Şimdi Ara

Amnesia: Rebirth (v1.04) Türkçe Yama ~%99 [ OpenAI GPT-3 Translate ] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
7
Favori
10.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzgünüm ama yama çöp, ingilizce bilmiyorsanız çevirmeyin lütfen

karakterin adı "Hank" siz "Çile" diye çevirmişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Kalir

Üzgünüm ama yama çöp, ingilizce bilmiyorsanız çevirmeyin lütfen

Onun için ne diyoruz translate makine çeviri ile oyun oynamak pişmanlıktır. Amnesia Rebirth'in hikayesini %100 anlamak ve profesyonel çeviri kalitesi ile oynamak için sizleri şöyle alalım. https://blog.tanshaydar.com/amnesia-rebirth-turkce-yama.html

Translate yamaları ile güzelim oyunları hiç ediyorlar. Profesyonelce çevirecek olanlar ise bu yüzden çevirilerinden vazgeçiyorlar. Hiç acımıyorum bu türk milletine bunlara müstahak. Her şeyin en kalitesizi ve pahalısı ile yaşamaya devam etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 25 Ekim 2020; 15:13:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa_Kalir

Üzgünüm ama yama çöp, ingilizce bilmiyorsanız çevirmeyin lütfen

şu tarz hakaret kime ne kadanzdırıyor zorla oynatmıyor ya ortada bir emek var çok biliyorsanız yardım edin düzeltmeler yapın, yoksada bu tarz yamazyın

• quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Onun için ne diyoruz translate makine çeviri ile oyun oynamak pişmanlıktır. Amnesia Rebirth'in hikayesini %100 anlamak ve profesyonel çeviri kalitesi ile oynamak için sizleri şöyle alalım. https://blog.tanshaydar.com/amnesia-rebirth-turkce-yama.html

Translate yamaları ile güzelim oyunları hiç ediyorlar. Profesyonelce çevirecek olanlar ise bu yüzden çevirilerinden vazgeçiyorlar. Hiç acımıyorum bu türk milletine bunlara müstahak. Her şeyin en kalitesizi ve pahalısı ile yaşamaya devam etsinler.

Alıntıları Göster

yapılan işi kötülemek yerine bizide böyle bir iş yaptık deneyin demeniz yeterlidir böyle yazarak hiç bişey kazanamasınız

• Kardeşim oyunu kanalımda yayınlamak için ilk 5 bölümü bitirdim. Öncelikle sana teşekkür ederim. Çok büyük göze batan hatalara denk gelmedim. Bazı mecazi terimler sebebiyle anlam bozukluğu zaman zaman oluyor ama yazının devam eden kısmında bütünlük sağlanıyor. Göze batmaması açısından küçük birkaç detay söylemek istiyorum ;

• Casandra ekibinin lideri konuşurken altyazıda adı ÇİLE olarak çıkıyor. Adamın adı Mitchell olduğu için çeviride adının anlamından dolayı böyle gözüküyor. Adamın tam adı JAMES HENRY MITCHELL
    • Oyun ayarlarına girmeden oyuna girdim oynarken yardım açık olduğu için sonra ayarlar kısmında mouse klavye ayarlarını yaparken farkettim. Koşma tuşu SHIFT için. İsim başka yazıyor. Sanki başka bir olay yapabilmek gibi olmuş.

Onun dışında hikaye net ve anlaşılır devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

şu tarz hakaret kime ne kadanzdırıyor zorla oynatmıyor ya ortada bir emek var çok biliyorsanız yardım edin düzeltmeler yapın, yoksada bu tarz yamazyın

Alıntıları Göster

hocam bi yerlerine batan bulduğu her konuda sallıyor. Bu eleman da gidip çeviriye yönlendirmiş. Nolduğu belli işte.

• GameHunterTV kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda normal yama var ücretsiz hem de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @zartzurt456 hocam nasıl yaptığına dair video paylaşma imkanın varmı, teşekkürler

• Bu sayfada Türkçe yama ya çamur atan ,kendini bilmezler daha iyisini biliyorsaniz kensiniz yapin yapamiyorsaniz susun ,çamur atmayın, insanlarin yama yapma hevesini kırmayın ,gerçi ücretli yama yapanlarin elemani olduğunuzu zaten biliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis red dead redemption 2 ye başladın mı yoksa olmuyor mu?

• hocam elinize sağlık inanın keyifle oynuyorum.

• Sen nasıl bir kralsın be emeğine sağlık

• Arkadaşlar siz yamayı kurup oynayabiliyor musunuz ? Ben kuramadım bir türlü, indirdiğim dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atıyorum ama TR olmuyor. Başka yapmam gereken bir şey var mı ?

• Normal düzgün ücretsiz yamaya da virüslü bu diye çamur atmazsın ya.

• Anonymous'a gareziniz var anladım da niye ücretsiz yama yapan birine iftira atıyorsunuz? Bir kurulum olduğu için o hatayı vermesi çok normal değil mi, bunu en iyi sizin bilmeniz lazım. En basitinden örnek vereyim: http://rockerdem.net/FarCry5//

Salağa mı yatıyorsunuz çocuk mu kandırmaya çalışıyorsunuz amacınız ne çözemedim açıkçası.

• refikk5 R kullanıcısına yanıt
    Ki Tansel Altıneli bu forumda her oyuncu tanır, Sever. Böyle bir şey yapmak çok yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Microphone Not Found

Normal düzgün ücretsiz yamaya da virüslü bu diye çamur atmazsın ya.

çamur atmak değil yama sahibi DH konu açar paylaşır yamasını + olarak ben yama yı 21kasımda paylaşmışım normal yamasoda 1 aralıkta çıkmış buraya gelip saçma sapan yazı yazan olursa tepkimi korum.

o zaman normal konu açarsan bu oyunun normal çevirisi çıktı dersin buraya gelerek troll vari mesajlar ile olmaz bu iş fark etiysen ben yamayı güncellemedim normal yaması var diye

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.