Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1055. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yıllıklar için okuma süresi 7 yıl. Peki 3.yılında kayıt sildirip , ygs'ye girip tekrar aöf'e kayıt olursak yine 7 yıl okuma hakkı oluyor dimi ?
  • ben kayıt oldum AMA ilk sene hiç bir sınava girmedim

önümüzdeki dönem gireceğim

ortalamam %100 olsun diye uğraşıcam

ilk sene giripte düşük alıp not ortalamamı düşürmek istemedim

bu yazdıklarım doğru mu oldu şimdi ? aöf müdürüne danıştığımda hiçbir sınava girmezsen ortalamana etki etmez önümüzdeki yıl girdiğinde ortalamana etki eder demişti ...
  • Bir sorum olacak ben ikinci niversite programında kayıt yaptırdım İlk senem bitti ikinci seneye kayıt yaptıracağımda ikinci ünversite kayıt tarihlernde değil de fakülte kayıt yenileme tarihelerinde kaydımı yaptırmam gerekiyor di mi
    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikacan

Bir sorum olacak ben ikinci niversite programında kayıt yaptırdım İlk senem bitti ikinci seneye kayıt yaptıracağımda ikinci ünversite kayıt tarihlernde değil de fakülte kayıt yenileme tarihelerinde kaydımı yaptırmam gerekiyor di mi

Sen artik universitenin ogrencisin bu sebeple kayit yenileme tarihleri onemli, kayit tarihi yeni baslayacaklar icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: Mikacan

Bir sorum olacak ben ikinci niversite programında kayıt yaptırdım İlk senem bitti ikinci seneye kayıt yaptıracağımda ikinci ünversite kayıt tarihlernde değil de fakülte kayıt yenileme tarihelerinde kaydımı yaptırmam gerekiyor di mi

Sen artik universitenin ogrencisin bu sebeple kayit yenileme tarihleri onemli, kayit tarihi yeni baslayacaklar icin.

Teşekkür ederim ben de öyle tahmin etmiştim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..
    Böylece aöf den kurtardık. :) Darısı bitirmemiş olanların başına.
  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

sonunda bitti
  • Dış ticaret yazdım 2 yıllık korktuğum 1 tek konu var bölümde 3 tane dil var acaba bunlar secmeli mı zorunlu mü?

Ve yeni kayıt oldugum için ders seçmen lazım dediler o nasıl oluyor biri anlatabilir mı ????

• Mezun oldum :S

Şimdi tecili bozdurup Kasım'da askere gitmek için ne yapmam gerekiyor ?
  • Beyler AÖF den bayağı uzak kaldım yıllardır.Bu yıl sınava girdim ve Konaklama İşletmeciliği bölümünü kazandım. Kayıtlar tam olarak ne zaman ve nereden yapılacak ? Teşekkürler..
  • Adamlar onur belgesi yollamış
  • Merhaba arkadaşlar, Anadolu Üniversitesi İkinci Üniversiteyi düşünüyorum. Kafama takılan bir kaç soru var, sistem hakkında detaylı bilgisi olanlar varsa PM'ye bekliyorum :) Bir de Marka İletişimi bölümünü okuyanlar var mı?
  • Sorularınızı konu içinden arayarak veya sorarak daha kolay cevap alabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar ben 2 senelik AÖF İlahiyat bitirdim felsefe bölümüne sınavsız 2.üniversite kapsamında kayıt yaptırabilirmiyim yoksa sınav sonrası tercih ile mi gireceğim?
  • quote:

Artik lisans bitirdikten sonra kisa donem yapamiyacak miyiz anlamadim?

bende merak ediyorm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

bende merak ediyorm?

Kımısı yedek subaylık olmuyor ama kısa donem oluyor dıyor bende anlamadım, bı cevaplayan olsa.

• beyler birşey sormak istiyorum. Ben açıköğretimde 2 yıllıgın üzerine lisans tamamlama ile 4 yıllık bitirdim işletme bölümünü. Şimdi aynı şekilde lisans tamamlama olarak iktisatı da biterebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diavolo -- 11 Ağustos 2013; 12:06:50 >
  • Arkadaşlar 2. üniversite olarak aöf işletme okumaktayım. 3. senem .yıllık dönemde iken muhasebeden kalmıştım. geçen sene ise muhasebe 1 den geçtim 2 den kaldım.ayrıca makro iktisattan kaldım. 2. sınıfın ilk dönemi genel not ortalamam 2.69 ikinci dönem ise 2.63 oldu. Birinci döenmlerde alttan dersim yok Sorum şu;

2013-2014 dönemnde 3. sınıftan ders alabilir miyim?
  • quote:

quote:

quote:

bende merak ediyorm?

Kımısı yedek subaylık olmuyor ama kısa donem oluyor dıyor bende anlamadım, bı cevaplayan olsa.

Allahala ben de merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

quote:

quote:

bende merak ediyorm?

Allahala ben de merak ettim

Anlatıyorum eskiden tüm lisans mezunları (doktorlar vs hariç) yedek subaylık sınavına giriyordu. şimdi bu sınav kalktı yerine not ortalması, yaş ,kilo gibi kriterlerle yedek subay seçilecek. yani sınav falan yok. lisans eğitimi sahibi olanların yine yedek subaylık (seçilirse) ve kısa dönem hakları bulunmakta.

Fakat bildiğim kadarıyla askeriye aöf mezunlarını yedek subay yapmayıp kısa dönem yapıyor

• 
Sayfa: önceki 10531054105510561057
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.