Şimdi Ara

[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.330
Cevap
30
Favori
74.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-fx553ve-dm407t-intel-core-i5-7300hq-2-5-ghz-8gb-1-tb-4gb-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-15-6-oyun-354183852?

Görüşleriniz nelerdir var mı kronik bir sorunu alınır mı? Servisi nasıldır? Yoksa 1050ti ve i7 7700hq olan monster mı alayım 4000 liraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aOnn1453 -- 3 Haziran 2018; 1:21:38 >
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    1050 ti ler problemli diyorlar paraya kıyıp gtx 1060 alın.
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Nasıl problemli hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

Dostlar 2900 e 4 aylık bu makine alınır mı?
    tanıdıksa birde iyi incele al.

çünkü hergün zam geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aOnn1453

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-fx553ve-dm407t-intel-core-i5-7300hq-2-5-ghz-8gb-1-tb-4gb-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-15-6-oyun-354183852?

Görüşleriniz nelerdir var mı kronik bir sorunu alınır mı? Servisi nasıldır? Yoksa 1050ti ve i7 7700hq olan monster mı alayım 4000 liraya
    imkan varsa i7 al

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    aldım hocam eyvallah, bu cool vine dediğiniz olay var sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

aldım hocam eyvallah, bu cool vine dediğiniz olay var sadece
    Servise gönder. Bendede vardı. 10. Gün servise gönderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmbannführer

Nasıl problemli hocam?
    Sadece bu marka ve model icin degil. Piyasadaki bütün gtx 1050 ti ler problemli dedikodusu var ısınma problemi vs. o yuzden 1060 alın dedim size
  • Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşım da lenovo y520 marka laptop var. pubg oynarken aynı fps değerlerini aldığımızda onun oyunu daha akıcı gibi geliyor. Bu farkı gözle görülür şekilde anlayabiliyorsunuz. Sadece pubg de deneme imkanımız oldu. A

İki pc de de aynı program da aynı fps değerleri gösterilirken onda daha akıcı olma sebebi nedir?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar CS GO oynarken arada ama sık sık olan donmalar yaşıyorum böyle takılmalar şeklinde. Hem görüntü hem ses takılıyor. Pil performans modunda ve Nvidia mı son sürümü yüklü optimum ayarlarla kullanıyorum neden kaynaklı olabilir ve nasıl çözerim bu sorunu şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar 4gb ilave ram alıp 12gb yapmak istiyorum.

sizce olumlumu ?
  • madrid2017 kullanıcısına yanıt
    8 ilave edin hocam mümkünse.
    Aynı frekansta aynı değerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearlesEsS

Arkadaşlar CS GO oynarken arada ama sık sık olan donmalar yaşıyorum böyle takılmalar şeklinde. Hem görüntü hem ses takılıyor. Pil performans modunda ve Nvidia mı son sürümü yüklü optimum ayarlarla kullanıyorum neden kaynaklı olabilir ve nasıl çözerim bu sorunu şimdiden teşekkürler.
    Ekran kartı driverının en son sürümünü yükleyin. Geforce experience programını yükleyin ve optimize et diyin. FPS oyunlarını mümkünse SSD ye kurmaya çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

8 ilave edin hocam mümkünse.
    Aynı frekansta aynı değerde.
    ddr4 2400 mhz

sahibinden de 250-300 arası 8 gb lık 4 luk 100-200 arası
  • Memduh_BASGAN M kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten optimum ayarlarda ve son sürüm yüklü

• BF1'de kaç FPS alıyorsunuz? Drop sorunu var mı sizde? Oyunu aldığımdan beri akıcı şekilde oynayamadım.
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    8gb8+8gb= 16gb ram takılı halde oynuyorum ultrada daha hiç donmadı. akıcı şekilde oynuyorum senin ram 8gb ise ondan dolayı olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black-Viper

Arkadaşlar merhaba. Uzun süre masa üstünbilgşsayar kullandım ve satıp kurtuldum. Şimdi 3500 tl civarına oyuncu laptoplar arıyorum fakat karar veremiyorum.

Y520 alayım dedim klavye sorunu.

Dell 7577 alayım dedim batarya sorunu.

Asus Gl 502 alayım dedim (f/p çok iyi) Tn panel berbat diyorlar daha önce masa üstünde de Aoc Tn panel kullandım.

Acer zaten uzak geliyor bana.

Sizlere sorum şu bu cihaz alınmaya değer mi film izlerken yada oyunlarda çok mu kötü tn panel ?
    Hocam ne karar verdiniz ben de bu seçenekler arasındayım :)
  • ben vereyim cevap. tn panel kötü evet. film izlerken kötü. oyun oynarken de kötü. ama özellik olarak laptop çok iyi. tek eksi yönü paneli. ekstra monitör -24" veya 27"- film izleme ve oyun oynama işlemlerini yaparsanız gayet verimli oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.