Şimdi Ara

Anahtar yaptırmak kaça mal olur? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
160.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim bende maltepede anahtarcıyım immobilizer oto anahtarcı konusunda uzmanızdır bu fiyatlar normal serviste aynı anahtarı yapıyor sakın servise yolunma ben istanbul maltepedeyim sana yardımcı olmamam cünkü araçla beraber gelmen gerek oradan halletmeye calışırsan sana daha ucuza mal olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatasan -- 14 Kasım 2014; 21:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatasan

kardeşim bende maltepede anahtarcıyım immobilizer oto anahtarcı konusunda uzmanızdır bu fiyatlar normal serviste aynı anahtarı yapıyor sakın servise yolunma ben istanbul maltepedeyim sana yardımcı olmamam cünkü araçla beraber gelmen gerek oradan halletmeye calışırsan sana daha ucuza mal olur
    ha buarada birsey sorman gerekirse 0543 540 56 38 telefondan sorabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIS

2000 model Focus için uzaktan kumandalı anahtar fiyatı 240 YTL demişti servis yaklaşık 1 ay önce.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar servislere gidip yolunmayın en yakınınızdaki anahtarcıya gidin servisin yaptığı aynı anahtarı yapıyorlar bende maltepe de anahtarcıyım
    bende 3 tl olan kumanda piline 18 tl diyiyorlarmış aynı marka aynı model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatasan -- 14 Kasım 2014; 21:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatasan

arkadaşlar servislere gidip yolunmayın en yakınınızdaki anahtarcıya gidin servisin yaptığı aynı anahtarı yapıyorlar bende maltepe de anahtarcıyım
    bende 3 tl olan kumanda piline 18 tl diyiyorlarmış aynı marka aynı model

Alıntıları Göster
    Biraz araştırmayla 40 tl yaptırdım, kumandasız sadece kontak için. Piyasada ortalama 70 tl fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Biraz araştırmayla 40 tl yaptırdım, kumandasız sadece kontak için. Piyasada ortalama 70 tl fiyatı var.

Alıntıları Göster
    Bende araç'ın anahtarını kaybettim peugeot 206 kod kartı var
    kaça patlıcak açba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaws

Bende araç'ın anahtarını kaybettim peugeot 206 kod kartı var
    kaça patlıcak açba

Alıntıları Göster
    fiyat verebilmemiz için kaç model oldugu ve kumandalı mı yoksa kumandasız mı istedigin önemli
    fiyatlar için arayabilirsiniz
    http://www.otoanahtari.web.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatasan -- 14 Kasım 2014; 21:24:34 >

• tofaş kartal kapı anahtarı 7 lira 2 dk anahtar elinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanbilgin

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    immobilizerli anahtarları kopyalamak için aracın üzerindeki kodu silip yeni kod yüklemesi yapılıyor. aynı kod anahtarada kopyalanıp birbiriyle uyuşması sağlanıyor. yani öyle söylendiği gibi üzerindeki kodu okuyup kopyalama olmuyor. sigortacılar açısından bu uygulama riskli bulunuyor. aracın çalınması durumunda fabrika dışında başkasının oluşturduğu kod ile kontrol edilen bir aracınız çalınırda hasarlı şekilde bulunursa sigortadan zarar karşılanmayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aenesh16

immobilizerli anahtarları kopyalamak için aracın üzerindeki kodu silip yeni kod yüklemesi yapılıyor. aynı kod anahtarada kopyalanıp birbiriyle uyuşması sağlanıyor. yani öyle söylendiği gibi üzerindeki kodu okuyup kopyalama olmuyor. sigortacılar açısından bu uygulama riskli bulunuyor. aracın çalınması durumunda fabrika dışında başkasının oluşturduğu kod ile kontrol edilen bir aracınız çalınırda hasarlı şekilde bulunursa sigortadan zarar karşılanmayabiliyor.

