Şimdi Ara

Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.732
Cevap
121
Favori
174.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde yatmadı büyük ihtimal yatmayacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan170

Benimde yatmadı büyük ihtimal yatmayacak :D

yatırmadıkları oluyor mu ki?
  • Ocak ayında 100$'ı geçememiştim ben de yoksa bekler dururdum sizin gibi :)
    Bu arada Play Store'da birden fazla hesabı olan arkadaşlar Admob için de ayrı bir hesap açıyor musunuz?
    Bu durumda yapmak gereken nedir acaba? Google ne diyor bu durumlara?
  • Arkadaşlar diğer sayfadada sordum ama StartApp'daki virus olayını nasıl hallediyoruz ?? Bu arada Admob bendede yatmadı.
  • Merhaba arkadaşlar. Uygulamalarım günlük 900-1000 indirme alıyor. Startapp geliri ise 8$ civarında.

Ama startapp'ın kendi uela'sını kullanıyorum. Bunun yerine daha çok kabul edilebilecek bir uela arıyorum.

Bana uela örneği ve nasıl kuracağımı anlatırsanız sevinirim.
  • Merhaba,
    Yaklaşık 1 sene önce ilk defa açtığım Google Play Developer hesabım telif hakkı ihlalleri nedeni 6 ay sonra kapatıldı. Çok geçmeden ikinci hesabımı Garanti'nin SANAL WEBCARD'ını kulanarak açtım. O da benim bir hatamdan dolayı 4 ay sonra kapatıldı. Tabi bunlar benim için ders oldu. Aynı hatayı bir daha yapmamam için.
    Fakat 1 aydır elimden ne geldiyse denedim ama Yeni geliştirici hesabımı açamadım.
    Farklı isim soyisimler, farklı e-posta adresleri, farklı kredi kartı numaraları ve hatta farklı IP'lere sahip farklı PC'ler ile tekrar tekrar denememe rağmen 25$ ödememi yaptıktan 15 dakika sonra Google Wallet hesabımın askıya alındığına dair posta alıyorum. Postadaki linke tıkladığımda hesabımın doğrulanması için benden kimlik ve banka ekstemin fotoğraflarını istiyorlar. Tamam bunlarıda yolluyorum ve çok geçmeden bu postayı alıyorum:
    Hello,
    Thank you for contacting Google Wallet. After further review, it has come to our attention that your Google Wallet account does not comply with our Terms and Conditions. As a result, your Google Wallet account has been suspended. Any pending and future transactions made with this account will not be processed.

Daha yeni açtığım bir Wallet hesabımın sözleşmeye uymayıp hemen kapatılması biraz saçma değil mi?
    Yok mudur bunun çaresi?
    Yardımlarınızı bekliyorum
    Teşekürler
  • admob ödemeleri eline ulaşmayanlar için:https://plus.google.com/+AdMob/posts#+AdMob/posts
    Açıklama yapılmış 5 iş günü içerisinde halledilecekmiş sanırım
  • arkadaşlar developer console yeni tasarımda tüm dillere otomatik çeviri nasıl yapabiliyoruz. eski tasarımda yapabiliyordum ama yeni tasarımda bulamadım.kaldırıldı mı acaba ben mi bulamadım
  • benimde ufak bir sorum daha var sanıyorum startapp ten kaynaklandı bu sorun, uygulamam kaldırıldı kullanıcı izni olmadan icon falan attığı için desktop a. Halbuki eula çıkıyor kullanıcının karşısına ve böylece kullanıcı kabul etmezse zaten atmıyor o iconu. Diyeceğim o ki virüs falan olarak gözüküyor belki problem değil ama bu startapp i bundan sonraki uygulamalarımda kullanmamın tehlikesi olabilir mi, yani emin değilim startapp-leadbolt u birlikte kullanmıştım programımda, ben problemin startapp ten kaynaklandığını düşünüyorum. Daha önce startapp kullanımından dolayı banlanan oldu mu biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaackleiner

