Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Castle Bravo Daha Az
1 Kayıtlı Üye
371
Cevap
0
Favori
29.630
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5 Mesaj

[image][/image] ya kardeş bende 9 yaşındayım tırsıyorum oynamakta istiyorum oynasam fazla korkmam değil mi ? senin dediğin gibi grafikli oyun istiyorsan ve de korku oyunu olsun dersen outlastı öneririm . bu oyun gibi değildir . çok ayrıntılara dikkat edilmelidir .
    @MegaWolt38
    |
    |
    MegaWolt38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bir dead space 1, bir de bu oyunda bir odaya girip girmeme konusunda bir hayli düşündüğüme göre bu oyun kendi sınıfında hakkını vermiştir bence.
    |
    |
    Intel i7 3930K 6C/12T || Asus P9X79 PRO || Corsair 32 GB DDR3 RAM || Rtx 2080(ti?) Bekleniyor || Samsung 850 Pro 512GB SSD || Seagate 2 TB HDD || Thermaltake 750W XT PSU || AOC G2460PG 144Hz Gsync || Samsung A70
  • Er
    5 Mesaj

ya kardeş bende oynamak istiyorum demosunu yükledim 9 yaşındayım korkuyorum oyuna girsem bir şey olmaz değilmi ? babam bi ara korkudan kalp krizi geçirenler var dedi bu yüzden korkuyorum öyle bir şey olmaz değilmi ? bu benim ilk korku oyunum .
    |
    |
    Dante kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amnesia: The Dark Descent Oynuyorum #1 - Son Durak (Brennenburg Şatosu)

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Cane®

Oyunu ilk oynadığımda yarım bırakmıştım bu sefer kafaya bitirmeye koydum ve yola çıktım. 3 gün periyotta öğlenleri oynayarak bitirdim. Gece 3-4 gibi kulaklıkla oynamanın baya bir güven özveri tecrübe isteyeceği bir oyun. Oyun başladığı andan bitene kadar gerilim hiç azalmıyor. Hep bir kargaşa, hep bir bulmaca, arkadan gelen ayak sesleri oyuncu hep diken üstünde. Oyun gayet başarılı ama oyuncular zaten diken üstündeyken bu kadar zor bulmacalar yerleştirmeleri pek doğru bulmuyorum.

Oyunun sonuna gelirsek.

O kadar yerden geçtik badire attlattık en sonda öldük iyi mi. niye öldük anlamadım.

Bakalım 2.oyun nasıl.

Ayrıca bu oyunun yapımcıları kesinlikle sağlam insan değiller arızalı ruh hastası tekin olmayan herifler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cane® -- 16 Eylül 2015; 14:51:24 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    7442 Mesaj
    Steam'de bugün 20:00'a kadar ücretsiz
    |
    |
    Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Oyunu ucuz nerden bulabilirim???

Orijinalden alıntı: UltraFast

bir süre önce bedavaya dağıtıldı ama steam indirimleri perşembe akşamı başlıyor. Fiyatı oldukça düşecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

bir süre önce bedavaya dağıtıldı ama steam indirimleri perşembe akşamı başlıyor. Fiyatı oldukça düşecek.

Eyvallah hocam.

Dead space serisi, outlast ve slender i bitirmiş bir korku delisi adamım. Bu oyunu bir an önce oynamam lazım

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Eyvallah hocam.

Dead space serisi, outlast ve slender i bitirmiş bir korku delisi adamım. Bu oyunu bir an önce oynamam lazım

5-6 liraya alırsın. Sabır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3777 Mesaj
    Yeni çıkacak Resident Evil oyunu kapışacak galiba bu oyunla
    |
    |
    Oyunun PC versiyonuna geçen sene, konsol versiyonuna bu sene hard mode seçeneği eklediler. Daha önce normal zorlukta bitirenlerin hard mode'ta da bitirmesini öneririm.

Hard mode'un özellikleri:

** Otomatik save devre dışı kalıyor ve manuel save 4 tinderbox karşılığında yapılabiliyor. Manuel save yapılmadan ölünürse en başa atıyor.
    ** Tinderbox ve oil çok daha az bulunuyor.
    ** Sanity çok düşünce (normal mod'ta yere düştüğünüz noktaya gelince) ölüyorsunuz
    ** Yaratıklar sizi daha kolay fark ediyor, daha çabuk yakalıyor ve daha çok hasar veriyor.
    ** Yaratıklar daha uzun süre dolaşıyor ve dolaştıkları zaman normalde çalan müzik çalmıyor.

Özellikle, save'in tinderbox'lara bağlanması, tinderbox'ların az bulunması ve sanity düştüğünde ölünmesi oynanışı değiştiriyor. Bir yanda yaratıklardan saklanırken, sanity'yi toparlamak için de doğal ışık kaynaklarını aramak ve ışıkta beklemek gerekebiliyor.

Bunun yanında, yaratıkların bazı noktalarda takılması sorunu hard mode'ta daha sık gerçekleşiyor. Muhtemelen hard mode'ta yaratıkların bizi daha kolay fark etmesiyle alakalı bir bug olsa da, gerilimi arttırmış oluyor. İlerleyebilmek için, takılan yaratıklara kendinizi gösterip kaçmanız gerekebiliyor.

Hard mode'u PS4 üzerinde geçen ay bitirmiştim. Oyunu iyi bildiğim için fazla zorlamadı; ancak ilk kez oynayacaklar hard mode'tan uzak durmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Eylül 2019; 2:9:52 >
    |
    |
    PS4 Pro || Samsung Galaxy S9 Plus | iPhone XS Max || Gigabyte X99 Gaming G1 Wi-Fi || Core i7-5820K@4.8 - Noctua NH-D14 || G.Skill Ripjaws 4 4x4 GB @3200 MHz cl15 || MSI GTX 980 Ti Lightning || BenQ XL2420T @141 Hz - Samsung 55JU6570 TV || Corsair Neutron GTX 240 GB - Sandisk X300s 256 GB || Creative Sound BlasterX G6 + Sennheiser PC 360 + Sennheiser Momentum On-Ear || Thermaltake Toughpower Grand RGB 850W || Corsair Air 540 || Corsair M65 Elite RGB White + Razer Mamba T.E. | Logitech G510

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
izmir web tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,354
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.