Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zelica

Arkadaslar diplomamı aldım ama ekstradan diplomanın arkasında kaşe,mühür vs bişey olması gerekiyo mu diplomanın arkasında sadece kimlik bilgilerim yazıyo alan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

Rektör ile dekan imzasından başka ne olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

quote:

Orijinalden alıntı: zelica

Arkadaslar diplomamı aldım ama ekstradan diplomanın arkasında kaşe,mühür vs bişey olması gerekiyo mu diplomanın arkasında sadece kimlik bilgilerim yazıyo alan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.

Rektör ile dekan imzasından başka ne olacak?

arkasında ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar, sadece tek dersten kalanlara sınav var dimi?

ilk / ikinci dönem v.s. farkediyor mu? ayrıca her iki dönemden de bir dersi kalanları kapsıyor mu?

farketmez bu yıl toplamda bir ders ff olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

arkadaşlar, sadece tek dersten kalanlara sınav var dimi?

ilk / ikinci dönem v.s. farkediyor mu? ayrıca her iki dönemden de bir dersi kalanları kapsıyor mu?

farketmez bu yıl toplamda bir ders ff olması lazım

anladım, yattı o zaman bizim iş

tşkler..
  • Tek ders sınavından alacağaımız yüksek not, ortalamamızı, haliyle de diploma notumuzu yukarı çekecek mi?
  • Arkadaslar Şuanda aöf büroları Hafta içi hergün açık mı yoksa belli günlerde mi açılıyor.Ona göre İstanbul a Diploma almaya gideceğim.
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi want to die -- 9 Aralık 2013; 22:40:02 >
  • biraz evvel isletme diplomami aldim cok sukur. darisi hepinizin basina forumdaslar. tek dersi olanlar olayi kucumsemesin iyi calissin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu durumdann bir şey anlamadım benim 2 dersim kaldı diye düşünüyordum ilk dönem 1 tane dc vardı 2. dönemde 1 tane ff var.Alttada uyarı yazıyor ilk dönem için şimdi baktım tek ders sınavına gireceğim görünüyor bu nasıl olacak yardımcı olur musunuz?

İlk dönem

2. dönem

• İstanbul Bahçelievler de diploma dağıtımı başlamıştır. Ben aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToMa46

Arkadaşlar ben bu durumdann bir şey anlamadım benim 2 dersim kaldı diye düşünüyordum ilk dönem 1 tane dc vardı 2. dönemde 1 tane ff var.Alttada uyarı yazıyor ilk dönem için şimdi baktım tek ders sınavına gireceğim görünüyor bu nasıl olacak yardımcı olur musunuz?

İlk dönem

2. dönem

Güncel.

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben bu durumdann bir şey anlamadım benim 2 dersim kaldı diye düşünüyordum ilk dönem 1 tane dc vardı 2. dönemde 1 tane ff var.Alttada uyarı yazıyor ilk dönem için şimdi baktım tek ders sınavına gireceğim görünüyor bu nasıl olacak yardımcı olur musunuz?

İlk dönem

2. dönem

Güncel.

O dc olan dersini genel not ortalaman 2 ve üzeri olduğu için geçmiş sayılmışsın.Eğer ortalaman 2 ve üzeri olmasaydı 2. dönem için de uyarı yazardı, ff olan dersin için tek ders sınavına gireceksin ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

quote:

İlk dönem

2. dönem

Güncel.

O dc olan dersini genel not ortalaman 2 ve üzeri olduğu için geçmiş sayılmışsın.Eğer ortalaman 2 ve üzeri olmasaydı 2. dönem için de uyarı yazardı, ff olan dersin için tek ders sınavına gireceksin ;)

Hocam bu ortalama mı nereden görebilirim peki?

