Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fotoğraf 20mp diye geçiyor ama kalite olarak biraz vasat buldum hafif zoom yapınca bile görüntü dağılıyor ayar yapmak mı lazım acaba? 12mp ve 16 mp de fotoğraf çektim 20mpden bi farkı yok açıkçası aşağıda 20mp örnekleri ;
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalSalute -- 10 Şubat 2016; 19:03:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

fotoğraf 20mp diye geçiyor ama kalite olarak biraz vasat buldum hafif zoom yapınca bile görüntü dağılıyor ayar yapmak mı lazım acaba? 12mp ve 16 mp de fotoğraf çektim 20mpden bi farkı yok açıkçası aşağıda 20mp örnekleri ;

Fotoğraf çekme video çek sonra video içinden resim çekersin Örnek : ( Videodan çekilmiş bir resim )

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    öyle deneyeyim o zaman bir dahakine
  • Benim 2 kamera da geldi. İkisi de aynı anda ülkeye giriş yaptı ama biri gümrük kontrolüne girdiği için bugün teslim edildi. Diğeri zaten geçen hafta gelmişti.

Kameranın birini kargo ambalajını dahi açmadan satıyorum. İsteyen pm atabilir , güncel Çin siteleri fiyatına veriyorum. İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Hangisini satıyorsun kaça veriyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihenes34

Okuduğunuzu anlıyorsanız yazıyor zaten açıkça.

İlk hangisinin geldiğini bilmediğim için anlamadım ben 5000s ve 7000s aldığınızı düşündüm o yüzden sordum.

İkinci olarak fiyatı bilmediğim için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Okuduğunuzu anlıyorsanız yazıyor zaten açıkça.

Üstelik neden bu kadar büyük tepki verdiniz anlamadım ?
  • quote:

İlk hangisinin geldiğini bilmediğim için anlamadım ben 5000s ve 7000s aldığınızı düşündüm o yüzden sordum.

İkinci olarak fiyatı bilmediğim için..

Burası amk7000s inceleme konusu olduğuna göre cihaz da amk7000s olması gerekli. Kutusunu açmadan Çin fiyatına satacağımı da yazdım. Çin de ne kadarsa o para.

• bu kamera oldukça kaliteli gerçekten malzeme kalitesi menüsü oldukça iyi birkaç gündür test ediyordum. başarılı bir test oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Android uygulama linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icatch.amkicam.app&hl=tr
    (Password: 1234567890)

Firmvare V1.03:http://www.amkov.com/Uploads/201601/5690b2565d507.zip

Kaynak -->http://www.amkov.com/list-74.html

Bu güncellemeyi Nasıl yüklüyoruz acaba

Amkov 5000s için aşağıdaki linki buldum.
    http://www.amkov.com/show-68-35.html

• Firmware güncelleme kılavuzu buldum. Aslında güncelleme zip dosyasının içerisine eklemişler.

Son firmware sürümü
    http://www.amkov.com/Uploads/201602/56b1a57e435d8.zip

Kılavuz :
    ---------------------------------------
    Bugs Repair
    1. When connected with APP to take singal photo, the indicators do not flash.
    2. Camera cannot be reset to factory settings when do it by APP.

User Guideline:
    1. Format the TF(MicroSD) card ,and Copy the two files named "IDV4.BRN" and "UpdateFW.txt" to the card
    2. Insert the card to DV;
    3. Insert the full charged battery to DV ,and close the battery cover;
    4. keep pressing “shutter button”first and then press “power button”at the same time until all the indicator lights flash;
    5. DV will start-up and all the status indicator lights flash , and "00:00"(not zero, numbers) will be shown on the LCD screen; Please be noted that all the LED light will keep flashing when updating;
    6. DV will power off automatically after upgrading finished;
    7. Start-up DV , you can check the new FW version in menue or in APP;

Note: 1. "UpdateFW.txt" is zero byte, it's correct.
    2. During the burning period , make sure that the power is sufficient. If not ,DV won't work later;
    3. Format the TF card when the burning finish , so that it won't enter burning mode again by incorrect operation;
    --------------------------------------

• ben bu cihazı araç kamerası olarak kullanacam fakat batarya takılı iken araç şarjına bağlı videolarda donmalar var şarjdan çekince donmalar yok. direk kabloyla cihaza bağlanamadım hata verdi sürekli. h.kartı 64gb birde 32 lik deneyecem bakalım başına böyle bir durum gelen varmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Firmware güncelleme kılavuzu buldum. Aslında güncelleme zip dosyasının içerisine eklemişler.

Son firmware sürümü
    http://www.amkov.com/Uploads/201602/56b1a57e435d8.zip

Kılavuz :
    ---------------------------------------
    Bugs Repair
    1. When connected with APP to take singal photo, the indicators do not flash.
    2. Camera cannot be reset to factory settings when do it by APP.

User Guideline:
    1. Format the TF(MicroSD) card ,and Copy the two files named "IDV4.BRN" and "UpdateFW.txt" to the card
    2. Insert the card to DV;
    3. Insert the full charged battery to DV ,and close the battery cover;
    4. keep pressing “shutter button”first and then press “power button”at the same time until all the indicator lights flash;
    5. DV will start-up and all the status indicator lights flash , and "00:00"(not zero, numbers) will be shown on the LCD screen; Please be noted that all the LED light will keep flashing when updating;
    6. DV will power off automatically after upgrading finished;
    7. Start-up DV , you can check the new FW version in menue or in APP;

Note: 1. "UpdateFW.txt" is zero byte, it's correct.
    2. During the burning period , make sure that the power is sufficient. If not ,DV won't work later;
    3. Format the TF card when the burning finish , so that it won't enter burning mode again by incorrect operation;
    --------------------------------------

Hocam cihazı brick edenler olmuş bende tırstım açıkçası

Yakında onunda ilacını çıkartır Amköv firması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

ben bu cihazı araç kamerası olarak kullanacam fakat batarya takılı iken araç şarjına bağlı videolarda donmalar var şarjdan çekince donmalar yok. direk kabloyla cihaza bağlanamadım hata verdi sürekli. h.kartı 64gb birde 32 lik deneyecem bakalım başına böyle bir durum gelen varmı??

Benim de amacım car dvr olarak kullanmak. Ürün henüz bana ulaşmış durumda değil. Kargo geldiğinde dener tecrübelerimi aktarırım.
  • bağlantı sorunu kutu içeriğindeki usb kablo değişince düzeldi. video ise ses sisteminde donmaya devam ediyor tv ye hdd ile direk bağlayınca slow motion gibi ses yok sanırım benim cihazlar bu netlikte fazla kasıyor kendini

gtx 970 pc ile sorunsuz videoları izleyebildim. cihaz güzel video kaydediyor cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velovis_ -- 12 Şubat 2016; 19:32:04 >
  • elinde olup satmak isteyen varsa talibim :D

edit: bulacağım la düzgün bi kod alıcam kamerayı :D
    100dolara 10 dolar indirim kodu :

http://prntscr.com/a2g7da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OgoX -- 12 Şubat 2016; 22:07:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Benim 2 kamera da geldi. İkisi de aynı anda ülkeye giriş yaptı ama biri gümrük kontrolüne girdiği için bugün teslim edildi. Diğeri zaten geçen hafta gelmişti.

Kameranın birini kargo ambalajını dahi açmadan satıyorum. İsteyen pm atabilir , güncel Çin siteleri fiyatına veriyorum. İyi forumlar

Cihaz Sami beye satıldı, pm atmayın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.