Merhaba,
    Yaklaşık 1 sene önce ilk defa açtığım Google Play Developer hesabım telif hakkı ihlalleri nedeni 6 ay sonra kapatıldı. Çok geçmeden ikinci hesabımı Garanti'nin SANAL WEBCARD'ını kulanarak açtım. O da benim bir hatamdan dolayı 4 ay sonra kapatıldı. Tabi bunlar benim için ders oldu. Aynı hatayı bir daha yapmamam için.
    Fakat 1 aydır elimden ne geldiyse denedim ama Yeni geliştirici hesabımı açamadım.
    Farklı isim soyisimler, farklı e-posta adresleri, farklı kredi kartı numaraları ve hatta farklı IP'lere sahip farklı PC'ler ile tekrar tekrar denememe rağmen 25$ ödememi yaptıktan 15 dakika sonra Google Wallet hesabımın askıya alındığına dair posta alıyorum. Postadaki linke tıkladığımda hesabımın doğrulanması için benden kimlik ve banka ekstemin fotoğraflarını istiyorlar. Tamam bunlarıda yolluyorum ve çok geçmeden bu postayı alıyorum:
    Hello,
    Thank you for contacting Google Wallet. After further review, it has come to our attention that your Google Wallet account does not comply with our Terms and Conditions. As a result, your Google Wallet account has been suspended. Any pending and future transactions made with this account will not be processed.

Daha yeni açtığım bir Wallet hesabımın sözleşmeye uymayıp hemen kapatılması biraz saçma değil mi?
    Yok mudur bunun çaresi?
    Yardımlarınızı bekliyorum
    Teşekürler

aynı şeyleri ben de yaşadım bana da bugün alıntıladığın maili yolladılar . Önceden garanti sanal kartla hallettiğini söylemişsin yine aynı şekilde almayı denemedin mi ve bir de bu karta nasıl başvuruyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilisimBank

benimde ufak bir sorum daha var sanıyorum startapp ten kaynaklandı bu sorun, uygulamam kaldırıldı kullanıcı izni olmadan icon falan attığı için desktop a. Halbuki eula çıkıyor kullanıcının karşısına ve böylece kullanıcı kabul etmezse zaten atmıyor o iconu. Diyeceğim o ki virüs falan olarak gözüküyor belki problem değil ama bu startapp i bundan sonraki uygulamalarımda kullanmamın tehlikesi olabilir mi, yani emin değilim startapp-leadbolt u birlikte kullanmıştım programımda, ben problemin startapp ten kaynaklandığını düşünüyorum. Daha önce startapp kullanımından dolayı banlanan oldu mu biliyor musunuz?

Benim hesabım silindi ve galiba nedeni startapp veya airpush kullanmam
  • Garantiye gidip vadesiz hesap ve internet şubesi için kaydoluyorsunuz. İnternet bankacılığına girererek kolayca sanal kart oluşturabiliyorsunuz. Birde kullandığın reklam firmasından dolayı hesabının kapatıldığını söylemişsin. Ben startapp'tan veya airpush'dan hesap kapatıldığını hiç duymadım. Bende airpush kullanıyodum. Telif hakkı yüzünden kapatıldı hesabım. Şimdi tek problemim yenisini nasıl açacağım
  • admob bugün şu maili gönderdi. 5 iş gününde göndereceklermiş. hayırlısı bakalım.

PayPal payments update - March 2013

Hello,

We have been experiencing issues with PayPal causing a delay in payment processing. The issue has now been fixed and the payment process resumed. Please be assured that your payment is not lost and is estimated to reach you within the next 5 business days.

We apologize for any inconvenience this has caused.

We appreciate your patience and cooperation in this sensitive matter.

Sincerely,
    The Google AdMob Team
  • Buradaki arkadaşlardan sonra sıra bana da gelir heralde benim de çok farkım yok reklam politikası ile ilgili.
    Bu arada sıfır izin istediğim uygulamama da Virüs Var! dedi ya la adam. Daha da bişey demiyom bu yorumculara
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3mrulah

Buradaki arkadaşlardan sonra sıra bana da gelir heralde benim de çok farkım yok reklam politikası ile ilgili.
    Bu arada sıfır izin istediğim uygulamama da Virüs Var! dedi ya la adam. Daha da bişey demiyom bu yorumculara

2014'e kadar Google Play'e denetim sistemi gelecegine inaniyorum.

