler nereden başlamamı tavsiye edersiniz?
  • Parametre olayı da güzelmiş Kafa patlatacak vakit yok malesef iş güç çoluk çocuk olunca bu kadar oluyor
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.