Şimdi Ara

Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.732
Cevap
121
Favori
174.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mac den tespit edemezler. cunku mac adresi hic bir sekilde sunucu tarafina iletilmez.

cookieleri filan tamamen sil, hatta farkli tarayici kullan. ip filan degistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

mac den tespit edemezler. cunku mac adresi hic bir sekilde sunucu tarafina iletilmez.

cookieleri filan tamamen sil, hatta farkli tarayici kullan. ip filan degistir.

dediğim gibi herşeyi denedim. Ama 25 USD ödemesini yaptıktan 15 dk sonra hesabım askıya alınıyor. Böyle bi saçmalık var mı?
  • Ya bu AirPush sayfasında sağ üstte şöyle bir ibare var, bu ne olaki:
    quote:

You've earned $11.99 this month from 5,518 messages.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3mrulah

Ya bu AirPush sayfasında sağ üstte şöyle bir ibare var, bu ne olaki:
    quote:

Bu ay (ayın 1.den itibaren) toplam reklam görünteleme sayısını ve bu ay kazandığın KESİN ücreti gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaackleiner

quote:

Ya bu AirPush sayfasında sağ üstte şöyle bir ibare var, bu ne olaki:
    quote:

Bu ay (ayın 1.den itibaren) toplam reklam görünteleme sayısını ve bu ay kazandığın KESİN ücreti gösterir

messages falan diyince dedim bu ne. Ok şimdi oldu Month to Date ile örtüşüyor zaten. Teşekkürler.
  • kamera önüne bir dikdörtgen çizip dikdörtgenin içinin fotoğrafını çekmeyi nasıl sağlayabilirim arkadaşlar bilgisi olan var mı acaba ?
  • Abilerim kardeşlerim bir dakikanızı alabilirmiyim

Oracle VM VirtualBox kullanıcısıyım. Geçenlerde aklıma geldi ben bu telefonda çlaıştırdığımız vinat9'u neden bu emülatörde denemiyorum. Birkaç deneme yaptım ama başarılı olamadım sonra bazı yerlerde (forum sitelerinde) bu işi bu program aracılığı ile yapıp satanlara rastladım. Açıkcası zoruma gitti. Ben şimdiye kadar kim ne istediyse zamanımdan çalarak ona karşılıksız yardım etmişimdir. İnsanların illegal bişeyi illegal biçimde satması canımı sıktı. Bizde öğrenciyiz bizimde paraya ihtiyacımız var ama zengin olmaya gerek yok. vinat dan gelecek para hayli yeterli yol paramızı çıkarsın yeter. Bilginiz var ve paylaşmak isterseniz çok sevinirim. İster özel mesaj yoluyla istersenizde alıntı yaparak. Minnettar olurum saygılar sevgiler...

Deneme yapmıştım. Sanki oldu gibiydi ama hüzün
  • Arkadaşlar AirPush'un ödeme planı nasıl en az kaç olması gerekiyor bilen var mı?
    Weekly olarak 200$. Herkes haftalığa mı tabi yoksa ay sonu belli miktarı geçene ödeme yapılıyor mu?
    Yapılıyorsa min. tutar nedir?
  • Bu arada admob yatırıldı bende
  • quote:

Arkadaşlar AirPush'un ödeme planı nasıl en az kaç olması gerekiyor bilen var mı?
    Weekly olarak 200$. Herkes haftalığa mı tabi yoksa ay sonu belli miktarı geçene ödeme yapılıyor mu?
    Yapılıyorsa min. tutar nedir?

Eğer 7 gün içinde (cuma'dan itibaren) 200 USD'dan fazla kazanırsan diğerki cuma haftalık ödemeyi kazanmış olursun. Haftalık ödemeni bir sonraki perşembe gecesi yapıyorlar. Google Play Developer hesabımın kapatılmasına rağmen AirPush devam ediyor bana ödeme yapmaya :)
  • Airpush ödemeleri göndermedi tam 9 gün sonrasına attı (31 mart), var mı başka başına gelen ? Ticketlara da hep ilgileniceğiz diye geçiştiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -w K-

Airpush ödemeleri göndermedi tam 9 gün sonrasına attı (31 mart), var mı başka başına gelen ? Ticketlara da hep ilgileniceğiz diye geçiştiriyorlar.

Airpush ödemeleri 2 ay ertelemeli yapabilir. Ocak 1'de kazandığın parayı Şubat 28'de alabilirsin. Ben AirPush'a kefilim :) Ayın 31'ine attıysa bile o gün yapar merak etme
  • arkadaşlar piyasanın bir yıl sonra geleceği durum hakkında öngörüleriniz varsa paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

arkadaşlar piyasanın bir yıl sonra geleceği durum hakkında öngörüleriniz varsa paylaşabilir misiniz?

2014'e kadar inanilmaz bir app patlamasi olucak, sanirim bu yaza dogru 1 milyar uygulama rakamini gecicez, market kalitesinin hizla dususu ve spam ugyulamalarin inanilmaz artmasi nedeniyle 2014 baslarinda veya 2013 sonlarinda google denetleme sistemini getirecek.

Push tarzi adler bayagi bir azalicak, ama parali app satislari artmiyacak. Gelirin en cok oldugu yer app ici satislar olucak, ozellikle item satin alma, subscription ucretleri, veya ekstra ozelliklerin acilacagi in-app purchases patlama yasiyacak. Reklam sirketleri yeni cozumler bularak degisen ekosisteme entegre olucak, tabiki bizde degisen reklam cesistlerine adapte olucaz.

