Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar teknosadan z5 yeşil aldm kutudaki soft info 3540 teldeki 3650 ve kutu acıktı kadın o anda actı sandm bn göstermek için kullanılmışmıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam kılıfı nerden aldın

• Ultra hybird kılıf kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ben şeffaf jelatin kılıf aldım ama onda sararma oldu rengi sarıya döndü bundada böyle birşey olmaz demi almayı düşünüyorum da??

• Arkadaşlar merhabalar aklıma bir konu takıldı bilen biri yardımcı olursa sevinirim
    Şimdi benim eski sony telefonumda 3g açık internete bağlı iken sinyal işaretinin üzerinde H+ işareti oluyordu, yanlızca wcdma ile internete bağlı iken yanlış hatırlamıyorsam E gibi bi işaret oluyordu.
    Z5 de ise lte ile bağlandığım zaman H+ işareti var yanlızca WCDMA ile bağlandığım zamanda da H+ işareti var?
    Bu normal mi yoksa bu işte bir gariplik mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetnbr

Arkadaşlar merhabalar aklıma bir konu takıldı bilen biri yardımcı olursa sevinirim
    Şimdi benim eski sony telefonumda 3g açık internete bağlı iken sinyal işaretinin üzerinde H+ işareti oluyordu, yanlızca wcdma ile internete bağlı iken yanlış hatırlamıyorsam E gibi bi işaret oluyordu.
    Z5 de ise lte ile bağlandığım zaman H+ işareti var yanlızca WCDMA ile bağlandığım zamanda da H+ işareti var?
    Bu normal mi yoksa bu işte bir gariplik mi var?

yanlızca wcdma 3G demek yani simgesi H+ yanlızca gsm seçersen ondada E simgesi çıkar
    z5 ile lte hangi operatörle bağlandınız benim bildiğim lte daha aktif olmadı
  • arkadaşlar z5 z3+ ve lg g4 arasında gidip geliyorum.birkaç sorum olacak.Şarj konusundan şikayetler epey fazla 2 günü çıkarmaz diyorlar peki kullanan arkadaşlar telefonu kaç dakikada şarj ediyor.Birde oyun ve video çekimi haricinde günlük kullanımda( wifi de internet dolaşımı, konuşma mesajlaşmada falan) telefon ısınıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

arkadaşlar z5 z3+ ve lg g4 arasında gidip geliyorum.birkaç sorum olacak.Şarj konusundan şikayetler epey fazla 2 günü çıkarmaz diyorlar peki kullanan arkadaşlar telefonu kaç dakikada şarj ediyor.Birde oyun ve video çekimi haricinde günlük kullanımda( wifi de internet dolaşımı, konuşma mesajlaşmada falan) telefon ısınıyor mu

2 saatte şarj oluyor ekran süresi 4-5 saat yani günü rahat çıkarır sık kullanıyorsan yok fazla ugrasmıyosan belki 2 gün ama zannetmem normal kullanımda ısınma yok internette dolaşırken vs

• telefonu bu hafta almayı düşünüyorum.
    hepsiburada'dan yeşil rengi mysonyshop 1989 tl.
    aslında şu almak mantıklı mı bilemedim.
    android 6'yı bekleyip bi yorumları okumak gerek aslında.

Z5Compact konusunda kamera uygulamasından bahsedilmiş. aramızda var mı harici kamera uygulaması kullanan, tavsiye eden.
  • 2 haftalık sıfır gibi 23 ay garantili cihaz 1700 tl alınır mı sizce?Şimdi alıp yaklaşık 1,1.5 ay sonra satmayı düşünüyorum zarar eder miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyu

quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

arkadaşlar z5 z3+ ve lg g4 arasında gidip geliyorum.birkaç sorum olacak.Şarj konusundan şikayetler epey fazla 2 günü çıkarmaz diyorlar peki kullanan arkadaşlar telefonu kaç dakikada şarj ediyor.Birde oyun ve video çekimi haricinde günlük kullanımda( wifi de internet dolaşımı, konuşma mesajlaşmada falan) telefon ısınıyor mu

2 saatte şarj oluyor ekran süresi 4-5 saat yani günü rahat çıkarır sık kullanıyorsan yok fazla ugrasmıyosan belki 2 gün ama zannetmem normal kullanımda ısınma yok internette dolaşırken vs

Nasıl 4-5 saat? Ekran parlaklığı ne kadar kardeş

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Sizde ne kadar hocam?

