Şimdi Ara

[Ana Konu] Asus ROG GL502VE (1050Ti, 7300HQ, 256 gb) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.331
Cevap
30
Favori
74.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozellik oalrak biraz daha iyi ama ayni fiyat araliginda bir urun var. Gunun firsati diyor.https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/acer-nitro-an515-51-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-nh-q2qey-009-367302748

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc fiyati 7.300 tl civarı. Uhh

• Oha şaka mı bu

• 7000 TL olmuş laptop, zamanında 3400 küsüre alıp cayma hakkımı kullanmıştım, coil whine yüzünden.
  • Fiyat abarti. Acer marka olan yukarida linkini verdigim cihaz, daha iyi ozellikleri ve daha ucuz. Karar alacak olanlarin.

• 10.000'e satan bile var, 3300'e aldım kafam rahat
  • hahaha 7300 tl yapmışlar fiyatı. adamlar kur artışlarını 1/1 yansıtıyorlar ama gerilemeleri yansıtan yok. yarın dolar 5,99 olsun fiyat yine aynı kalır.
  • Satılıktır üründe nokta çizik yok +1TB HDD ekli

• 2.el 4500e 1TB HDD dahil buldum. 2017 Aralık'ta alınmış,o zamanda alındığı için şimdiye göre uygun fiyatı. Kronik sorunu yok anladığım kadarıyla.

Bir diğer seçeneğim de bu bilgisayar:

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-3.html?gclid=EAIaIQobChMI3vLC-en23AIVQr13Ch2ChQAFEAEYASABEgIK__D_BwE

Hdd'e para verdiğimde yaklaşık 5500liraya gelecek.

1000liraya daha iyi işlemci,ips ekran ve 0 monster almiş olucam.Asusun bu modeli ise gayet yeterli görünüyor.

Bir de satıcı maddesi var. Dolandirilmak istemiyorum,elden alma şansım da yok.

Teşekkürler herkese.

• Arkadaşlar merhabalar,

Laptop temizliğini nasıl yapıyorsunuz? PC'nin iç temizliği (donanımsal) yapılmalı mı, yapılmalıysa kaç ayda bir yapılmalı? Tavsiyeleriniz nelerdir, teeşekkürler.

NOT: Şubat'ta aldım bu laptopu.
  • sayitguler kullanıcısına yanıt
    6 ayda bir hava kanallarını temizlemen yeterli. Garantisi bitincede 6 ayda bir macun degiştirirsin ihtiyaç hissedersen.
  • Teşekkürler, hava kanallarını nasıl temizleyebilirim?

• Arkadaşlar merhaba laptop'u şimdiye kadar sorunsuz bir şekilde kullandım hiç sıkıntı çıkmadı. Ne coil whine sıkıntı çıkardı ne başka bir şey. Ancak şimdi bilgisayara kulaklık taktığımda cızırdama aldım. İlk defa az önce oldu yeniden başlattım ayarlara da baktım driverda da sıkıntı yok. Şuan pc şarjda değil cızırdama yok ancak şarja taktığım zaman cızırdama sesi hemen geliyor. Farklı kulaklıkları da denedim ayrıca.
  • Zamanında dolar düşer diye resmen 2 yıl bekledim laptop almadım sonradan vazgeçtim şuan görüyorum ne kadar doğru bir karar vermişim.

1 TB HDD eklemek istiyorum önerileriniz var mıdır?
  • Arkadaşlar halen daha

VIDEO SCHEDULAR INTERNAL ERROR

VIDEO TDR FAILURE hatalarını çözebilenler yok mu?
  • 3450 den girdim

Şuan 6600 güncel

11 Ocak ta aldım.

Bugune kalsak hayatımda laptop alamazdım

• arkadaşlar oyuna fan sesi biraz artmaya başladı şu aralar özellikle oyuna girdiğim zaman nasıl düzeltebeilirim bilen var mı
  • Nymria kullanıcısına yanıt
    Fan sesinin artmasındaki başlıca sebep ekran kartı ısısının artmasıdır. Yani önceden az çalışırken şuanda sürekli fanın ekran kartını soğutmaya çalışmasıdır. Öncelikle ekran kartının güncel olan driverını yüklemelisin. Daha sonra benim yaptığım gibi laptopun altına alüminyum tabanlı soğutucu almalısın. Oyunlardaki performansının da arttığını göreceksin. Uzun süredir ben laptopumu böyle çalıştırıyorum ve fanın en yüksek düzeyde çalıştığını hiç görmedim.
  • Ram'i 16 gb yapmak istiyorum 8 gb ilave ederek. Tavsiyeniz var mı?
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Sahibinden veya letgodan 8gb ddr4 2400mhz ram olarak aratın muhakkak bulursunuz. Şu dolar kurunda 300-350 tl civarına bulunca yapıştırıp geçin. Daha ucuza bulamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.