Alıntıları Göster
    Anahtarınızı servise gidip fahiş fiyatlara yaptırmanıza gerek yok,yine aynı şekilde orjinal olarak tüm araç anahtarlarınızı çok daha uygun fiyata yapabiliriz.
    http://www.otomobilanahtari.net

• quote:

Orijinalden alıntı: capitolanahtar

Anahtarınızı servise gidip fahiş fiyatlara yaptırmanıza gerek yok,yine aynı şekilde orjinal olarak tüm araç anahtarlarınızı çok daha uygun fiyata yapabiliriz.
    http://www.otomobilanahtari.net

Alıntıları Göster
    HER SERİ VE MODEL MERCEDES OTO ANAHTARLARINIZ ORJİNAL OLARAK YEDEKLENİR ,ANAHTARLARINIZI KOMPLE KAYBETSENİZDE KISA SÜRE İÇERSİNDE KAYBOLAN ANAHTARLARINIZI HAFIZADAN SİLEREK YENİSİNİ YAPIYORUZ ÜSTELİK SERVİS FİYATLARINDAN ÇOK DAHA DÜŞÜK PARALARA.AYNI ZAMANDA

MERCEDES KONTAK (EZS)

DİREKSİYON KİLİDİ (EVL)

ECU BEYİN ARIZALARINIZIDA FİRMAMIZDA ORJİNAL FABRİKA CİHAZLARIYLA GÜNLERCE BEKLEMEDEN KISA SÜRE İÇERSİNDE BİZDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİ
    BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ

http://anahtaral.com/kategori/mercedes-anahtari/

Anahtar yaptırmak kaça mal olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: haliskarataş

HER SERİ VE MODEL MERCEDES OTO ANAHTARLARINIZ ORJİNAL OLARAK YEDEKLENİR ,ANAHTARLARINIZI KOMPLE KAYBETSENİZDE KISA SÜRE İÇERSİNDE KAYBOLAN ANAHTARLARINIZI HAFIZADAN SİLEREK YENİSİNİ YAPIYORUZ ÜSTELİK SERVİS FİYATLARINDAN ÇOK DAHA DÜŞÜK PARALARA.AYNI ZAMANDA

MERCEDES KONTAK (EZS)

DİREKSİYON KİLİDİ (EVL)

ECU BEYİN ARIZALARINIZIDA FİRMAMIZDA ORJİNAL FABRİKA CİHAZLARIYLA GÜNLERCE BEKLEMEDEN KISA SÜRE İÇERSİNDE BİZDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİ
    BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ

http://anahtaral.com/kategori/mercedes-anahtari/

Alıntıları Göster
    selamlar,

Laguna II aracımın bozulan 3 butonlu kartı yerine, 3 butonlu yeni bir kart yaptırdım, fakat 3. butonunu tanıtmak için yetkili servise gitmem gerektiği söylendi.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oneofus78

selamlar,

Laguna II aracımın bozulan 3 butonlu kartı yerine, 3 butonlu yeni bir kart yaptırdım, fakat 3. butonunu tanıtmak için yetkili servise gitmem gerektiği söylendi.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır ?
    Merhaba.2002 Clio'm var.Araç immobilizerli.Yedek anahtar yaptıracağım.Kumandaya gerek yok.Aracın kapılarını açıp aracı çalıştırsın yeter.Tekirdağ civarından bana yardımcı olabilecek kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: porte85

Merhaba.2002 Clio'm var.Araç immobilizerli.Yedek anahtar yaptıracağım.Kumandaya gerek yok.Aracın kapılarını açıp aracı çalıştırsın yeter.Tekirdağ civarından bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

Alıntıları Göster
    Hocam millet ses sitemi yaptırmak için konunun Başlığına ARACIN marka modelinden tut MOTOR una hatta donanım ve rengine kadar yazıyo ama marka model gerekli konuda aracın modelini ortalarda araya araya buluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mono Italiano

Hocam millet ses sitemi yaptırmak için konunun Başlığına ARACIN marka modelinden tut MOTOR una hatta donanım ve rengine kadar yazıyo ama marka model gerekli konuda aracın modelini ortalarda araya araya buluyoruz

Alıntıları Göster
    Çerkezköy'de anahtarın kopyasını 120 TL'ye yaptırdım.Son çıkan araçlarınkini sadece servisler yapabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porte85

Çerkezköy'de anahtarın kopyasını 120 TL'ye yaptırdım.Son çıkan araçlarınkini sadece servisler yapabiliyormuş.

