Şimdi Ara

[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.824
Cevap
138
Favori
185.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat ne düşünüyorsunuz
  • xiaomi vr 3d almayı düşünüyorum ben xiaomi üzmez diye tahmin ediyorum. Alan varsa yorumlarını yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

@moz

2D Youtube videoları izleniyor 3D gibi.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ekm.youtubevr3dvideos

Arkadaşlar kullandığım gözlüğün üst versiyonu çıktı. Mükemmel bir gözlüktür hiç pişman olmazsınız. Tek kötü yanı beyaz olması dışının. BoboVR Z4 gibi çöp gözlükleri almayın çok kötü.

http://www.gearbest.com/vr-headset/pp_469406.html?wid=21

Program incelendi;
    Yaptığı sadece youtube daki 2D (Split) görüntüleri aramak ve oynatmak başka bir cacığı yok normal videolarda herhangi bir 2d (Split) ekran yapamıyor.

• Bu aletlerde lg g3 nasil acaba?
  • G3 fiyatına gore en ıyı ekrana sahip telefondur.vr için ppi cok onem arz edıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vr shinecon dar açıya sahip, bozulma daha az ama gerçeklik hissi de düşük. Bobovr z4 geniş açıya sahip olduğu için gerçeklik hissi çok daha iyi, tabi bozulma daha fazla. sadece film izlemek için istiyorsanız shinecon tercih edilebilir.
  • iPhone 7 ile VR kullanmak mümkün mü eğer güzel oluyorsa tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı ?
  • Merhaba arkadaslar. Bobovr z4 aldım n11den. Ama ürünün sahte olduğunu düşünüyorum. Orjinal mi değil mi nasıl anlarım. Bi de bende ki ürünün lensleri plastik.kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

• Merhaba arkadaşlar, bu vr'larda sıradan bir youtube videosu izleyebiliyor muyuz?

Daha önce hiç denemedim, birine hediye almak istiyorum ondan soruyorum.

Oyun vb. şeyler için değil de, kaçırdığı dizileri youtube'dan izlemek isteyen birine düşünüyorum.

Youtubedaki dizilerde 3d vs yok, düz video.

Teşekkürler iyi haftalar
  • rabodi R kullanıcısına yanıt
    Merhaba rabodi,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com Donanım Haber Ekibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

Merhaba arkadaşlar, bu vr'larda sıradan bir youtube videosu izleyebiliyor muyuz?

Daha önce hiç denemedim, birine hediye almak istiyorum ondan soruyorum.

Oyun vb. şeyler için değil de, kaçırdığı dizileri youtube'dan izlemek isteyen birine düşünüyorum.

Youtubedaki dizilerde 3d vs yok, düz video.

Teşekkürler iyi haftalar

Bende o niyetle aldım rezil oldum. Öle bir şey yok sadece sınırlı sayıda 2D için videolar var o kadar.
  • n11 N kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler

• Merhaba

Normal arşivimdeki filmleri nasıl cardboard uyumlu hale getirebilirim 360 yada vr özelliği istemiyorum sadece fotograftaki gibi yanyana olsun yeter sadece gözlük ile izleyebilmek istiyorum saga sola dönmesin sabit kalsın youtubedaki cardboard özelligi gibi saga sola dönmeyecek sadece yanyana aynı film oynayacak tek video

bilgisayardan cevirip telefona atıcam yada telefondan direk bu sekilde izleyebilecegim uygulama varmı iphone icin app store daki ilk 10 uygulamayı indirdim ama hepsi 360 özelligide katmaya calısıyor ve video izlenmiyor

• Ben neymiş bu VR, bir deneyeyim modundayım. Başlangıç için ne önerebilirsiniz bana?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 TL. civarı birşey al hevesin kırılsın sonra at kenara.
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Sanırım en masrafsızı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung kullanıyorsan direk gear vr 323 modelini al. Başka bir telefon varsa bobo z4. Her ikisini de kullanıyorum tabi ki gear vr ın eline hiç biri su dökemez ancak gear vr ile en azından benim bildiğim kadarıyla şu an kabloyla pc ye bağlayamıyoruz sadece şarjı destekliyor çünkü bunu Trinus vr uygulaması için söylüyorum tabi yardımcı bir uygulama kullanarak cardboard haline getirip kablosuz ağdan bağlayabiliyoruz. Bobo z4 ü 120 liraya falan aldım n11 den. gear vr n11 de 160 tl civarında şu an. o kadar da pahallı değiller. Hala almamış olanlar varsa sakın ola başka birşey almayın. Yukarda bazı yorumlar var vr box ile ilgili tamam ekmek parasıdır saygı duyuyorum ama onu da kullandım ve direk sattım tam bir rezalet gerçekten komik bir alet yapmayın etmeyin almayın aldırmayın.
  • Arkadaşlar Samsung Gear VR için Samsung Galaxy S7 veya S7 Edge almayı düşünüyorum.Fakat kararsız kaldım.Gear VR için sizce hangisi daha iyi bir deneyim sunar.S7 Edge'nin ekranı büyük fakat S7'nin PPI oranı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Samsung kullanıyorsan direk gear vr 323 modelini al. Başka bir telefon varsa bobo z4. Her ikisini de kullanıyorum tabi ki gear vr ın eline hiç biri su dökemez ancak gear vr ile en azından benim bildiğim kadarıyla şu an kabloyla pc ye bağlayamıyoruz sadece şarjı destekliyor çünkü bunu Trinus vr uygulaması için söylüyorum tabi yardımcı bir uygulama kullanarak cardboard haline getirip kablosuz ağdan bağlayabiliyoruz. Bobo z4 ü 120 liraya falan aldım n11 den. gear vr n11 de 160 tl civarında şu an. o kadar da pahallı değiller. Hala almamış olanlar varsa sakın ola başka birşey almayın. Yukarda bazı yorumlar var vr box ile ilgili tamam ekmek parasıdır saygı duyuyorum ama onu da kullandım ve direk sattım tam bir rezalet gerçekten komik bir alet yapmayın etmeyin almayın aldırmayın.

Çok açık yazmışsın fakat sormak istiyorum yinede.

Bobo : 120 derece flow a sahipken
    Samsung vr : 96 derece. Sanırım merceği daha küçük.

Buna rağmen yinede samsung vr mi daha net ve geniş görüntü veriyor.

Telefonum note5 .

İkisinide kullananlardan öneri rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 25 Aralık 2016; 19:50:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Edward Kenway

Arkadaşlar Samsung Gear VR için Samsung Galaxy S7 veya S7 Edge almayı düşünüyorum.Fakat kararsız kaldım.Gear VR için sizce hangisi daha iyi bir deneyim sunar.S7 Edge'nin ekranı büyük fakat S7'nin PPI oranı yüksek.

Sırf gear vr için telefon alma bence. Çözünürlüğü cidden çok düşük. Videolar çamur gibi gözüküyor. Bazı oyunlar cidden çok eğlenceli gerçekçi oluyor fakat daha iyiside olabilirdi. Ayrıca merceklerin buğu yapması, telefonun aşırı ısınıp gözlerinin yanması, videolardaki çözünürlük düşüklüğü aletin kullanılabilirliğini düşürüyor. Ha telefona gelince s7 cidden harika bir cihaz. Telefon ihtiyacın varsa alabilirsin. Özellikle pili harika gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.