Şimdi Ara

And Mehmet Çetin ne yapıyor? İşte kurduğu yeni platform!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
12.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • And Mehmet Çetin ne yapıyor? İşte kurduğu yeni platform!

www.steerr.com

Hakkında

Otomobil satın almak sancılı bir süreç: Tüketiciler onlara teknik veri, uzman görüşleri, ilanlar ve haberler sunan sayısız web sitesinde çok uzun zaman harcayıp sonunda kayboluyorlar.

Steerr, tipik bir otomobil satın alım sürecine dair tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor:

Güvenilir incelemeler ve teknik verilerinden oluşan bir araç veritabanını,
    Kullanıcıların araç ya da yedek parçalarını alıp sattığı bir dükkan ile birleştirerek,
    Otomobil dünyasından en güncel haberleri takip edebildikleri bir platform oluşturuyor.
    Bu proje, otomotiv sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip azimli bir girişimci tarafından tasarlandı. Pek çok saygın araba dergisinde test editörü olarak çalıştıktan sonra kendi şirketini kurarak, onu Türkiye'nin bir numaralı otomobil platformu haline getirdi.

Steerr, onun binlerce takipçisiyle etkileşimi sonucu ortaya çıktı.

Site içerisinde Türkçe içerik için baskılarım sürüyor :) Yerini kimsenin alamadığını bilen bir kesim olarak hepimizin üstüne düşenin kendisini bir şekilde desteklemek olduğunu düşünüyorum. Bu arada konuyu açtığımdan kendisinin haberi yok, öyle bir talebi de olmadı.

Forum üyelerinin bazılarından ricam lütfen kıskançlıkla, başarıya karşı kin kusarak karalama çabasına girmemeleri olacaktır.

Hepimize hayırlı olsun.

And Mehmet Çetin ne yapıyor? İşte kurduğu yeni platform!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Harbiden bu forum acayip kıskanç insanlarla dolu. Hayatında piste girmemiş adamlar neyi eleştiriyor. Buğradan yumruk yemesi onun ayıbı dimi? Yemeyip o atsaydı yumruğu herhalde saygı duyacaktınız. Şaşırıyorum kafa yapılarına. Neyse otopark da samimiyetsizliğine doyamayacağınız kıvama geldi zaten. Tadını çıkarın. Burası yeni mekan. Beğenen gelsin, gerisi uzak dursun. Bu forumda arabadan anlayan birkaç üye var ki onların da ismi bende saklı. Gerisi lagaluga yapmaya geliyor.
    Genelde pek sevilmiyor dobra konuştuğu için ama ben Sinan ile ikisinin uyumunu çok seviyordum. Cupra almamın en büyük sebebi de o panpalar videolarının etkisiydi zaten.

Ayrıca donanımlı da birisi ama ülkemizde dobra konuşanlar sevilmiyor işte illa yıkama yağlama yapacaksın lafı dolandıracaksın.

Gönül isterdi ki Sinan Muhip Doğan And bir arada devam etseydi.

Bu kanalı da takip ederiz hayırlısı olsun. Yalnız ismini Mehmet Çetin olarak söylese sadece iyi olur AND olayı karıştırıyor

Merak ettiğim şey de bu kanalı takip edecek çoğunluk Türk olacak yine öneriler Türklerin önerdikleri olacak işte Mustang Camaro falan filan olacaktır eminim. Yani oradaki halkın istediği araçları istediği şekilde test etmesi belki zorlar yine bize yönelik bir kanal olacak ama yabancı dilde olacak gibi. İleride Türkçe altyazı gelecektir eminim.
    Ben and mehmet çetinin testlerini beğeniyordum. araçları tarafsız test ediyordu. aracın tüm iyi ve kötü yanlarını anlatıyordu. ayrıca kimsenin fark etmediği ufak detayları bile fark edip bunlardan bahsediyordu. test ettiği aracı diğer modellerle karşılaştırıp, o araca göre iyi ve kötü yanlarını söylüyordu. test ettiği araçlarla yaptığı saptamalar da gayet yerindeydi. sinanla yaptığı testler ise hem bilgilendirici hem de eğlenceliydi.

Temmuz ayında kuga almadan önce and mehmet çetin testini yapmış mı yapmamış mı diye özellikle bakmıştım. yeni kasa testi yoktu ama eski kasa testini izledim. gerçekten çok hoşuma giden bir testti.

https://www.youtube.com/watch?v=2CJcOryVSJ8
  • Genelde pek sevilmiyor dobra konuştuğu için ama ben Sinan ile ikisinin uyumunu çok seviyordum. Cupra almamın en büyük sebebi de o panpalar videolarının etkisiydi zaten.

Ayrıca donanımlı da birisi ama ülkemizde dobra konuşanlar sevilmiyor işte illa yıkama yağlama yapacaksın lafı dolandıracaksın.

Gönül isterdi ki Sinan Muhip Doğan And bir arada devam etseydi.

