Şimdi Ara

Anadolu Yakasında Araba Kullanmak İçin Boş Alan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
49.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınav yeri olan Uğurmumcu'da arkadaşa araba kullanmayı öğretsem sıkıntı çıkar mı? Yani trafik polisi falan çevirir mi?

Anadolu yakasında başka müsait yer var mı? Kartal Oto Sanayi pazar günü boş ve müsait olur mu?

Avrupa yakasında ise Bakırköy'de cumartesi pazarnını kurulduğu yer pazar günleri hala boş oluyor mu? Bakırköy cumartesi pazarı yerine tam olarak nasıl gidilir?

• pendik kaynarca sahilde greenpark hotelin önündeki boş alan+pazar alanı. ( cumartesi pazar var ) her geçtiğimde mutlaka araba kullanmayı öğrenen birileri oluyor orda. gayet de güzel bir yer öğrenmek için. geniş ve dümdüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

pendik kaynarca sahilde greenpark hotelin önündeki boş alan+pazar alanı. ( cumartesi pazar var ) her geçtiğimde mutlaka araba kullanmayı öğrenen birileri oluyor orda. gayet de güzel bir yer öğrenmek için. geniş ve dümdüz.
    Ataşehir'de Nazım Hikmet Parkı'nın civarında acemi sürücüler pratik yapabiliyormuş. Başka bildiğiniz yerler var mı?
  • Çengelköy - beylerbeyi tarafında ehliyet sınavının olduğu yer vardı . Hala kullanılıyor mu o amacla bilmiyorum çoğu kişiye orda öğrenmiştim . Genel zaten oraya gittiğinizde herkesin 4 lüleri yanar , herkes acemidir yani . Bir bakın
  • Yavuzturk te var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yavuzturk te var

Yavuztürk neresi? Nasıl bir yer var? Nasıl gidilir. Biraz detay verir misiniz?
  • Ehliyet sınavları orda yapılıyor boş yollar var mevki olarak üsküdar a bağlı ama ümraniye ye yakın siz ne taraftan geliveksiniz
  • Ben Avrupa yakasındayım. Arkadaş Kartal'da.
  • Ben orda oturmuyorum sınava orda girmistim pek bilmiyorum kartal dan nasıl gelinir
  • Abicim gitsenize İstanbul Park'ın o taraflara. Etkinlik yoksa neredeyse boş oluyor o yol ve pistin karşısındaki boş alan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Abicim gitsenize İstanbul Park'ın o taraflara. Etkinlik yoksa neredeyse boş oluyor o yol ve pistin karşısındaki boş alan.
    pendik green park otelin önünde bir boş alan var, orda 2 arkadaşıma araba kullanmayı öğrettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

pendik green park otelin önünde bir boş alan var, orda 2 arkadaşıma araba kullanmayı öğrettim.

Alıntıları Göster
    Sahil yolundaki Green Park otelin önü olabilir. İstanbul Park'a çıkabilirsiniz. Pistin önündeki devasa park alanı işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Sahil yolundaki Green Park otelin önü olabilir. İstanbul Park'a çıkabilirsiniz. Pistin önündeki devasa park alanı işinizi görecektir.

Alıntıları Göster
    Anadolu yakasında oturmadığım için tam olarak bilmiyorum. Green Park Bostancıda mı? Maltepe'de mi? Öneride bulunurken biraz daha detaylanıdrsanız, bu konuyu sonradan okuyacak insanlar içinde kolaylık olur.

Aşağıdaki adres doğru mudur?

İçerenköy Mh. Manolya Sanayi Sk. No:36, Içerenköy, Ataşehir, İstanbul

https://harita.yandex.com.tr/11508/istanbul/?text=green%20park&sll=28.978200%2C41.006611&sspn=0.704498%2C0.328738&ol=biz&oid=1245365317&panorama[point]=29.110683%2C40.966577&panorama[direction]=199.000000%2C10.000000&panorama[span]=130.000000%2C67.888889

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 1 Kasım 2015; 23:25:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Anadolu yakasında oturmadığım için tam olarak bilmiyorum. Green Park Bostancıda mı? Maltepe'de mi? Öneride bulunurken biraz daha detaylanıdrsanız, bu konuyu sonradan okuyacak insanlar içinde kolaylık olur.

Aşağıdaki adres doğru mudur?

