Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Z2 ye hayran ve hala kullanan biri olarak z5 in şekli daha hoşuma gitti renklerde çok güzel özellikle yeşil ve altın rengi. Siyah ile beyaz nedense telefonun tipini dğeiştiriyor gibi bi his veriyor bana. Fakat z2 de siyah beyaz uyumu efsane :)

Benim z2 siyah renkti z5 ise gold şuan ikiside elimde ne biliyim z2 daha hoş geliyor ve biraz daha ağır bir tasarımı var.
  • Arslan Mustafa kullanıcısına yanıt
    Gerçi ben elimle tutmadım henüz hocam ağırlığına bişey diyemeyeceğim ama şuan z2 ile yazıyorum ilk defa bir cihazı bu kadar uzun süre kullanıyorum :) halen daha da kullanabilirim fiyatlar biraz daha düşsün :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Z serisi kesin bitmiştir sony müşteri hizmetlerine e-mail atmıştım onlarda bunu göndermişler;

Sorununuzla ilgili olarak, sizi bilgilendirmek isteriz ki Xperia™ Z serisi doruk noktasına ulaşmış bulunmaktadır. Xperia™ X serisi bizim ürün stratejimizde yeni bir bölümü ve evrimi temsil etmektedir. Xperia™ Z serisi Sony'nin akıllı telefonlara en gelişmiş teknolojisini getirirken, Xperia™ X serisi akıllı, adaptif Sony kullanıcılarına kamera, pil performansı ve donanımsal/yazılımsal tasarıma dayalı deneyimleri getirecektir.
  • arkadaşlar
    geçtiğimiz sayfalarda alt sanal tuşlara xperia yazan temalar paylaşılmıştı bulamıyorum link vermek mümkün mü
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Sony sever olarak çok abes buldum cevabı hocam çok hevesli ve istekli bi cevap ancak saçmalık da var ne yazık ki. Z serisi ile sunamayıp X serisinde ne gibi farklılık yapıcan diye düşünmeden zaten çıkan X Performance Modelinde herşey ortada maalesef bir kere Ön yüz Z3 benzeri gibi duruyo alt üst boşluk seviyesi yine maalesef büyük buna ilk seride bile çare bulmamışlar bu size gelen süslü cevaba çıkan cihaz yakışmadı diye düşünüyorum üzülerek belirtmek istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Sony sever olarak çok abes buldum cevabı hocam çok hevesli ve istekli bi cevap ancak saçmalık da var ne yazık ki. Z serisi ile sunamayıp X serisinde ne gibi farklılık yapıcan diye düşünmeden zaten çıkan X Performance Modelinde herşey ortada maalesef bir kere Ön yüz Z3 benzeri gibi duruyo alt üst boşluk seviyesi yine maalesef büyük buna ilk seride bile çare bulmamışlar bu size gelen süslü cevaba çıkan cihaz yakışmadı diye düşünüyorum üzülerek belirtmek istedim.

aynen katılıyorum kardeşim...
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Özel mesajla göndermiştim ben yine de burda soru askıda kalmasın diye buraya da link yazayım isteyen olurda indirebilir

Örnek resim

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Yeni Xperia Marshmallow Duvar kağıdı
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Xperia™ theme link
    https://mega.nz/#!GJVBmZgB!Va8V335czclCFIhXsc3JB8i842AM5ReZa8Nxf_ARfkQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 3 Mart 2016; 15:30:0 >

• quote:

Özel mesajla göndermiştim ben yine de burda soru askıda kalmasın diye buraya da link yazayım isteyen olurda indirebilir

Örnek resim

https://mega.nz/#!GJVBmZgB!Va8V335czclCFIhXsc3JB8i842AM5ReZa8Nxf_ARfkQ

Hocam önceki sayfalarda bende bu şekilde x serisi temalar atmıştım bu temaları sizinkide dahil ana sayfaya alsak cihaz la ilgili almayı düşünenler için de 1 2yorum ekleseniz oraya bence güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyu -- 3 Mart 2016; 15:38:27 >

• sonyu S kullanıcısına yanıt
    Taslak hazırlıyordum hocam %25 hazırladım detaylı anlatım ve cihazın özeliklerini anlatan ama konuda bahsetmiştim İşlerimden ötürü Konu ile ilgilenemiyorum bu konuyu isteyen bir arkadaşımıza devredebilirim diye cevap veren de olmadı bir tek Z2 konusunu verdim onu da verdiğim arkadaş hiç dokunmamış öyle devam etmiş :)

