Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar açık öğretim işletme okumak istiyorum neler gerekıyor?
  • Oh be tek ders sınavı geldi ben de alacağım kesin gözüyle bakıyorum artık. :) Bu sefer de sınava giremezsem başka tabi. (şakası bile ürkütücü) :)
  • arkadaşlar ben de mezun olmuşummmm.. Allah'a şükürler olsun.. sınıfta kalmadan mezun oldum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trainee

arkadaşlar açık öğretim işletme okumak istiyorum neler gerekıyor?

üniversite sınavına girmelisin öncelikle.. oradan minimum puanı almalısın (210 puan mıydı neydi işletme 4 yıllık için, bilen biri yazsın).. sonra tercihlerine yazıyorsun ve kayıt zamanı gidip kayıt oluyorsun... yıllık harçlarını yatıtıp, sınavlara gidiyorsun.. hayırlısı olsun..

• Arkadaşlar Ankara Anıttepe bürodan diploma alan oldu mu ? Yada diplomalar gelmiş mi ? Bu konuda bilgisi olan haber verirse sevinirim.
  • gençler konak ve bornova daki şubeler diploma veriyor ikisinede gittim orada baya bi diploma var alın kurtulun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: EM4

Diploma olayı nedir arkadaşlar ?

Ben myo bitirip 4 e tamamladım aöf te. Geçici mezuniyet belgesi ile kayıt yaptırmıştım. Yani ben myo dan mezun olunca gerçek diplomamı görmedim bile. O aöf e gönderiliyor diye biliyorum. O diploma ne oldu şimdi ?

diplomanın okuduğun meslek yüksekokulunda olma ihtimali yüksek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

Ben myo bitirip 4 e tamamladım aöf te. Geçici mezuniyet belgesi ile kayıt yaptırmıştım. Yani ben myo dan mezun olunca gerçek diplomamı görmedim bile. O aöf e gönderiliyor diye biliyorum. O diploma ne oldu şimdi ?

Bir arayıp öğreneyim ben en iyisi pazartesi günü. Daha önceden bu şekilde aöf bitirip elinde myo diploması da duran arkadaşlar varsa bi alıntılasınlar mümkünse.

Bende de huy oldu diploma almamak. Liseyi bitirdim, almadım. Myo bitirdim, almadım. Aöf ten aldım bir tek.

var hocam myo diploması duruyor aöf de bitince çift diploma olacak senin diploma okulda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik10.5 -- 22 Haziran 2013; 18:48:45 >

• quote:

quote:

quote:

Bir arayıp öğreneyim ben en iyisi pazartesi günü. Daha önceden bu şekilde aöf bitirip elinde myo diploması da duran arkadaşlar varsa bi alıntılasınlar mümkünse.

Bende de huy oldu diploma almamak. Liseyi bitirdim, almadım. Myo bitirdim, almadım. Aöf ten aldım bir tek.

Myo diplomam elimde , pazarteside aöf diplomamı almaya gidicem .

• Arkadaslar 2013 mezunları transkript de mühür varmı sizde kontrol edermisiniz ? büroya sordum hicbirinde yok dedi bize ilerde sorun cıkarır bu nasıl olcak bu iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyper

Arkadaslar 2013 mezunları transkript de mühür varmı sizde kontrol edermisiniz ? büroya sordum hicbirinde yok dedi bize ilerde sorun cıkarır bu nasıl olcak bu iş?

ne sorunu çıkacak.
    Boğaziçi mezunu felan olsan neyse de kim transcripte bakacak ki.
    hem öyle bile olsa aöf bürodan verirler yine.
  • quote:

quote:

Arkadaslar 2013 mezunları transkript de mühür varmı sizde kontrol edermisiniz ? büroya sordum hicbirinde yok dedi bize ilerde sorun cıkarır bu nasıl olcak bu iş?

ne sorunu çıkacak.

En basitinden üstünde mühür olmadıgı icin askeri sube mühürsüz diye kabul etmedi.
    Büroya gittim tek sayfalık transkript 4sayfa olarak print etti üstüne mühür vurdu imzaladı ama cok kötü duruyo bunu adam gibi alabilmemizin yolu varmı? onu soruyorum.
    Bürodan söylenen eskisehirden hepsi böyle gelmiş bisey yapamazlarmış ordan tekrar mühürlü isteyemezmiyiz bir şekilde ögrenmek istediğim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vyper -- 22 Haziran 2013; 21:15:57 >

• quote:

quote:

quote:

ne sorunu çıkacak.

