Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde TURKCELL ile deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirsen81

z5 almaya değer mi? kullananlar artısı ve eksisiyle anlatırsa çok memnun olurum.

Konuyu okumanı tavsiye ederim birçok kişi deneyimlerini birden fazla kere paylaştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5 mikrofondan ses cok az geliyor nası artırırım
  • ya arkadaş şu ilk sayfayı düzenleyen hala yok onun için millet hala burda telefon nasıl diye yazıyor tabi yazacak 200 sayfayı tek tek okusun mu şurada faydalı bilgileri yorumları ilk sayfaya koysanız gelip de kimse böyle soru sormaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyu

Ultra hybird kılıf kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ben şeffaf jelatin kılıf aldım ama onda sararma oldu rengi sarıya döndü bundada böyle birşey olmaz demi almayı düşünüyorum da??

Evet hocam ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum yandaki silikonumsu malzeme sarardı. Arkadaki plastik cam kısım sararmadı. Ama anlaşılmıyor kullanımda öyle çirkin bir görüntü yok.
  • Rahmetli, Nazım Hikmet "Bana mutluluğun resmini yapabilir misin?" Diye sormuş o yapılmaz belki, ama ben de, "Bana soygunun resmini yapabilir misiniz?" Diye sorsam herhalde en azından aşağıda verdiğim bağlantıdaki Z5 ederlerini kanıt gösterebilirsiniz. Malum, ülkemizde 2.000-2.500TL. arasında satılıyor Z5. Almanya'da 470-550 Avro arasında yani 1 Avroyu 3,28TL. kabul edersek 1.541,60TL. - 1.804TL. arasında ederlere satılıyor. Taban ve tavan ederler arasındaki uçurumu yada diğer bir deyişle soygun mu dersiniz, yağma mı dersiniz artık orası size kalmış. Düşünebiliyor musunuz adamlar 500-600TL. yaklaşık 200 Avro daha düşük edere sattıkları halde kazanabiliyorlar. Bu gavurlar ne enayi be. Bak bizim müslümanlara nasıl çatır, çatır satıyorlar hem de, ellerini öpene, gelsinler de, bizim müslümanlardan ders alsınlar acımasız ve vahşi ticaret nasıl yapılırmış öğrensinler bizim yağma ustalarından.

http://www.guenstiger.de/Produkt/Sony/Xperia_Z5.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 28 Şubat 2016; 21:51:33 >

• kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Hocam kucuk bir ayrıntıyıda unutmussunuz aylık gelırlerıne gore telefonun fıyatı yarıya ınıyor neredeyse garıban ulkem 3 kurus kazanıyoruz 2 sı vergıye gıdıyor.
  • airspeed kullanıcısına yanıt
    Evet kardeş senin değindiğin konu da, önemli adam 1.500-2.000 Avro kazanıyorsa aylığının %25-35'ini veriyor. Oysa bizimkiler %100'ünü veriyor. O konu da, ayrı bir yara. Deve misali düzümüz hiç yok hep eğri, hep eğri. Ne diyelim, düzenin böyle olmasını sağlayan ve bu haram düzeninden beslenen haramilere lanet olsun, zıkkım olsun. Sonuçta ortada haksız bir kazanç var. Bu ülke, gerçekten ilginç. Bir tepsi baklava çaldın mı 9 yıl hapis yatıyorsun. Ama tezgah kurup, teknik soygun yaptığında beyefendi yada ağa oluyorsun. O nedenle teknik gerçekten önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Evet kardeş senin değindiğin konu da, önemli adam 1.500-2.000 Avro kazanıyorsa aylığının %25-35'ini veriyor. Oysa bizimkiler %100'ünü veriyor. O konu da, ayrı bir yara. Deve misali düzümüz hiç yok hep eğri, hep eğri. Ne diyelim, düzenin böyle olmasını sağlayan ve bu haram düzeninden beslenen haramilere lanet olsun, zıkkım olsun. Sonuçta ortada haksız bir kazanç var. Bu ülke, gerçekten ilginç. Bir tepsi baklava çaldın mı 9 yıl hapis yatıyorsun. Ama tezgah kurup, teknik soygun yaptığında beyefendi yada ağa oluyorsun. O nedenle teknik gerçekten önemli.

Sony almanya da z5 fiyatı 700€ dostum

• Selamlar;

Yurtdışından getirttiğim Z5 için alüminyum bumper kılıfı satıyorum. 1 kere taktım ve çıkarttım o kadar. Yedek vidaları, mini tornavidası, içine yapıştırılan yedek koruma ped stickerları, ekran koruyucusu, elde tutma ipi dahil. Kutusu ile satıyorum.

İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Tşk.
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedizli -- 29 Şubat 2016; 15:18:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BookCenter

Cihazda ölü piksel sarı ekran pembe kamera gibi kronik sorunlar var mıdır acaba ¿

Sarı ekran, ekranda lekeler gibi sorunlar var hocam. İnternetten, sebepsiz değişim hakkınızın da olup olmadığını arayıp sorarak satın alın, aldıktan sonra sim kartınızı takmadan gidin bir tekno mağazasındaki diğer Z5'ler ile karşılaştırarak iyice inceleyerek sorun olmadığına kanaat getirince takın sim kartınızı gönül rahatlığıyla kullanın, en güzel yöntem bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnbr

Arkadaşlar merhabalar tekrardan,
    Sonunda telefonun siparişini verdim tahminimce yarın elimde olucak. Konuyu takip ederken edindiğim tecrübeler doğrultusunda telefona sim kartı takmadan önce bazı özelliklerini test etmeyi düşünüyorum.
    Aklımda olanlar ekrandaki renklerin homojen dağılıp dağılmadığına bakıcam, alt hoparlör-üst hoparlör ses dengesine bakacağım, birde basınç testi yapacağım. :)
    Tecrübelerinize dayanarak sim kartı takmadan önce mutlaka şunlara şunlara bak diyeceğiniz diğer şeyler nelerdir?