• Daha önce ısınma probleminden bahsetmiştim şimdi ise ulaşılamama sıkıntısından bahsedeyim. Şebeke full çekiyorken arandığımda tel kapalı uyarısı veriyordu. Önce önemsemedim ancak baktım bu sürekli oluyor, operatör ile görüşme yaptım ardından 2 farklı cihazla test ettim ki sorun operatör kaynaklı değil cihaz kaynaklı yaptığım kontrolü video çekimi ile de kayıt altına aldım, çünkü servise verirsem ne olacağını gayet iyi biliyorum.
    En kısa sürede bu cihazı iade edeceğim ve büyük ihtimal sony i tercih etmeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosx

Daha önce ısınma probleminden bahsetmiştim şimdi ise ulaşılamama sıkıntısından bahsedeyim. Şebeke full çekiyorken arandığımda tel kapalı uyarısı veriyordu. Önce önemsemedim ancak baktım bu sürekli oluyor, operatör ile görüşme yaptım ardından 2 farklı cihazla test ettim ki sorun operatör kaynaklı değil cihaz kaynaklı yaptığım kontrolü video çekimi ile de kayıt altına aldım, çünkü servise verirsem ne olacağını gayet iyi biliyorum.
    En kısa sürede bu cihazı iade edeceğim ve büyük ihtimal sony i tercih etmeyeceğim.

Hat Vodafone'mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Keremqw

Sizde ne kadar hocam?

Aldığımdan beri 4 saati birkaç kez geçebildi

• By40bir kullanıcısına yanıt
    Hat Avea. 2 avea hattından 2 farklı telefonda denedim. Sonuç maalesef aynı. Arama yaparken sorun yok ancak arandığınızda telefon kararsız davranıyor. Ulaşılamıyor uyarısı veriyor.
  • Bazı SIM kartlar ile SONY telefonlar uyumsuz davranabiliyor. Emin ol, başka hat al yada mevcut hattında SIM kartı yenilersen sorun kalmayacaktır. Vodafone ile bir önceki SONY telefonda da ben aynı şeyi yaşamıştım. Başka operatöre geçtim ve aynı telefonda gram kusur kalmadı

Haa, yine sorun telefonda tabiki. Neden, o sim kart uyumsuz kalıyor ? Ama sonuç sadece senin telefonundaki bir sorun değil, genelde böyle malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By40bir -- 28 Şubat 2016; 12:44:10 >
  • Merhaba, cevap için tşk.
    Aslında sırf hatta sorun mu var diye once eşimin kullandığı avea hattı ile denedim tel ulaşılamama sinyali verdi bu sefer eşimin hattını dun 4.5 g kartına değiştirttim sonuç yıne aynı samsung ve lg de denedim tıkır tıkır çalısıyor. Bu sorunu ozellikle videoya kayıt ettim cünkü servis cihaz sağlam diyecek bende her seferinde servise geri göndereceğim taki iade edilir hale gelsin ve bende hakem heyetine delil sunabileyim. Bu şekilde tel ne kadar iyi olursa olsun en nihayetinde tel arandığında ulaşılır olsun diye düşünüyorum.

• Keremqw kullanıcısına yanıt
    kardeş ben söyleyeceğim burda harici kamera uygulamasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FalanFilan78 -- 28 Şubat 2016; 15:46:07 >
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi anladım sanırım tamamdır :D ben gsm seçeneğini düşünmedim. Hattım avea ancak yazıda anlattığım gibi lte'yi seçince bi değişiklik olmuyor :) Henüz aktif olmadığından dolayı olsa gerek :)
  • z5 almaya değer mi? kullananlar artısı ve eksisiyle anlatırsa çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.