Şimdi Ara

Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
0
Favori
30.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babx

Merak ediyorum acaba o canavarın karşısına çıksan ne yapacak kaç kaç nereye kadar...

Ben birkaç defa yakalanmıştım, pek iyi davranmıyor kendisi :D

ayrıca canavar daha hızlı bizim elemandan, yani saklanmaz yada engellemezsen (kapı vs) yakalayıp öpüyor :D
  • Bu oyunun kutulu satışı yok galiba ? Kendi sitesi bile download şeklinde sunduğuna göre..?
  • hehe...yaratık'dan kaçarken saklanıyacak yerde yok ,keskin 1 dönüşle yaratığa (aaaa yeter ama geçmişde yaşadığın acıların sebebi benmiyim arkadaş ,neden beni kovalayıp duruyorsun benim farklı problemlerim bulmacalarım var ahanda gördün mü ,gaz yağıda bitti kibritlerim sen kovalarken düşürdüm ,utandın demi hade bakem uslu çocuk ol kibritleri mi bul ) buda son sözümüz oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

Bu oyunun kutulu satışı yok galiba ? Kendi sitesi bile download şeklinde sunduğuna göre..?

bu oyunu küçük bütçelerde yaptılar oyun rusyada kutulu olarak satılıyor (orda çok ilgi gördü) onun dısında dijital olarak satıyorlar :)
    bu oyunu satın alın arkadaslar

• beyler ben oyunda takılmış bulunmaktayım.Şöyle ki şimdi ben bu oyunu 15 gündür oynamıyodum dolayısıyla bahsedeceğim yere nerden geldim bilmiyorum bi şekilde çıkartabilirseniz çok mutlu olurum

şimdi beyler bugün açtığımda bölüm başladığında yerin su olduğu yuvarlak bi odaydı işte kilitli kapılar falan vardı odanın ortasındada(oda diyorum ama bayağı büyük bi yapı)bi sütun ve sütunun üzeirnde merdiven vardı merdiveni indirmek için gereken kolu bi kaç kez itip çekince merdiven inmesini engelleyen demir parçasını kırıp indi bende tırmandım ilkin karşımdaki odaya girdim işte kollar falan vardı çektim hepsini sonra bi ses geldi bi baktım kollar eğilmiş ve artık kullanılmıyo(Allah Allah) daha sonra dönmesi gereken kollar vardı onlarıda çevirdim daha daha sonra girdiğim kapıdan çıktım iki tarafta iki kol vardı birini çektim yukarıdan bi köprü indi ordan başka bi odaya gittim o oda sular altında idi(bakınız yerebatan sarnıcına benziyodu) sonra orda büyükçe bi odaya benzeyen dev bi kutu vardı içinden adam sesi geliyodu sonra ben o o yerebatan sarnıcına benzeyen yapıyı gezdim bazı kollar vardı dönemsi gereken üzerindede suyun aktarmak içinmi ne öyle bieşyler yazıyodu neyse çevirdim onlarıda

ve hala yapılması gerekenlerde bi makineyi çalıştırmam gerektiğinden bahsediyo

bıktım usandım bu oyundan ya

• Beyler neredyese 30uma girecem bu zamana kadar cinmiş periymiş karanlımmış hiçbişiden korkmadım ama dün gece ilk defa bu oyunu kurup oynadım ve korkudan altıma sıçtım nerdeyse. Oynamayan herkes oynasın diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

beyler ben oyunda takılmış bulunmaktayım.Şöyle ki şimdi ben bu oyunu 15 gündür oynamıyodum dolayısıyla bahsedeceğim yere nerden geldim bilmiyorum bi şekilde çıkartabilirseniz çok mutlu olurum

şimdi beyler bugün açtığımda bölüm başladığında yerin su olduğu yuvarlak bi odaydı işte kilitli kapılar falan vardı odanın ortasındada(oda diyorum ama bayağı büyük bi yapı)bi sütun ve sütunun üzeirnde merdiven vardı merdiveni indirmek için gereken kolu bi kaç kez itip çekince merdiven inmesini engelleyen demir parçasını kırıp indi bende tırmandım ilkin karşımdaki odaya girdim işte kollar falan vardı çektim hepsini sonra bi ses geldi bi baktım kollar eğilmiş ve artık kullanılmıyo(Allah Allah) daha sonra dönmesi gereken kollar vardı onlarıda çevirdim daha daha sonra girdiğim kapıdan çıktım iki tarafta iki kol vardı birini çektim yukarıdan bi köprü indi ordan başka bi odaya gittim o oda sular altında idi(bakınız yerebatan sarnıcına benziyodu) sonra orda büyükçe bi odaya benzeyen dev bi kutu vardı içinden adam sesi geliyodu sonra ben o o yerebatan sarnıcına benzeyen yapıyı gezdim bazı kollar vardı dönemsi gereken üzerindede suyun aktarmak içinmi ne öyle bieşyler yazıyodu neyse çevirdim onlarıda

ve hala yapılması gerekenlerde bi makineyi çalıştırmam gerektiğinden bahsediyo

bıktım usandım bu oyundan ya

burda bende takıldım lütfen yardımcı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: sonneillon