Valla geç yazdım ama bazı sorunları başka Z5 cihazlarla karşılaştırmadan anlayamıyorsunuz. Ve çok dikkatli yapmak lazım bu karşılaştırmayı. Mesela sarı ekran sorunu. Benim başıma geldi; ancak bir başka cihaz ile dikkatli baktığında farkı anlayabiliyorsun. O YÜZDEN CİHAZ ALDIĞINIZDA TEKNO MAĞAZALARA GİDİP KARŞILAŞTIRIN TESHİR ÜRÜNLERİYLE, EKRANLARINI ÖZELLİKLE.

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Orijinalden alıntı: BookCenter

Cihazda ölü piksel sarı ekran pembe kamera gibi kronik sorunlar var mıdır acaba ¿

Sarı ekran, ekranda lekeler gibi sorunlar var hocam. İnternetten, sebepsiz değişim hakkınızın da olup olmadığını arayıp sorarak satın alın, aldıktan sonra sim kartınızı takmadan gidin bir tekno mağazasındaki diğer Z5'ler ile karşılaştırarak iyice inceleyerek sorun olmadığına kanaat getirince takın sim kartınızı gönül rahatlığıyla kullanın, en güzel yöntem bu.

Alırsam yurtdışından aldıracağım, z3 ü aynı şekilde aldım sol tarafta sarı lekeler çıkmaya başlamış telefonu ben kullanmıyordum çıktığında, z5 için de aynı şeylerin olmasını istemem şahsen

• Arkadaşlar öncelikle hepinize selam 2000 tl bütçem var ve aklıma şuan en çok yatan z5 telefonda aradığım özellikler iyi kamera ve performans ve bataryanın da bir günü rahat çıkarmasını isterim konudaki yorumları okudukça tereddüt etmeye başladım sizce başka alternatif model var mıdır bu fiyata veya z5 önerir misiniz n11 veya hepsiburadadan almayı düşünüyorum ve birde bu rev2 4 olayı nedir aydınlatırsanız sevinirim saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: semihx60

Arkadaşlar öncelikle hepinize selam 2000 tl bütçem var ve aklıma şuan en çok yatan z5 telefonda aradığım özellikler iyi kamera ve performans ve bataryanın da bir günü rahat çıkarmasını isterim konudaki yorumları okudukça tereddüt etmeye başladım sizce başka alternatif model var mıdır bu fiyata veya z5 önerir misiniz n11 veya hepsiburadadan almayı düşünüyorum ve birde bu rev2 4 olayı nedir aydınlatırsanız sevinirim saygılar

Ben günü rahat çıkarıyorum ama bu kullanıma göre değişir performans çok iyi ama hafıza komple dolarsa ufak teklemeler oluyor hafıza kartı alırsanız sıkıntı yok kamera bence çok iyi zaten çektiği resimleri paylaşanlar olmuştu onlara da bakabilirsiniz ama bunlar benim fikirlerim bazısı kamerayı çok kötü buluyor ben kamera konusunda çok titiz biri değilim .

• Bu marhmallow için 7 mart deniyordu,bir hafta kaldı varmı haber falan?

• quote:

quote:

Arkadaşlar öncelikle hepinize selam 2000 tl bütçem var ve aklıma şuan en çok yatan z5 telefonda aradığım özellikler iyi kamera ve performans ve bataryanın da bir günü rahat çıkarmasını isterim konudaki yorumları okudukça tereddüt etmeye başladım sizce başka alternatif model var mıdır bu fiyata veya z5 önerir misiniz n11 veya hepsiburadadan almayı düşünüyorum ve birde bu rev2 4 olayı nedir aydınlatırsanız sevinirim saygılar

Ben günü rahat çıkarıyorum ama bu kullanıma göre değişir performans çok iyi ama hafıza komple dolarsa ufak teklemeler oluyor hafıza kartı alırsanız sıkıntı yok kamera bence çok iyi zaten çektiği resimleri paylaşanlar olmuştu onlara da bakabilirsiniz ama bunlar benim fikirlerim bazısı kamerayı çok kötü buluyor ben kamera konusunda çok titiz biri değilim .

Cevap için teşekkürler peki nereden satın almalıyım bu rev olayı nedir bilgi verir misiniz

• quote:

quote:

quote:

Cevap için teşekkürler peki nereden satın almalıyım bu rev olayı nedir bilgi verir misiniz

Rev baskı demek rev 1 ilk üretilen cihazlar fabrikasyon sorunlar olabiliyor rev arttıkça sorunlar fıxleniyor benim cihazım rev 3 turkcell den aldım bir sıkıntı yok

• semihx60 S kullanıcısına yanıt
    Almadan şunu da söyleyim telefonun ısınması sizin için problem ise almayın günlük kullanımda ısınmıyor fakat twitch gibi uygulamalarda veya film izlerken ısınıyor oyun fazla oynamıyorum birşey söyleyemem

• quote:

Almadan şunu da söyleyim telefonun ısınması sizin için problem ise almayın günlük kullanımda ısınmıyor fakat twitch gibi uygulamalarda veya film izlerken ısınıyor oyun fazla oynamıyorum birşey söyleyemem

Sıkıntı yok zaten snapdragon 810 olupta ısınmayan cihaz görmedim

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.