Full HDlerin inanilmaz artisi ile, simdiden full-hd destekli uygulama yapanlar, 2014e dogru indirilmede top listede olucak. Oyun ve eglence kategorileri yine en cok gelirin geldigi yer olucak.

Sanirim degismeyen tek sey kullanici kismi olucak, yine hic bir sey begenmiyecekler, yine kufurler havada ucusucak, yine virus davalari surucek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

arkadaşlar piyasanın bir yıl sonra geleceği durum hakkında öngörüleriniz varsa paylaşabilir misiniz?

2014'e kadar inanilmaz bir app patlamasi olucak, sanirim bu yaza dogru 1 milyar uygulama rakamini gecicez, market kalitesinin hizla dususu ve spam ugyulamalarin inanilmaz artmasi nedeniyle 2014 baslarinda veya 2013 sonlarinda google denetleme sistemini getirecek.

Push tarzi adler bayagi bir azalicak, ama parali app satislari artmiyacak. Gelirin en cok oldugu yer app ici satislar olucak, ozellikle item satin alma, subscription ucretleri, veya ekstra ozelliklerin acilacagi in-app purchases patlama yasiyacak. Reklam sirketleri yeni cozumler bularak degisen ekosisteme entegre olucak, tabiki bizde degisen reklam cesistlerine adapte olucaz.

Full HDlerin inanilmaz artisi ile, simdiden full-hd destekli uygulama yapanlar, 2014e dogru indirilmede top listede olucak. Oyun ve eglence kategorileri yine en cok gelirin geldigi yer olucak.

Sanirim degismeyen tek sey kullanici kismi olucak, yine hic bir sey begenmiyecekler, yine kufurler havada ucusucak, yine virus davalari surucek.

Hocam saolun güzel öneriler veriyorsunuz ama aylardır bir türlü etkin kullanamadım sorun bende tabii.

Hocam size bir sorum olacak bir oyun yapıyorum.marketteki çoğu oyundan kaliteli olacak inşAllah.oyunun kalitesini düşürmeden nasıl güzel ve geliri yüksek bir reklam eklemeyi önerirsin ?.Oyun landscape bu arada.
  • Ozellikle spamcilarin patlama yaptigi bu donemde, maalesef aradan siyrilmak cok zor. Oyun asiri kaliteli ise, illaki kendine bir yer edinecektir. AdMob/AppBrain kombosu ile baslayabilirsin, +500,000 installdan sonra kendi sloganini yaparak direk reklam alabilirsin (araci reklam firmasi olmadan). AdMob/AppBrain yaninda Flurry/Tapjoy gibi kaliteli sirketleride kullanabilirsin. Diger yandan in-app purchase yapabilirsin.

Ama 500,000 install olmadan, push/icon/bookmark disindaki sirketlerden oyle asiri gelir bekleme. Birde yuksek gelirden kastin ne birine $1000 dolar yuksek gelirdir, birine $10000 dolar yuksek gelirdir. Active tabani olan (~100k) ugyulamalar AdMob/AppBrain ile rahat $2000,3000 yapiyor ayda tek basina.

Ozetle, su sira asiri kaliteli oyun yapma derim, su denetleme sistemi bir gelsin, su kalitesiz spam applar bir ortadan kalksin, o zaman isler yoluna giricek. Cunku ilk 30 gun cok onemli, ama gereksiz applar listeyi kapladigi icin insanlar giremiyor top listeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkanMDR

quote:

Orijinalden alıntı: -w K-

Airpush ödemeleri göndermedi tam 9 gün sonrasına attı (31 mart), var mı başka başına gelen ? Ticketlara da hep ilgileniceğiz diye geçiştiriyorlar.

Airpush ödemeleri 2 ay ertelemeli yapabilir. Ocak 1'de kazandığın parayı Şubat 28'de alabilirsin. Ben AirPush'a kefilim :) Ayın 31'ine attıysa bile o gün yapar merak etme

Airpush'a ben de kefilim ama ilk defa böyle yaptı. Düzenimi oradan gelecek haftalık ödemeye göre yapmıştım gelmezse gerçek anlamda battım
  • Airpush gecenlerde odeme politikasini degistirmisti, Haftalik $200e tabi olabilmek icin Airpush harici push/icon kullanmama sarti getirmisti, eger leadbolt, startapp yaninda kullanirsan haftalik degil aylik odemeye tabi oluyorsun, bilmiyorum halen oyle mi?
  • yeni full hd telefonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz beyler?

ben bi tane alacagim ama s4 mi yoksa htc one mi alsam karar veremedim. tasarim acisindan one havada karada tokatlar s4 u ama konu yazilim destegi olunca samsung htc'yi patakliyor.

gerci 4.2 iki cihaz da olmadi custom rom olayina girip son versiyona cekilir.

gene htc arayuz olarak da tokatliyor samsung'un arayuzunu. ben en iyisi one alayim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moribito

Airpush gecenlerde odeme politikasini degistirmisti, Haftalik $200e tabi olabilmek icin Airpush harici push/icon kullanmama sarti getirmisti, eger leadbolt, startapp yaninda kullanirsan haftalik degil aylik odemeye tabi oluyorsun, bilmiyorum halen oyle mi?

Dediğin olay hakkında bilgim yok ama umarım öyledir.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.