Artik denetleme gelsin, bizlerde rahat edelim, hatta kalitesiz ugyulamarin hepsi kalksin!, Push reklamlarda kalksin. Zaten push reklamlari ve startappi %95 oraninda kaldirdim uygulamalardan. Google deseki senin ugyulamalar kalitesiz, hepsini kaldir, su saniye hepsini yayindan cekerim.

Hayir kalite ugyulamar yapicam, haftalar aylar neyse harcicam ama karsiligini almayacagimi bildigimden kalkisamiyorum kalite islere! (1 yeni kalite proje yakinda geliyor genede...)
  • quote:

Garantiye gidip vadesiz hesap ve internet şubesi için kaydoluyorsunuz. İnternet bankacılığına girererek kolayca sanal kart oluşturabiliyorsunuz. Birde kullandığın reklam firmasından dolayı hesabının kapatıldığını söylemişsin. Ben startapp'tan veya airpush'dan hesap kapatıldığını hiç duymadım. Bende airpush kullanıyodum. Telif hakkı yüzünden kapatıldı hesabım. Şimdi tek problemim yenisini nasıl açacağım

yine sanal kart oluşturup aç hesabı, yoksa 2.sanal kartı açmana izin vermediler mi?
  • Öncelikle Herkese Merhaba.Samsung S5830i sahibi olduktan sonra android'e başlamaya karar verdim yeniden.(Öncesinde android telefonum yoktu.)Lakin nerden nasıl başlayamalıyım bu konularda bir fikrim yok.Sizler nereden başlamamı tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonhard euler

quote:

Garantiye gidip vadesiz hesap ve internet şubesi için kaydoluyorsunuz. İnternet bankacılığına girererek kolayca sanal kart oluşturabiliyorsunuz. Birde kullandığın reklam firmasından dolayı hesabının kapatıldığını söylemişsin. Ben startapp'tan veya airpush'dan hesap kapatıldığını hiç duymadım. Bende airpush kullanıyodum. Telif hakkı yüzünden kapatıldı hesabım. Şimdi tek problemim yenisini nasıl açacağım

yine sanal kart oluşturup aç hesabı, yoksa 2.sanal kartı açmana izin vermediler mi?

2 hatta 3 tane farklı isim soyisimlere sahip olan sanal kart denedim, ödemeyi yaptıktan 15 dk sonra hesabım askıya alınıyor. IP adresimden mi biliyorlar hiç bilmiyorum. 3. kartımı VPN kullanarak IP adresimi gizledim, ödemeyi öyle yaptım. Yok o da nafile. 200 Lira'yı göz kırpmadan veririm, yeter ki biri yardımcı olsun şu konuda !!!
  • quote:

quote:

quote:

2 hatta 3 tane farklı isim soyisimlere sahip olan sanal kart denedim, ödemeyi yaptıktan 15 dk sonra hesabım askıya alınıyor. IP adresimden mi biliyorlar hiç bilmiyorum. 3. kartımı VPN kullanarak IP adresimi gizledim, ödemeyi öyle yaptım. Yok o da nafile. 200 Lira'yı göz kırpmadan veririm, yeter ki biri yardımcı olsun şu konuda !!!

Hocam ip adresinden değil de mac adresinden tespit ediyor olabilirler.Hesapları veya sanal kartları(herneyse) aynı bilgisayar veya modem üzerinden alıyorsan mac adresinden anlaşılır.Bu arada mac adresi ethernet bağlantılı tüm cihazların imei nosu gibi birşey.Her ethernet cihazı ayrı mac adresi kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 23 Mart 2013; 17:38:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

quote:

quote:

Hocam ip adresinden değil de mac adresinden tespit ediyor olabilirler.Hesapları veya sanal kartları(herneyse) aynı bilgisayar veya modem üzerinden alıyorsan mac adresinden anlaşılır.Bu arada mac adresi ethernet bağlantılı tüm cihazların imei nosu gibi birşey.Her ethernet cihazı ayrı mac adresi kullanır.

Dostum aynı şeyi bende düşündüm, komşunun bilgisayarından denedim babaannemin sanal kartı ile. Ona bile izin vermediler. IP adresi, Mac adresi herbişey farklı. Tek aynı olan şey babaannemin soyadı. Buda bana saçma geliyor. Soyadı benle aynı olan herkes için Google Play Developer hesabı açmak yasak olamaz dimi'?
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.