Beyler neredyese 30uma girecem bu zamana kadar cinmiş periymiş karanlımmış hiçbişiden korkmadım ama dün gece ilk defa bu oyunu kurup oynadım ve korkudan altıma sıçtım nerdeyse. Oynamayan herkes oynasın diyorum.

Gerçekten içten bir yorum olmuş...
  • yaauw bu ne ya yenni haberim oldu az önce oynadım 100 tane korku filmine bedel durmadan tüylerim diken diken oldu diyecemde, hiç inmediki başladığımdan beri bu arada dolabın arkasında yol var başkada biyer yok kaldım nasıl çıkacam ordan??
  • Amnesia bitirdim ,psikolojik sağlığımı şifozren+paranoya bağlamak istemediğmden ikinci kez oynamayı düşünmüyorum
  • ileriki bölümler dahamı kötü hacı
    bide takıldığım yeri söylesen?
  • İmzamdaki sistemde inanılmaz derecede takıla takıla oynamaktayım oyunu, sebebi ne olabilir arkadaşlar? 5850 kartım varken sorunsuz oynuyodum bunu alınca böyle birsorun oluştu. 800*600 her şey düşük olunca bile takılıyo...
  • Beto_GS:daha hiç 1 şey görmedin ki ,sen bulmacayı çözücem sonunda aradığım parçayı buldum derken yaratık birden kapıyı kanırtınca saklanmak için ya 1 dolap arıyorsun yada zindan'da odanın en karanlık köşesine sinip kafayı öne eğip bekliyorsun (umarım beni görmez ) Spoiler değilde bilgi vermek açısından oyunda nesneleri tutup fırlatabiliyoruz.Bulunduğun bölgede zayıf 1 duvar varsa nesneyi zayıf duvarın olduğu bölgeye fırlatarak geçidi bulabilirsiniz...

PİR:anlatığın oyunda takılma durumu Amnesia'da 1 kere yaşadım çözümü AMD E.Kartı sürücünü kaldır PCyi resetle ,reste'den sonra PC'de masaüstü geldiğinde Denetim masası/Aygıt yöneticisi/Görüntü bağdaştrıcılarında görünen donanıma mouse ile sağ click Sürücü Yazılımı Güncelleştir seçip Sürcü yazılımını bilgisayarımda tara seçeneği ile AMDnin E.Kartı driveri olduğu klasörün yolunu göster,Yükleme işlemi bitiğinde PCyi resetle

Reset'den sonra PC'de masaüstü geldiğinde Catalyst Control Center görmek için AMD sürücü paketini yüklemen yeterli,ben bu şekilde Amnesia'da takılma sorununu çözmüşdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 17 Aralık 2010; 16:10:07 >

• evet ekran kartı değişiminde zırvalamıştı bende de bu oyun
  • Teşekkürler hocam akşam bi deneyeyim bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

Amnesia bitirdim ,psikolojik sağlığımı şifozren+paranoya bağlamak istemediğmden ikinci kez oynamayı düşünmüyorum

Bi kez bitirebilsem bi daha bulaşmıcam yemin olsun
    />

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 17 Aralık 2010; 23:36:07 >
  • Allah'ım sen yardım et bana, tekrar oyuna giriyorum, tüm cesaretimi topladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 21 Aralık 2010; 2:24:54 >
  • Evet beyler sonunda bitirebildim oyunu
    Ama şimdi de boşluğa düştüm, nasıl bir oyundur, hem korku dolu hem de insanı cezbediyo, adamlara helal olsun valla
  • Oyun bende bir türlü açılmadı "gönderme" hatası veriyor her zaman.Demosunu oynıyım bari dedim onda da aynı hatayı verdi.Çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

Evet beyler sonunda bitirebildim oyunu
    Ama şimdi de boşluğa düştüm, nasıl bir oyundur, hem korku dolu hem de insanı cezbediyo, adamlara helal olsun valla

Amnesia dan boşalan Dünyamı Penumbra ile doldurmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.