Şimdi Ara

Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
30.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    [simage][/simage] ya kardeş bende 9 yaşındayım tırsıyorum oynamakta istiyorum oynasam fazla korkmam değil mi ? senin dediğin gibi grafikli oyun istiyorsan ve de korku oyunu olsun dersen outlastı öneririm . bu oyun gibi değildir . çok ayrıntılara dikkat edilmelidir .
    @MegaWolt38
     Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]

• bir dead space 1, bir de bu oyunda bir odaya girip girmeme konusunda bir hayli düşündüğüme göre bu oyun kendi sınıfında hakkını vermiştir bence.
  • Dante kullanıcısına yanıt
    ya kardeş bende oynamak istiyorum demosunu yükledim 9 yaşındayım korkuyorum oyuna girsem bir şey olmaz değilmi ? babam bi ara korkudan kalp krizi geçirenler var dedi bu yüzden korkuyorum öyle bir şey olmaz değilmi ? bu benim ilk korku oyunum .
     Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]
  • Amnesia: The Dark Descent Oynuyorum #1 - Son Durak (Brennenburg Şatosu)

• Oyunu ilk oynadığımda yarım bırakmıştım bu sefer kafaya bitirmeye koydum ve yola çıktım. 3 gün periyotta öğlenleri oynayarak bitirdim. Gece 3-4 gibi kulaklıkla oynamanın baya bir güven özveri tecrübe isteyeceği bir oyun. Oyun başladığı andan bitene kadar gerilim hiç azalmıyor. Hep bir kargaşa, hep bir bulmaca, arkadan gelen ayak sesleri oyuncu hep diken üstünde. Oyun gayet başarılı ama oyuncular zaten diken üstündeyken bu kadar zor bulmacalar yerleştirmeleri pek doğru bulmuyorum.

Oyunun sonuna gelirsek.

O kadar yerden geçtik badire attlattık en sonda öldük iyi mi. niye öldük anlamadım.

Bakalım 2.oyun nasıl.

Ayrıca bu oyunun yapımcıları kesinlikle sağlam insan değiller arızalı ruh hastası tekin olmayan herifler olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 16 Eylül 2015; 14:51:24 >

• Steam'de bugün 20:00'a kadar ücretsiz
  • Oyunu ucuz nerden bulabilirim???
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Oyunu ucuz nerden bulabilirim???

bir süre önce bedavaya dağıtıldı ama steam indirimleri perşembe akşamı başlıyor. Fiyatı oldukça düşecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

bir süre önce bedavaya dağıtıldı ama steam indirimleri perşembe akşamı başlıyor. Fiyatı oldukça düşecek.

Eyvallah hocam.

Dead space serisi, outlast ve slender i bitirmiş bir korku delisi adamım. Bu oyunu bir an önce oynamam lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Eyvallah hocam.

Dead space serisi, outlast ve slender i bitirmiş bir korku delisi adamım. Bu oyunu bir an önce oynamam lazım

5-6 liraya alırsın. Sabır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni çıkacak Resident Evil oyunu kapışacak galiba bu oyunla
  • Oyunun PC versiyonuna geçen sene, konsol versiyonuna bu sene hard mode seçeneği eklediler. Daha önce normal zorlukta bitirenlerin hard mode'ta da bitirmesini öneririm.

Hard mode'un özellikleri:

** Otomatik save devre dışı kalıyor ve manuel save 4 tinderbox karşılığında yapılabiliyor. Manuel save yapılmadan ölünürse en başa atıyor.
    ** Tinderbox ve oil çok daha az bulunuyor.
    ** Sanity çok düşünce (normal mod'ta yere düştüğünüz noktaya gelince) ölüyorsunuz
    ** Yaratıklar sizi daha kolay fark ediyor, daha çabuk yakalıyor ve daha çok hasar veriyor.
    ** Yaratıklar daha uzun süre dolaşıyor ve dolaştıkları zaman normalde çalan müzik çalmıyor.