• Bahar dönemi kısmında 2.15 olan senin genel not ortalaman dostum

Şimdi güz dönemindeki, dönem ve genel not ortalaman arasındaki uçurumun nedeni, yeni sisteme göre bazı derslerin 1. ve 2. döneme yayılması olabilir, başka sebepler de olabilir orayı karıştırmayalım.Sonuç olarak tüm bunların hesaplanmasından sonraki çıkan ortalaman 2.15
  • quote:

Bahar dönemi kısmında 2.15 olan senin genel not ortalaman dostum

Şimdi güz dönemindeki, dönem ve genel not ortalaman arasındaki uçurumun nedeni, yeni sisteme göre bazı derslerin 1. ve 2. döneme yayılması olabilir, başka sebepler de olabilir orayı karıştırmayalım.Sonuç olarak tüm bunların hesaplanmasından sonraki çıkan ortalaman 2.15

Teşekkürler hocam.
    Hocam son bi sorum çıkmış soruları nereden indirebilirim aöf den denedim ama desteklenmiyor format kopyalayamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BöcekBaşı -- 1 Temmuz 2013; 16:09:11 >

• http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Giris.aspx?ReturnUrl=%2fPortal%2fGiris.aspx

Belki biliyorsundur ama yine de baştan tarif edeyim.Tc girdikten sonra fakülte seçme kısmında sınav soruları seç, sonra ilgili yılı ve dönemi seçeceksin.Ordan e-öğrenme kısmına tıklayınca kodlara göre sınav soru ve cevaplarını bulacaksın.Mesela sallıyorum oturum kodları bölümünde iktisat-1'i bulacak olalım, diyelim ki senin kaldığın ders de 1. oturumda bulunsun, 1. oturum kodun da 1500 olsun, o alanda 1500'ü bulup kitapçığı açacaksın, cevap anahtarı kısmında ders koduna karşılık gelen de o dersin cevap anahtarıdır.Ben güz ve bahar dönemine bakacağım sadece, sonuçta yeni sistemin soruları, zaten 2 -3 tekrarda kafama oturur.Burada dikkat edilmesi gereken şey göz yanılsaması, çünkü herhangi bir işaretleme yapılamadığından göz kaydırması yapabiliyorsun.Umarım açıklayıcı olmuştur :)

Edit:İndirme kısmından hiç bahsetmemişim ama dediğim gibi yeni dönem soruları daha önemli olsa gerek, ben bu sisteme yeni geçtim bu yüzden sadece bu senenin sorularını yeterli görüyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 1 Temmuz 2013; 16:39:52 >

• quote:

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Giris.aspx?ReturnUrl=%2fPortal%2fGiris.aspx

Belki biliyorsundur ama yine de baştan tarif edeyim.Tc girdikten sonra fakülte seçme kısmında sınav soruları seç, sonra ilgili yılı ve dönemi seçeceksin.Ordan e-öğrenme kısmına tıklayınca kodlara göre sınav soru ve cevaplarını bulacaksın.Mesela sallıyorum oturum kodları bölümünde iktisat-1'i bulacak olalım, diyelim ki senin kaldığın ders de 1. oturumda bulunsun, 1. oturum kodun da 1500 olsun, o alanda 1500'ü bulup kitapçığı açacaksın, cevap anahtarı kısmında ders koduna karşılık gelen de o dersin cevap anahtarıdır.Ben güz ve bahar dönemine bakacağım sadece, sonuçta yeni sistemin soruları, zaten 2 -3 tekrarda kafama oturur.Burada dikkat edilmesi gereken şey göz yanılsaması, çünkü herhangi bir işaretleme yapılamadığından göz kaydırması yapabiliyorsun.Umarım açıklayıcı olmuştur :)

Edit:İndirme kısmından hiç bahsetmemişim ama dediğim gibi yeni dönem soruları daha önemli olsa gerek, ben bu sisteme yeni geçtim bu yüzden sadece bu senenin sorularını yeterli görüyorum bakalım.

Hocam indirilmiyor o kadar uğraştım ama olmuyor maalesef.

• Arkadaşlar biraz uzak kaldım , 2. sınıf bitti , sadece 1 tane FF dersim var güz döneminden. Bu bütlere girebiliyor muyum yoksa sadece son sınıflara mı özel bu büt?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Arkadaşlar biraz uzak kaldım , 2. sınıf bitti , sadece 1 tane FF dersim var güz döneminden. Bu bütlere girebiliyor muyum yoksa sadece son sınıflara mı özel bu büt?

Tek dersi kalıp da mezun olamayanlar için, yani sadece son sınıflar için dostum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Arkadaşlar biraz uzak kaldım , 2. sınıf bitti , sadece 1 tane FF dersim var güz döneminden. Bu bütlere girebiliyor muyum yoksa sadece son sınıflara mı özel bu büt?

Tek dersi kalıp da mezun olamayanlar için, yani sadece son sınıflar için dostum.

Eyvallah hocam sağolasın cevap için.
  • 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.