Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar ,sarj cihazı çıkmıyor zaten.bağlanti kablosu çıkıyor.usb den saRJ ediyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çok teşekkür ederim valla ne yalan söyleyim tam size özelden mesaj atıyordum siz yazdınız. çok sevindim.
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.şarj aleti istersen ayrıca satın alman gerek .bütün kameralarda bu böyle .10 usd ye yedek batarya ve şarj cihazı alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenShoot

quote:

Orijinalden alıntı: LegendPunch27

Cevabınız için teşekkür ederim.

m20 ile arasında ne kadar fark var sizce ?

arasındaki 28 dolarlık fark m20 almak için değer mi ?

Maalesef m20'yi hiç araştırmadım. Konunun sahibi pek çok kamera kullandığı için net bilgi verebilir size.

Selamlar , iki cihazı da kullanıyorum .amkov un video kalitesi bence daha iyi.m20 ile arasinda cok fark olmasa da bir tik onde.amkov degisik bir cihaz fiyatina gore çok net ve keskin bir çekimi var.gyro yok ama bir çok cihazda gyro yok go Pro ların bir çoğunda filan... bütçeniz kisıtli ise amkov secilebilir.sizi uzmez hatta mutlu eder.
    Amkov düşünürseniz aşağıdaki titreşim engelleyici kaucuk aparatla gayet keyifli oluyor.
    Toptan Silikon Kauçuk Kilitleme Tak tak Kilit GoPro için GOPRO Hero 4 3 3 2 1 kılıf Aksesuarları
    http://s.aliexpress.com/FrMZvUF7
    (from AliExpress Android)

M20 nin boyutları daha küçük hafif ve kasa kalitesi tuşları daha iyi.gyro özelliği cok güzel.video kalitesi amkov un bir tık altında
    Ama bir çok marka modele göre daha iyi(gitup git2,yi,sjcam in bir çok modeli,firefly 6s ten filan önde ) resim kalitesi gayet iyi amkov un 2 tik önünde . Almışken daha iyi bir kamera alayım derseniz ve butce sikintiniz yoksa m20 iyi bir secim olur.

arada 27 usd fark var. Az degil
    bütçem kısıtlı cok para vermek istemiyorum derseniz amkov da iyi bir secenek.ayrica amkov da ekstra olarak saat sekinde kumanda da var.

İki cihazda sizi mutlu eder açıkçası .karar sizin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 26 Temmuz 2016; 20:26:47 >

• Saat menzili ne kadar

• bahadirpacal B kullanıcısına yanıt
    Hocam buları indir pdf dosyasındaki işlemleri uygula. Brick olmuş olabilir

https://yadi.sk/i/d2w_A52grsnLt

https://yadi.sk/d/w7HRX6ZZrtSXy
  • Benim cihazimda geldi. Gercekten beklentimin cok ustunde bir cihazla karşılaştım burada yardimci olan arkadaşlara tesekkur ederim

• Bir kaç fotoğrafta ben çektim alır almaz :) Daha tam makinaya alışamadım ama fiyatını hak ediyor. Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

Benim cihazimda geldi. Gercekten beklentimin cok ustunde bir cihazla karşılaştım burada yardimci olan arkadaşlara tesekkur ederim

Hadi hayırlısı örnek çekimleri bekliyoruz
  • Arkadaşlar elimde bir adet Amkov 7000S 4K mevcut satıyorum ilgilenenler pm den ulaşabilirler yurt dışı fiyatına vereceğim bilginiz olsun. 60$ net ücret istiyorum.
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim, ilk fırsatta deneyeceğim önerinizi. pdf dosyası açılmıyor ama brick konusunu araştıracağım en azından. Sonucu burada paylaşırım sizinle.
  • Çektiğim video ve resimler kayboldu bir anda.Bilgisayarda görüntülere bakarken bir anda hepsi silindi.Şuan sadece CAR adında boş bir dosya var hafıza kartında.Yardımcı olursanız sevinirim çektiğim onca şey çöpe mi gitti durduk yere
  • playbox06 P kullanıcısına yanıt
    Hocam senin sorun hafıza kartı ile ilgili sanırım. Recovery My Files programını dene istersen
  • Arkadaşlar fotoğraf çekerken ekran kapandı dışındaki bütün ışıklar açılıp kapanıyordu herhangi bir fonksiyonu çalışmıyordu sürekli olarak sadece dışındaki yeşil ışıkları kapanıyordu bende bir süre bekledikten sonra bataryayı çıkarayım dedim bataryanın dışındaki çıkarmak için gerekli olan ince bant koptu şuan ne yapabilirim.Acaba bu sorun neyden kaynaklanıyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar gearbestten hafıza kartı almanızı önermem.Dosya silme sorunu kartla alakalıymış.Samsung 64gb evo almıştım büyük ihtimal 1gb falan.
  • playbox06 P kullanıcısına yanıt
    dosya sistemini fat 32 ye çevirdin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playbox06

Arkadaşlar gearbestten hafıza kartı almanızı önermem.Dosya silme sorunu kartla alakalıymış.Samsung 64gb evo almıştım büyük ihtimal 1gb falan.

Bende 64 lük kartımı oradan aldım ve en az 4 kere full 64 gb doldurmuşumdur + 5 farklı kamerada denedim sıkıntı yaşamadım.

• Biradan kullanıcısına yanıt
    O bant öyle yada böyle kopuyor. Makasın sivri ucuyla yan tarafına geçirip bataryayı çıkartabilirsin. Daha sonra kopan bantı tekrar bataryaya yapıştır ama yan tarafından
  • arkadaşlar selam, amkov amk7000s için önerdiğiniz sd card hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

arkadaşlar selam, amkov amk7000s için önerdiğiniz sd card hangisidir ?

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp32da-tr-p-FTHFZSAMEVOMC32GB?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.