Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şimdi iki yıllık halkla ilişkilerden mezun oldum e geçiş yapmam için ne yapmam gerekiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Orijinalden alıntı: Rayso

quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

Kısa dönemle ilgili mevzuat değiştiği için 15 Mayıs tarihi son başvuru tarihi olmuş, yani Ağustos celbine gidemiyoruz. Bugün başvurumu yaptım (Başvuruya gideceklerden diploma + 4 diploma fotokopisi + 4 fotoğraf isteniyor.); başvuru yapıldıktan sonra 1-30 Eylül arası askerlik şubesine diploma ve transkript ile sevk öncesi hazırlık işlemleri yaptırılacak ve Aralık celbine gidilecek aksi takdirde bakaya işlemine tabi tutulacağız.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

@photographerclown
    Para istenmiyor, 08:00-17:00 saatleri olması lazım.

Bu mesajı askerlik konusuna da yazar mısın kardeş. Bugün bende işlemleri başlatacağım bilgi birikimi olsun.

bakaya kalmak tam olarak ne demek? açıklar mısınız? yani ben şuan 25 yaşındayım, 28 yaşına kadar askerliği erteleme hakkım var diye biliyorum ama yanlış mıyım?

• tek ders sınavı ne zaman olur ?
  • Diplomayı aldım çok şükür :D
  • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Güz döneminden bir tane dc var şimdi o dersten kalmış mı oldum?
  • Konya Aöf bürodan diploma alan varmı arkadaşlar.
    Diplomalar geldiyse almaya gideceğim..
  • Arkadaşlar bi sorum var. Ben açıköğretime kayıtlıyım. Bu sene üniversite sınavlarına girdim ve başka bi üniversitede örgün öğretime kayıt yaptırıcam.
    Bunun için Aöf den kayıdımı sildirmem gerekiyor mu?

Yani örgün bi öğrenime kayıtlı iken, aöfye 2. üniversite olarak başvurulabiliyor, onu biliyorum. Ancak Bahsettiğim şekilde olup olmadığını bilmiyorum. Büroya sordum yuvarlak cevaplar verdiler emin olamadım. Üniversiteye kayıt olurken benden lise diploması isteyeceklerdir.
    Bu durumla ilgili kesin bi bilgisi olan varmı acaba yorum yaparsanız sevinirim.
  • Bugün diplomamı aldım ve askerliğimi iki yıl ertelettim.

• Hayır kardeşim ortalamayla geçmiş oluyorsun.@quicksand

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeeHot -- 26 Haziran 2013; 19:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeeHot

Hayır kardeşim ortalamayla geçmiş oluyorsun.@quicksand

Çok teşekkürlerrr

• transkripti alan arkadaslar ne için alıyorsunuz merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.shoot

transkripti alan arkadaslar ne için alıyorsunuz merak ettim

Diplomanın yanında zaten verilmesi zorunlu bir belge.

2.olarakta artık kısa dönem sınavı kalktı. Askeriye transkript de istiyo not ortalamanı görmek icin. Sanırım astek olmak isteyenler ihtiyaca göre not ortalaması boy kilo saglık durumu vs gibi kriterlere göre bakılarak alınıcak.
  • Artik lisans bitirdikten sonra kisa donem yapamiyacak miyiz anlamadim?

• İstanbul bahçelievlerden diploma alan varmı

• Beyler tek ders sınavına gireceğim, şimdi biz sadece kitabın son 4 ünitesinemi çalışacağız? Ve çan eğrisi tekrarmı alınacak yoksa geçen döneminkimi tekrarmı kullanılacak? Bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Beyler tek ders sınavına gireceğim, şimdi biz sadece kitabın son 4 ünitesinemi çalışacağız? Ve çan eğrisi tekrarmı alınacak yoksa geçen döneminkimi tekrarmı kullanılacak? Bilgisi olan varmı?

Kitabın tamamına çalışacaksın final sınavının tekrarı gibi düşün.
  • arkadaşlar, sadece tek dersten kalanlara sınav var dimi?

ilk / ikinci dönem v.s. farkediyor mu? ayrıca her iki dönemden de bir dersi kalanları kapsıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: torq64

arkadaşlar ben bu aof sınıf gecme ve tekrar olayını tam anlayamadım.benim sonucta tekrar yazıyo bu tum dersler içinmi tekrar dmek? 2 dersim CC.dısındaki dersler dc ve altı yoksa sadece bunlarmı tekrar?

cc altındaki dersleri tekrardan alacaksın geçtiğin dersleri bir daha almayacaksın.

anladım.teşekkürler

• Arkadaslar diplomamı aldım ama ekstradan diplomanın arkasında kaşe,mühür vs bişey olması gerekiyo mu diplomanın arkasında sadece kimlik bilgilerim yazıyo alan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.