Alıntıları Göster
    Rastgele yerde anahtar yaptırmayın yedek anahtarı olmayan arabada sakının pert arabada dahi yedeği teslim etmezseniz komple şifresiyle değişiminin fiyatını düşüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Rastgele yerde anahtar yaptırmayın yedek anahtarı olmayan arabada sakının pert arabada dahi yedeği teslim etmezseniz komple şifresiyle değişiminin fiyatını düşüyorlar

Alıntıları Göster
    2004 model doblo nun orjinal anahtarı + kayıp olan kod kartını yetkili servis aracılığı ile 160 TL ye gelmişti 2009 yılında...

Şu an kullandığım 98 model Honda CR-V nin anahtahtarlarını sustalı ve kendinden kumandalı hale getirmek için, alarm kiti + 2 adet sustalı anahtar + işçilik için 130 lira vermiştim. Eski anahtarların içindeki immobiliser için gerekli parçayı alıp yeni anahtarların içine koydular.

Yetkili servislerde bu işi yaptırırsanız, sizin elinizdeki tüm anahtarları cihazın immobiliser beynine kodlayıp, sizde bulunmayan (kayıp ya da eski sahibinde kalan) anahtarları beyinden siliyorlar ve artık çalışmıyorlar. Anahtarcılar sıfırdan immobilizerınız tarafından tanınacak anahtar yapabiliyorlarmı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

2004 model doblo nun orjinal anahtarı + kayıp olan kod kartını yetkili servis aracılığı ile 160 TL ye gelmişti 2009 yılında...

Şu an kullandığım 98 model Honda CR-V nin anahtahtarlarını sustalı ve kendinden kumandalı hale getirmek için, alarm kiti + 2 adet sustalı anahtar + işçilik için 130 lira vermiştim. Eski anahtarların içindeki immobiliser için gerekli parçayı alıp yeni anahtarların içine koydular.

Yetkili servislerde bu işi yaptırırsanız, sizin elinizdeki tüm anahtarları cihazın immobiliser beynine kodlayıp, sizde bulunmayan (kayıp ya da eski sahibinde kalan) anahtarları beyinden siliyorlar ve artık çalışmıyorlar. Anahtarcılar sıfırdan immobilizerınız tarafından tanınacak anahtar yapabiliyorlarmı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    yuh ben 5 liraya yaptırddım sadece kontak anahtarı ama kapılarıda açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

yuh ben 5 liraya yaptırddım sadece kontak anahtarı ama kapılarıda açıyor

Alıntıları Göster
    yok 3 lira!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

yok 3 lira!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende reno clio 2000 model için yedek anahtar yaptırıcam. normal çilingirler yapar mı acaba ?

izmirde yaşıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

yok 3 lira!

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ancak benim kumandalı anahtarım aracı alırken yoktu anahtarcıya sorduğumda 250 tl gibi bi fiyat istedi aracım 2005 model palio bana çok geldi biraz araştırma yapıyım dedim ve şöyle bişey buldum
    ModaCar M-Cover Uzaktan kumanda şimdi arkadaşlar bunu aracıma bağlattırsam ve yanında gelen iki tane anahtarı da kendi anahtarı gibi yaptırsam immobiliser sorununu da benim anahtardan alıp içine mi takacaklar acaba ? sizce böyle bi yolla hiç uğraşmayıp fiat servise mi gitsem ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.