• quote:

Taslak hazırlıyordum hocam %25 hazırladım detaylı anlatım ve cihazın özeliklerini anlatan ama konuda bahsetmiştim İşlerimden ötürü Konu ile ilgilenemiyorum bu konuyu isteyen bir arkadaşımıza devredebilirim diye cevap veren de olmadı bir tek Z2 konusunu verdim onu da verdiğim arkadaş hiç dokunmamış öyle devam etmiş :)

Anladım hocam elinize sağlık

• Engin.OK kullanıcısına yanıt
    aynen hocam saçmalamışlar, ben şahsen x serisini almam bende z3 varken sırf hoparlörleri öyle diye z3+ aldım onuda ısınıyor diye satıp z5 aldım şimdilik fena değil ama z6 yı dört gözle bekliyordum bu mesaj beni de gerçekten üzdü.
  • muho1076 kullanıcısına yanıt
    Sanırım Z5 Premium'dan bahsediyorsunuz, çünkü dediğiniz mağzada 1.919 TL şuan Z5. Ben yaklaşık 1 ay önce Z5 almıştım o mağazadan 2030 tl'ye. Kayseri'den gönderiyorlarmış onu sonradan farkettim ama hızlı geldi kargo yine de. Garanti hepsiburada'nın kendi sattığı vs. gibi yerlerle aynı bir farkı yok normal Sony garantisi var. Cihaz da rev4 geldi yani bir sıkıntı yaşamadım diyebilirim.
  • z5 ten vazgeçip z2 mi alsam :9
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirsen81

z5 ten vazgeçip z2 mi alsam :9

Z2 bir sonraki android güncellemesini yüksek ihtimalle almaz

• quote:

Gerçi ben elimle tutmadım henüz hocam ağırlığına bişey diyemeyeceğim ama şuan z2 ile yazıyorum ilk defa bir cihazı bu kadar uzun süre kullanıyorum :) halen daha da kullanabilirim fiyatlar biraz daha düşsün :)

Bende kullanırdım hocam 2 yıl daha. Z5 Bana hediye geldi ondan kulanıyorum baldan tatlı oldu biraz para vermediğim için :)
  • quote:

Hocam üst boşluğa pek çare bulamazlar gibi , 5 pinli kulaklık girişi kullandığından mesafe uzuyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

quote:

Bende kullanırdım hocam 2 yıl daha. Z5 Bana hediye geldi ondan kulanıyorum baldan tatlı oldu biraz para vermediğim için :)

Bende olsam kullanırdım yani hocam ehehe hediye gibisi var mı :)))))
    Ayrıca bugün z5 e baktım Bimeks te çok güzel bi his veriyor elde tutunca sevdim renk uyumlarını beyaz hariç :)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Mustafa

quote:

Bende olsam kullanırdım yani hocam ehehe hediye gibisi var mı :)))))
    Ayrıca bugün z5 e baktım Bimeks te çok güzel bi his veriyor elde tutunca sevdim renk uyumlarını beyaz hariç :)))

O kadar da kötü değil zaten hafifliği güzel, şarj için kapak yok,kamera çok iyi,ses seviyesi güzel,sadece kenar çerçeve çok sade geldi bana.
    Şimdi Irak ta çalışıyorum Makina sattığımız müşteri ile gezerken kendi için cihaz alıyordu, bende Z5 güzelmiş dedim şaka olarak, adam ordan birde Z5 verin dedi hediye etti :).Çift sim kartlı benimki.

• Arslan Mustafa kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde güç butonu felan hoşuma gitti böyle değişiklikler şarttı zaten :) Tek eksiği çerçeveyi azaltmamaları bakalım ilerde yapacaklar mı :)
    Kolay gelsin hocam öyle müşterilere can feda ne güzel eheh :) Çift kart kullanıyorsanız tam sizlik olmuş :)
  • Arkadaşlar merhaba,

xperia z5 veya iphone 6 alacak kadar param var. Ergonomi, kamera, pil, internet ve işletim sistemi düşünüldüğünde tavsiyeniz ne olur. (Z5 ve iphone kullanmış arkadaşlar yorum yapabilir mi ? ) Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.