İçerenköy Mh. Manolya Sanayi Sk. No:36, Içerenköy, Ataşehir, İstanbul

https://harita.yandex.com.tr/11508/istanbul/?text=green%20park&sll=28.978200%2C41.006611&sspn=0.704498%2C0.328738&ol=biz&oid=1245365317&panorama[point]=29.110683%2C40.966577&panorama[direction]=199.000000%2C10.000000&panorama[span]=130.000000%2C67.888889

O zaman şöyle yapalım hocam E5'den Tersane Köprüsü'nden (Pendik Köprüsü'nden bir sonraki köprü) direk sağlı olarak çıkın (Yani köprünün üstüne dolaşmadan, direk aşağı inin) sizi sahil yoluna bağlayacak. Sağdan dikkatli bir şekilde gelin. Büyük bir bina göreceksiniz Green Park Otel diye. Oranın hemen yanı da pazar alanıdır. Oraya girebilirsiniz. Orayı beğenmezseniz ya da pazar varsa, aynı Tersane köprüsünden yukarı doğru çıkın bu sefer, o yolu sonuna kadar takip edin. Zaten İstanbul Park tabelaları gelmeye başlayacak. O tabelalar ile İstanbul Park'a ulaşabilirsiniz. Belki İstanbul Park uzak kalabilir ama Green Park otel yakın sayılır. Dilerseniz boş bir günüme denk gelirse seve seve eşlik ederim (Hem yol bulma, hem muhabbet).

• quote:

Arkadaşlar sınav yeri olan Uğurmumcu'da arkadaşa araba kullanmayı öğretsem sıkıntı çıkar mı? Yani trafik polisi falan çevirir mi?

Anadolu yakasında başka müsait yer var mı? Kartal Oto Sanayi pazar günü boş ve müsait olur mu?

Avrupa yakasında ise Bakırköy'de cumartesi pazarnını kurulduğu yer pazar günleri hala boş oluyor mu? Bakırköy cumartesi pazarı yerine tam olarak nasıl gidilir?

Dostum ugurmumcu da oturuyorum bzuralar sakin gözüksede pek öyle değil. Hiç deneyimi olmayan biri ise Pendik sahilde ki pazar alanını size öneririm. Bos olduğu günlerde rahatlıkla sürüş yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

quote:

Arkadaşlar sınav yeri olan Uğurmumcu'da arkadaşa araba kullanmayı öğretsem sıkıntı çıkar mı? Yani trafik polisi falan çevirir mi?

Dostum ugurmumcu da oturuyorum bzuralar sakin gözüksede pek öyle değil. Hiç deneyimi olmayan biri ise Pendik sahilde ki pazar alanını size öneririm. Bos olduğu günlerde rahatlıkla sürüş yapılır.
    Hocam sağolun haftasonuna doğru bir bakalım. Arkadaş pazar günü sınava gireceği için Uğurmumcu'da pratik yapması daha faydalı olacaktır. Daha önce benim şöfürlük dersi aldığım kurs hocası, uğurmumcu'da çalışabilirsiniz polis bişey demiyor dedi. Ama dikkatli olun diye ekledi. Kurs hocası memleketindeymiş, sene başında gelebilirmiş.

İstanbul Park boş olursa orayada gidebiliriz. Maltepe Carrefousa'nın orada boş bir alan vardı en son kurban bayramında kurban pazarı kurulmuştu, orayada sanırım iş kamyonları park etmişler yinede girilebilir ve çalışılabilirdir belkide, fakat arkadaşa o boş alan birşey sağlamaz, asfaltta çok fazla trafiğin olmadığı bi yerde tecrübe edinmesi gerekiyor.

• quote:

Hocam sağolun haftasonuna doğru bir bakalım. Arkadaş pazar günü sınava gireceği için Uğurmumcu'da pratik yapması daha faydalı olacaktır. Daha önce benim şöfürlük dersi aldığım kurs hocası, uğurmumcu'da çalışabilirsiniz polis bişey demiyor dedi. Ama dikkatli olun diye ekledi. Kurs hocası memleketindeymiş, sene başında gelebilirmiş.

İstanbul Park boş olursa orayada gidebiliriz. Maltepe Carrefousa'nın orada boş bir alan vardı en son kurban bayramında kurban pazarı kurulmuştu, orayada sanırım iş kamyonları park etmişler yinede girilebilir ve çalışılabilirdir belkide, fakat arkadaşa o boş alan birşey sağlamaz, asfaltta çok fazla trafiğin olmadığı bi yerde tecrübe edinmesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Anadolu yakasında isen Kurtköy istanbul park civarı oldukça uygun.
    Ayrıca orada bulunan köyleride gezersiniz çok şirin yerler.

• merhaba arkadaşlar konuyu hortlattim bende kartaldayım araba sürmek için boş aralan şimdiki zamanda var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janmayra -- 1 Ekim 2020; 16:39:54 >
  • Ümraniye mezarlığının içi çok uygun her türlü yol var geniş dar yokuş vs. Genis alanlarda var
  • janmayra kullanıcısına yanıt
    Maltepe'de prof. abdullah türkoğlu okulunun arkasında boş alan var. Orada kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.