Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyla ilgili olarak daha bir ay önce almanyadaydım. Mediamarkt gibi yerlerdeki fiyatı 700€ orada bi farkı yok. O dediğiniz fiyatları sadece internet sitelerinde bulabilirsiniz ki aynı şekilde bizde de internette daha ucuz.
    Ama diğer arkadaşın dediği gibi alım gücü değişiyor. Benim abim türkiyede çalışırken 3 milyar maaş alıyordu ve telefon 2,5 milyar. Almanyada 3000€ alıyor ve telefon orada 700€.
    Sony ile alakalı bi durum değil tamamen bizim ekonomimizin çöp oluşundan kaynaklı bi durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Curimo kullanıcısına yanıt
    Geçte olsa cevap için teşekkür ederim. Bugun akşam diğer arkadaşlarımın cihazlarıyla kendi ekranımı bi kıyaslayacağım sanırım bu dediklerinizin üzerine :)
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam daha bi haber bakalım 7 Mart dediler Facebook ta, Türkiye'de çıkacak mı o da belli değil gerçi belirsizlik hep

• Isınma son günlerde biraz fazla olmaya başladı ama performans etkilemiyor bu kesin neden ısındığına gelince arka planda bazı aptal uygulamalar var sildim tabi bu durum şarj içinde geçerli gereksiz arada sırada nadir kullandığınız uygulamalar hem şarj hemde cihazı gereksiz yere çalıştırıyor yoruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Isınma son günlerde biraz fazla olmaya başladı ama performans etkilemiyor bu kesin neden ısındığına gelince arka planda bazı aptal uygulamalar var sildim tabi bu durum şarj içinde geçerli gereksiz arada sırada nadir kullandığınız uygulamalar hem şarj hemde cihazı gereksiz yere çalıştırıyor yoruyor

Isınma snapdragon 810 un genel sorunu umarım android m güncellemesinde düzelme olur umudum var konuyu takipteyim z5 almayı düşünüyorum

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    hocam merhabalar;ben z5 i sattım bugün,s7 düşünüyorum veya başka bir telefonda olabilir
    Hayrola hocam ne oldu da sattınız?

• semihx60 S kullanıcısına yanıt
    Yalnız şöyle bir durum var bu şekilde bir kullanımda iPhone da ısınıyordu bende iyi ısınıyordu hemde ama onda da performans etkilenmiyor şarj çabuk tükeniyordu

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Performans düşmemesi önemli bir olay hocam bu fiyat civarlarında alınabilir z5 ve s6 dan başka cihaz olduğunu düşünmüyorum 2000 civarında n11 eurasia garantili z5 var Mart sonuna alıyorum inşallah

• quote:

Hayrola hocam ne oldu da sattınız?

z3 ün harika giden şarjını z5 te bulamadığım için hocam,o nedenle yeni çıkacak olan s7 serisine bakacağım,hem biraz değişiklik iyi olur
    Marshmallow a baksaydınız bi hocam ama olan olmuş gerçi hayırlı olsun kararınız hocam

• Benim de pazar gunu siparis ettigim cihaz bugün elime ulasti.

Yanliz bi sorum olacak.
    Telefonu sarja taktigimda sarji %50 civariydi. Bildirim işıgı kirmizi yaniyordu. Sarji %90lara geldiginde yesil oldu. Bu normal mi yoksa %100 oldugunda mi yesil olmaliydi.

Tesekkurler.

Hocam merhaba, Ben eşime s6 edge aldım bende biraz kullandım pek bize göre değil.Xperia modellerinin ekranından sonra çok tuhaf geliyor ama yinede siz bilirsiniz. Bu arada ben z2 den geçtim z2 nin şarjı z5 ten daha güzeldi.

• quote:

Marshmallow a baksaydınız bi hocam ama olan olmuş gerçi hayırlı olsun kararınız hocam

sağolasın hocam,baktım olmadı tekrardan sony e geçerim belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremqw

Benim de pazar gunu siparis ettigim cihaz bugün elime ulasti.

Yanliz bi sorum olacak.
    Telefonu sarja taktigimda sarji %50 civariydi. Bildirim işıgı kirmizi yaniyordu. Sarji %90lara geldiginde yesil oldu. Bu normal mi yoksa %100 oldugunda mi yesil olmaliydi.

Tesekkurler.

hayırlı olsun hocam,normal
  • Keremqw kullanıcısına yanıt
    0-20 arası kırmızı
    20-80 arası turuncu
    80-100 arası yeşil oluyor bildirimler hocam

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

Hocam merhaba, Ben eşime s6 edge aldım bende biraz kullandım pek bize göre değil.Xperia modellerinin ekranından sonra çok tuhaf geliyor ama yinede siz bilirsiniz. Bu arada ben z2 den geçtim z2 nin şarjı z5 ten daha güzeldi.

evet aynen z2 ve z3 efsane pilde...tecrübe etmiş oluruz hocam,peki sizce s6 edge mi z5 mi kamerada önde
    Hocam bende hanıma note 5 alayım diyorum bakalım ilk defa samsung üst seviye bi cihaz görücem bakalım farklar nasıl olacak benim içinde ideal olacak mı ona bakıcam eğer olursa beğenirsem belki bende geçebilirim ama çevremde diyenler de var hani xperia dan sonra zor olur diye dediler hocam

• Cok tesekkurler sağolun.

• Touchwiz e bir bulaşın bakayım sonra xperia yı mumla ararsınız.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.