Aşağıladığın için sağol. Bilgin varsa soruma yorum yap boşver benim beyinsiz oluşumu. Ne güzel işte, iş hayatında 1 kişiyi eledin.

En basitinden üstünde mühür olmadıgı icin askeri sube mühürsüz diye kabul etmedi.
    Büroya gittim tek sayfalık transkript 4sayfa olarak print etti üstüne mühür vurdu imzaladı ama cok kötü duruyo bunu adam gibi alabilmemizin yolu varmı? onu soruyorum.
    Bürodan söylenen eskisehirden hepsi böyle gelmiş bisey yapamazlarmış ordan tekrar mühürlü isteyemezmiyiz bir şekilde ögrenmek istediğim bu.

aşağılamak maksadıyla söylemedim ;
    zaten büro mühürlüsünü vermiş askerlik şubesi için ; onun dışında resmi bir yer için yine mühürler verir.
    resmi olmayan yerler zaten mühüre bakmaz.
    yani benim yazdıklarımdan o sonuçları nasıl çıkardınız anlamadım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne sorunu çıkacak.

Aşağıladığın için sağol. Bilgin varsa soruma yorum yap boşver benim beyinsiz oluşumu. Ne güzel işte, iş hayatında 1 kişiyi eledin.

aşağılamak maksadıyla söylemedim ;
    zaten büro mühürlüsünü vermiş askerlik şubesi için ; onun dışında resmi bir yer için yine mühürler verir.
    resmi olmayan yerler zaten mühüre bakmaz.
    yani benim yazdıklarımdan o sonuçları nasıl çıkardınız anlamadım.

Cevapladıgın için cok sagol.Allah işlerini rast getirsin her konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rayso

quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

Kısa dönemle ilgili mevzuat değiştiği için 15 Mayıs tarihi son başvuru tarihi olmuş, yani Ağustos celbine gidemiyoruz. Bugün başvurumu yaptım (Başvuruya gideceklerden diploma + 4 diploma fotokopisi + 4 fotoğraf isteniyor.); başvuru yapıldıktan sonra 1-30 Eylül arası askerlik şubesine diploma ve transkript ile sevk öncesi hazırlık işlemleri yaptırılacak ve Aralık celbine gidilecek aksi takdirde bakaya işlemine tabi tutulacağız.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

@photographerclown
    Para istenmiyor, 08:00-17:00 saatleri olması lazım.

Bu mesajı askerlik konusuna da yazar mısın kardeş. Bugün bende işlemleri başlatacağım bilgi birikimi olsun.

bakaya kalmak tam olarak ne demek? açıklar mısınız? yani ben şuan 25 yaşındayım, 28 yaşına kadar askerliği erteleme hakkım var diye biliyorum ama yanlış mıyım?

• arkadaşlar ben bu aof sınıf gecme ve tekrar olayını tam anlayamadım.benim sonucta tekrar yazıyo bu tum dersler içinmi tekrar dmek? 2 dersim CC.dısındaki dersler dc ve altı yoksa sadece bunlarmı tekrar?

• quote:

Orijinalden alıntı: torq64

arkadaşlar ben bu aof sınıf gecme ve tekrar olayını tam anlayamadım.benim sonucta tekrar yazıyo bu tum dersler içinmi tekrar dmek? 2 dersim CC.dısındaki dersler dc ve altı yoksa sadece bunlarmı tekrar?

cc altındaki dersleri tekrardan alacaksın geçtiğin dersleri bir daha almayacaksın.
  • 2 yıllık yani MYO bitirdim açık öğretime kayıt olacağım neler yapmam gerekiyor kısaca kayıt zamanı ne zaman ve ygs-lys filan girmedim gerek yoktu değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

2 yıllık yani MYO bitirdim açık öğretime kayıt olacağım neler yapmam gerekiyor kısaca kayıt zamanı ne zaman ve ygs-lys filan girmedim gerek yoktu değil mi?

Sen kayıt zamanı dıkey gecısle kayıt olacaksın bunu unutma.
    Zaten kayıt zamanı ıstenen belgelerı falan ogrenırsın anadolu unının sıtesısınden ayrıca kayıt zamanına daha var.

Bır daha sınava gırmene gerek yok.

• Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.