Şimdi Ara

ANA KONU : GEARS OF WAR 4 - THE COALITION STUDIOS - XBOX ONE (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
769
Cevap
7
Favori
26.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Çünkü oyunu oynayan yok
    Oyun muhteşem halbuki
  • tidus kullanıcısına yanıt
    2 sene oldu hocam oyun çıkalı bu saatten sonra oynayan çok az kişi bulursunuz ilk çıktığında sürüyle insan vardı geç kalmışısınız:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Ben oyunu yeni yükledim dün online modların hepsini denedim fakat yarım dakika oyuncu aradıktan sonra hata veriyor.

Yalnızca senaryo modunda oynayabileceğim sanırım
    Dostum social'da her zaman maç bulursun. Ranked playlistlerinde belli playlistlerde oyuncu vardır oyunda region lock olduğu için.Gears serisi hep böyledir çıktıktan 2 yıl sonra avrupada ranked bitiyor bazı playlistler hariç.
  • quote:

2 sene oldu hocam oyun çıkalı bu saatten sonra oynayan çok az kişi bulursunuz ilk çıktığında sürüyle insan vardı geç kalmışısınız:)
    Hocam ps de bir god of war var yıllardır muhabbeti bitmedi onların doları varsa bizim god of war ımız var diyorlar.

Gears of war da halbuki efsane oyun bana göre. Yenisi çıkmadıkça oyuncu bitmemesi lazım ama işte Avrupa da çok tutulmuyor nedense.
  • - Gears of War 1 (çok iyi)
    - Gears of War 2-3 (güzel)
    - Gears of War Judgement (çöp, leş, rezalet)
    - Gears of War 4 (ortalama, normal)
  • Hikaye modunu İnsane co-op yapmak isteyen varsa mesaj atsın arkadaşlar.bütün seri bitti bu kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1-2-3 bitirdim. 4 ü oynuyorum.

Şu an için sıralamam 2-1-3 şeklinde.

4 ü henüz bitirmediğim için puan veremiyorum ama görüntüler muazzam.
    Xbox One X de HD tv de oynuyorum. Şu an görüntüler böyle ise 4K tv de nasıldır düşünemiyorum
    Dostum Gears 4'ün multiplayer'ı sorunlu çıktı, bütün seriyi yıllarca oynamış biri olarak ben bile Gears 4'ü fazla oynamadım ilk çıktığında, Gnasher tutarsızdı multide, Core competitive silah dengeleri farklıydı vs. kısacası yeni stüdyonun biraz acemiliğine denk geldi.Teknik olarak çok başarılı bir oyun ama multiplayer demek Gnasher demek bu oyunda onu tutarlı yapamadılar en başta, sonradan çok iyi bir seviyeye getirdiler ama oyuncu kaybı çok yaşandı o arada.
  • Anladım sağlık olsun.
    Umarım Halo da aynı sıkıntı yoktur şu an iniyor.
    bir sıkıntı yok ki oyunda şu an bir iki playlistte oyuncu sıkıntısı var o kadar onlarda dünyanın en gereksiz eskimiş modları,competitive gnasher'ı gelmiş geçmiş en iyi gnasher
  • quote:

Orijinalden alıntı: berky88

bir sıkıntı yok ki oyunda şu an bir iki playlistte oyuncu sıkıntısı var o kadar onlarda dünyanın en gereksiz eskimiş modları,competitive gnasher'ı gelmiş geçmiş en iyi gnasher
    Ben hiçbir modda oyuncu bulamadım social dahil. Bir hata var sanırım akşam kontrol ederim tekrar
    ek olarak gamepass'e düştüğünden beri yeni oyuncularla karşılaşıyorum istersen akşam davet atayım bir iki maç test edelim senin hostta ve benim hostta oyuncu bulmaması gerçekten ilginç
  • Tabi olur hocam. Akşam bf 5 open beta açılacağı için misafirim olabilir :) Onlar gelmezse geow açar kontrol ederim
    BF V betası bugün 11.00 da açıldı oynanmaya.

• quote:

BF V betası bugün 11.00 da açıldı oynanmaya.
    Nasıl ilk izlenimler? :)
    Bilgim yok akşam ancak denerim ben.

• season pass almıştım 1 seneden fazla oldu ama hiçbir şey vermiyor, o kadar para boşa gitti

• Arkadaslar serinin hepsini oynayan biri olarak geow 4 u oynama firsatim olmamisti, simdi One X sahibi olarak 4K da deneyimlemek istiyorum fakat multide pek oyuncu bulacagimi zannetmiyorum, hikaye modunu tavsiye edermisiniz gears 5 öncesi pasimizi alirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aspirin_Gripin kullanıcısına yanıt
    Hikaye modu Act III den sonra güzelleşiyor imkanın varsa biriyle co-op oynamanı öneririm.

• O imkan yok iste, zaten gearsin en buyuk zevki orda. Digital cod 9,90 eurodan satiliyor. Fiyatida makul en iyisi gears 5 oncesi indirilip oynanir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.