Bu kanalı da takip ederiz hayırlısı olsun. Yalnız ismini Mehmet Çetin olarak söylese sadece iyi olur AND olayı karıştırıyor

Merak ettiğim şey de bu kanalı takip edecek çoğunluk Türk olacak yine öneriler Türklerin önerdikleri olacak işte Mustang Camaro falan filan olacaktır eminim. Yani oradaki halkın istediği araçları istediği şekilde test etmesi belki zorlar yine bize yönelik bir kanal olacak ama yabancı dilde olacak gibi. İleride Türkçe altyazı gelecektir eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 14 Temmuz 2018; 13:54:20 >
  • Kendisi şu anda Amerikada. Abisi de oradaydı zaten bilenler biliyordur. Otopark'dan ayrılma kararı aldıktan sonra temiz bir sayfa açtı ve yeniden karşımızda. Site ingilizce temelli ama Türkiye yerelleştirmesi de yaptı. Ufak tefek videolar gelmeye başladı ama şuana kadar hiç Türkçe içerik gelmedi. Kendisine en azından Türkçe altyazının sunulması gerektiği tavsiyesini vermiştim. Son kararı yine And reis verecek. Sevenlerini haberdar etmek için konuyu başlattım

• Şahsen and mehmet çetin'i ben çok seviyorum.
    Sinan vs. bir yere kadar otopark'ı takip etmeyi bıraktım and'dan sonra.
    türkçe olarak da yayınlasa bence gene takipçi toplar.
  • Şahsen and mehmet çetin'i ben çok seviyorum.
    Sinan vs. bir yere kadar otopark'ı takip etmeyi bıraktım and'dan sonra.
    türkçe olarak da yayınlasa bence gene takipçi toplar.
  • fazla sevmem kendisini
  • Bu adam doğruya doğru eğriye eğri diyebilen birisiydi bazı markalara körü körüne yorumlar yapmıyordu ondan sevilmedi.

• şımarık itici ve kendini beğenmiş biri. dayak yiyip kendini rezil edici açıklamalar yaptıktan sonra ulkeyi terketmesinin sebepleri de bunlardi.

• Oasceuis kullanıcısına yanıt
  • İstanbul Park’ta Focus RS’i pert edip üstüne de Buğra Akpınar’dan sağlam bir yumruk yiyince Otopark.com’dan ayrılması herkes için hayırlı oldu. Bu imajla otopark’com’u bir adım ileri götürmesi malesef mümkün değildi.

Kendisini uzun zamandır takip ederim, çok donanımlı bir arkadaş. Ayrılmadan önce yaşadıkları mühim değil, kara kaşına gözüne sevdalanmadık, yaptığı işten faydalanmaya çalışıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harbiden bu forum acayip kıskanç insanlarla dolu. Hayatında piste girmemiş adamlar neyi eleştiriyor. Buğradan yumruk yemesi onun ayıbı dimi? Yemeyip o atsaydı yumruğu herhalde saygı duyacaktınız. Şaşırıyorum kafa yapılarına. Neyse otopark da samimiyetsizliğine doyamayacağınız kıvama geldi zaten. Tadını çıkarın. Burası yeni mekan. Beğenen gelsin, gerisi uzak dursun. Bu forumda arabadan anlayan birkaç üye var ki onların da ismi bende saklı. Gerisi lagaluga yapmaya geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden gelen geçici şöhretlerden birisi, 2-3 sene sonra unutulabilir.

Otomobiller konusunda bilgili olduğu söylenemez, 525xd testinde 5 serisini yerden yere vurduğunu gördüm ve otomobilden anlamadığı kanaatine vardım
  • Kanalı takibe aldım. Belki İngilizce'mize faydası da dokunur.
  • Ben and mehmet çetinin testlerini beğeniyordum. araçları tarafsız test ediyordu. aracın tüm iyi ve kötü yanlarını anlatıyordu. ayrıca kimsenin fark etmediği ufak detayları bile fark edip bunlardan bahsediyordu. test ettiği aracı diğer modellerle karşılaştırıp, o araca göre iyi ve kötü yanlarını söylüyordu. test ettiği araçlarla yaptığı saptamalar da gayet yerindeydi. sinanla yaptığı testler ise hem bilgilendirici hem de eğlenceliydi.

Temmuz ayında kuga almadan önce and mehmet çetin testini yapmış mı yapmamış mı diye özellikle bakmıştım. yeni kasa testi yoktu ama eski kasa testini izledim. gerçekten çok hoşuma giden bir testti.

https://www.youtube.com/watch?v=2CJcOryVSJ8
  • Girişimci, cesaretli ama sonrasını getiremiyor, piyasa tabiri ile kurumsallaşamıyor. Yabancı ülkede tutan iyi bir fikir illaki tutar, çıkar karşımıza yeniden.

• Adam doğru karar verdi lakin bu araç fiyatlarıyla Türkiyede kalsa ancak sümbül gibi arabaları test ederdi.
  • henüz ondan daha detaylı, deneyimi ile okuduklarını harmanlayarak anlatabilen kaliteli anlatıcı yok. hem de 1 yıldır.

bu kadar duygusal olmanız da komik söyleyeceklerim bu kadar.
  • Türkçe içerik için baskilar sürüyormuş falan filan... Kim ne yapsin seni Amerika'da 2-3 seneye(belki daha yakına) tiris tiris dönersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 3 Kasım 2018; 23:38:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMove

Türkçe içerik için baskilar sürüyormuş falan filan... Kim ne yapsin seni Amerika'da 2-3 seneye(belki daha yakına) tiris tiris dönersin.
    kanalı kapatmış.

tutmadı sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.