Özellikle, save'in tinderbox'lara bağlanması, tinderbox'ların az bulunması ve sanity düştüğünde ölünmesi oynanışı değiştiriyor. Bir yanda yaratıklardan saklanırken, sanity'yi toparlamak için de doğal ışık kaynaklarını aramak ve ışıkta beklemek gerekebiliyor.

Bunun yanında, yaratıkların bazı noktalarda takılması sorunu hard mode'ta daha sık gerçekleşiyor. Muhtemelen hard mode'ta yaratıkların bizi daha kolay fark etmesiyle alakalı bir bug olsa da, gerilimi arttırmış oluyor. İlerleyebilmek için, takılan yaratıklara kendinizi gösterip kaçmanız gerekebiliyor.

Hard mode'u PS4 üzerinde geçen ay bitirmiştim. Oyunu iyi bildiğim için fazla zorlamadı; ancak ilk kez oynayacaklar hard mode'tan uzak durmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Eylül 2019; 2:9:52 >

• Saç diplerimden ayak tırnak uçlarıma kadar ürperdim. Henüz oyunun başlarındayım, o zifiri karanlık depo nedir öyle arkadaş Allah kahretsin. Bütün mumları meşaleleri yaktım. Yapılmış en saf korku oyunu budur sanırım, ki firmanın Penumbra ve Soma oyunlarını bitirmiş birisiyim, ancak bu oyunu bitirmeye dübürüm yetmez, yetmiyor. Yalnız oyunun hikayesi o kadar ilgimi çekiyor ki. Lovercraft isminin hakkını veren yegane oyun desem abartmış olur muyum bilmiyorum. O tekinsizlik, notların verdiği ürperti. Cezayirde bir mezarda mahsur kalmak nedir lan? Okurken bile kafayı yiyecek gibi oluyorum. Sırf hikayesi için bitirmek istiyorum o yüzden. Gelecek olan Amnesia Rebirth oyunu da Daniel'ın Cezayirde mezarlıkta mahsur kaldığı süreci anlatacak zannedersem, sırf o yüzden bile hikayeyi yaşamam lazım.

Ama nasıl. Depodan sıvı almam lazım yaratık dolaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Saç diplerimden ayak tırnak uçlarıma kadar ürperdim. Henüz oyunun başlarındayım, o zifiri karanlık depo nedir öyle arkadaş Allah kahretsin. Bütün mumları meşaleleri yaktım. Yapılmış en saf korku oyunu budur sanırım, ki firmanın Penumbra ve Soma oyunlarını bitirmiş birisiyim, ancak bu oyunu bitirmeye dübürüm yetmez, yetmiyor. Yalnız oyunun hikayesi o kadar ilgimi çekiyor ki. Lovercraft isminin hakkını veren yegane oyun desem abartmış olur muyum bilmiyorum. O tekinsizlik, notların verdiği ürperti. Cezayirde bir mezarda mahsur kalmak nedir lan? Okurken bile kafayı yiyecek gibi oluyorum. Sırf hikayesi için bitirmek istiyorum o yüzden. Gelecek olan Amnesia Rebirth oyunu da Daniel'ın Cezayirde mezarlıkta mahsur kaldığı süreci anlatacak zannedersem, sırf o yüzden bile hikayeyi yaşamam lazım.

Ama nasıl. Depodan sıvı almam lazım yaratık dolaşıyor.
    Outlast ile karsilastiracak olursan korku seviyesini?

• quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Outlast ile karsilastiracak olursan korku seviyesini?

Alıntıları Göster
    Outlastta o tekinsizlik hissi yarım saat bir saat sonra yok oluyor ve oyun safi bir kaçma kovalamacaya dönüşüyor. Korku anlamında Amnesia ile kıyasmam bile o oyunu.
  • nasıl becerebildim bilmiyorum ama 6 saat oynadığım profili oyuna tekrar girerken sildim.kaldığım yerden devam etmek istiyorum ama bir türlü başaramadım bir yol gösterin yahu.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.