Şimdi Ara

Anahtar yaptırmak kaça mal olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89
Cevap
1
Favori
160.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde fullzekalı anahtarcılarımız var piyasada forumdan arkadaşın birinin immobilizer çipini kontağa yapıştırmış sonrada 3-4 tane yedek vermiş eline çok ucuza

yorum sizin
  • 2000 model Renault Clio 35 YTL ye çıkarttım geçen gün. BURSA Adliyenin (uluyol) oradan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emokar

Arkadaşlar, ben arabamı 2. el aldım ve yedek anahtarı yok. Herhangi bir şekilde ahantarımı kaybedersem sıkıntıya düşmemek için yedek anahtar yaptırmak istiyorum.
    Bugün bir yere sordum. Normal bildiğiniz çilingir dükkanı. birisi söylemese kırk yıl düşünsem aklıma gelmez araba anahtarı yapabileceği... herneyse gittim sordum Ford Fiesta için uzaktan kumandasız olursa 120 YTL , kumandalı olursa 200 YTL diyor. Bu fiyatlar nasıl??

Bu arada sorduğum yer Bursa- Beşevler'de.. Bursa içinde bu işi yapan başka bir yer bilen var mı?
    Servise mi gitmem gerekir yoksa??

Arkadaşım şentürklere git.Menderes arkadaşımız var orada.Size yardımcı olsun....
  • immobbliser işin içne girince öyle oluyor ya.. 2000 mdl mégane rxt aracın anahtarı da 200 ytl..
    bnm de yedek anahtarım yok malesef
  • ben de anahtarı kaybetmiştim
    serviste anahtar, anahtarın açılması ve kodlanması 55 ytl tutmuştu.

ayrıca bir elektrikçide de 10 ytl ye alarmın kumandasını alıp kodlamışlardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tapdk

bak sen şu işe ben şahin'ime pazarlıksız 6 liraya yaptırdım

Adam 6 lira diyor ,siz 200liradan bahsediyorsunuz.
  • daha 1 ay önce anahtarımı kaybettim mercedes s320 yedeğide yoktu 330 milyona almanyadan geldi
  • yedek anahtarı kaybederseniz kasko paranızı ödemez. dikkatle koruyun.

ek: belki çok özet yazdım anlaşılmayabilir. ödemez dediğim arabanız çalınırsa arabanızın parası!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinemre -- 26 Haziran 2007; 12:05:49 >
  • Hort yapalım :)

Fiyatlarda degişme var mi?
    Kardeşime araba bakıyorum fakat satıcı yedek anahtarı kaybettigini söylüyor
    Dolayısıyla bir tane cıkartmak lazım
  • Ben yaklaşık 20 gün önce arabanın anahtarını kaybetmiştim. Serviste 350 tl istediler. Sonra forumda konu açmıştım.Kaskodan ücretsiz halloldu.

http://forum.donanimhaber.com/m_30800296/tm.htm

gelişmeleri buradan okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_39 -- 24 Nisan 2009; 4:59:41 >
  • 1998 A 160 Mersedese Normal arabayı çalıştırmayan sadece kapı açan 50 tl civarı. Motoru çalıştıran istersen 400-500 tl civarı servis fiatı.
  • marka ve modele göre değişmekle beraber 50 tl den başlıyor kodlu anahtarlar uzaktan kumandalı olsun sustalı vs dersen 150-200 gibi başlıyor yukarılara doğru gidiyor servisle ve kasko şirketinle durumu görüşmen menfatine olacak bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emokar

Arkadaşlar, ben arabamı 2. el aldım ve yedek anahtarı yok. Herhangi bir şekilde ahantarımı kaybedersem sıkıntıya düşmemek için yedek anahtar yaptırmak istiyorum.
    Bugün bir yere sordum. Normal bildiğiniz çilingir dükkanı. birisi söylemese kırk yıl düşünsem aklıma gelmez araba anahtarı yapabileceği... herneyse gittim sordum Ford Fiesta için uzaktan kumandasız olursa 120 YTL , kumandalı olursa 200 YTL diyor. Bu fiyatlar nasıl??

Bu arada sorduğum yer Bursa- Beşevler'de.. Bursa içinde bu işi yapan başka bir yer bilen var mı?
    Servise mi gitmem gerekir yoksa??

kardeş ankara keçi örende yatırdım ben benim araba fiesta orjinali sustalı değil ama bana orjinal c max kumandası yaptılar 150 tl
    adamların sitesi bu http://www.kralelektronikanahtar.com/

• arkadaşım megan kartlarında kanpan ya varmış bak burda ayın ürünüymüş

http://www.kralelektronikanahtar.com/ayinurunu.php
  • Tüm Otomobil Anahtarı - kumanda Kasalarında oto anahtari bakıp fikir edinebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: keycar

Tüm Otomobil Anahtarı - kumanda Kasalarında oto anahtari bakıp fikir edinebilirsiniz

laguna 1 e hem yedek kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum hem de elimdeki orjinal anahtarın kasasından istiyorum. Fiyat nedir?
  • Laguna Kart Fiyatı 150. T.L Dir. Lakin Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keycar
    Laguna Kart Fiyatı 150. T.L Dir. Lakin Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Kartlı değıl laguna 1 diyorum.
  • ben ford mondeo ya 100 tl ye kumandalı anahtar yaptırdım servise sakın soydurma kendini benden de 420 tl istemişlerdi
    keçiörende bi oto anahtarcı kral anahtar
    telefonu 0312 359 33 04 yeni çıkan passat anahtarını falanda yapıyolar ben ordayken bi müşterileri geldi servis 600 lira fiyat vermiş 250 tl ye yaptılar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliskarataş

ben ford mondeo ya 100 tl ye kumandalı anahtar yaptırdım servise sakın soydurma kendini benden de 420 tl istemişlerdi
    keçiörende bi oto anahtarcı kral anahtar
    telefonu 0312 359 33 04 yeni çıkan passat anahtarını falanda yapıyolar ben ordayken bi müşterileri geldi servis 600 lira fiyat vermiş 250 tl ye yaptılar .

Bahsettigin anahtarcı keçiöreni geç ankaranın en dandik immobilizer anahtarcısı üçkagıtcılar mavi kablı doblo anahtarı kah basıyodu kah basmıyodu sustalıya çevirdik anahtarla arabanın yanına gidince bile basmıyor bu kadar rezil işçilik görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.