Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, dert edilcek bir problem değil yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkadaşlar temmuzun dördünde sipariş vermiştim kargo sorgulamaya geldiğim zaman şöyle bir şey geliyor.Sizce durum nedir bilgisi olan var mı acaba ?
    Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aldığınız yer biraz geç kargoya vermiş (8 gün beklemişler). Ayrıca kargonuz henüz Türkiye'ye giriş yapmamış, tahminen 2-3 güne gelir. Sizin elinize ulaşması artık buradaki işlemlerin hızına bağlı. Benim kamera ülkeye giriş yaptıktan 6 gün sonra elime ulaştı(gümrükteki yoğunluktan biraz beklemişti).
  • Biradan kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Biradan

iyi günler arkadaşlar temmuzun dördünde sipariş vermiştim kargo sorgulamaya geldiğim zaman şöyle bir şey geliyor.Sizce durum nedir bilgisi olan var mı acaba ?

benim kameranın gelişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eniaccroy -- 21 Temmuz 2016; 9:34:47 >

• teşekkür ettim arkadaşlar bakınca belki geri gitmiştir sandım sağolun :)
  • Geçen güzel bir sualtı videosu çektim, youtube'a yükleyip burada da paylaştım fakat video normalden çok daha kötü göründüğü için ve alacaklar için yanıltıcı olmasın diye mesajımı sildim. Video 1080p 60 fps idi, Youtube'ta da bu ayar ile izledim.

Videolarınızı youtube'a koymadan önce bir işlem yapıyor musunuz? Sonuçta sizlerin de mp4 formatında kaydediyor değil mi?

Önceki mesajlarda örnek videolara bakıyorum gayet güzel görünüyor. Fakat benim yüklemelerimde problem var anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 21 Temmuz 2016; 10:28:52 >
  • GoldenShoot G kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ayar yapmana gerek yok. Belki bir süre sonra düzelirdi convert fln yapıyor youtube
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    Malesef birgün sonra baktığımda da kalite aynıydı. Başka bir deneme daha yapayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi Günler. Bende bu üründen almak istiyorum.

-Ürünü nereden almalıyım ?

-Gümrük sıkıntı olur mu ?

-Ürün fiyatına vergi eklenecek mi ? Yurtdışından geleceği için. İlk defa alışveriş yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendPunch27 -- 22 Temmuz 2016; 11:36:15 >
  • LegendPunch27 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İlk mesajda linkler mevcut. Güncel fiyat 63.99$.
    Gümrükte sıkıntı olmaz. Bana 16 günde ulaşmıştı.
    Vergi eklenmesi söz konusu değil. Vergi eklenebilmesi için sınır 75euro.
  • Arkadaşlar droneun üsstündeyken nasıl fotoğraf çekeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Fiyatlara nereden bakıyorsunuz bilmiyorum ama gearbestte suan firefly 79 usd ,m20 93 usd
    Arada 14 usd fark var. Ayrıca m20 de de fpv mod var

bu fpv mod nedir ne işe yarar ki acaba?

• tanrianubis kullanıcısına yanıt
    fpv= First Person View ilk kişi gözünden görmek yada ''Pilot gözü ile görmek'' şeklinde anlamlandırılabilir.

Mesela Quadcopter e kamerayı bağladığınızda uçuş sırasında görüntüyü,videoyu canlı olarak izlemenizi sağlayan özellik.
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    anladım hocam. teşekkürler bilgi için:)
  • Bir kaç sorum daha olacak;

Su altı çekimlerinde nasıl ?

Su geçirme riski var mı ?

Kullanımı rahat mı ?

Bu ürünü mü alsam yoksa biraz daha para biriktirip sjcam m20 mi daha iyi olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendPunch27

Bir kaç sorum daha olacak;

Su altı çekimlerinde nasıl ?

Su geçirme riski var mı ?

Kullanımı rahat mı ?

Bu ürünü mü alsam yoksa biraz daha para biriktirip sjcam m20 mi daha iyi olur ?

Merhaba,

Su altı çekimleri gayet başarılı. Kutu içerisinde gelen su altı kabı herhangi bir su sızması yapmıyor. Fakat sualtında kullanabilmek için şamandıra veya kafaya sabitlenen aparattan almak lazım yoksa cihazı eline alıp çekim yapmak rahat olmayabilir.

Sjcam kullanmadığım için herhangi bir yorum yapamayacağım.

Bahsettiğim ürünler şunlar:

http://www.aliexpress.com/item/Action-camera-Gopro-Accessories-Headband-Chest-Headstrap-For-SJ4000-Go-Pro-Hero-3-4-Sport-Camera/32610823400.html?spm=2114.13010608.0.80.YBBISm

http://www.aliexpress.com/item/3in1-Sports-Camera-Floaty-Floating-Hand-Grip-Handle-Mount-Accessory-For-Sony-Action-Cam-HDR-AS20/32432023223.html?spm=2114.01010208.3.1.3DYB0u&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10057_10056_10037_9992_10055_10049_10059_10033_10058_10032_10017_405_404_106_10040_105_104_10060_103_102,searchweb201603_8&btsid=c1c2868f-c01b-4c96-bb79-ebc8caec4ffd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 26 Temmuz 2016; 11:33:16 >

• Cevabınız için teşekkür ederim.

m20 ile arasında ne kadar fark var sizce ?

arasındaki 28 dolarlık fark m20 almak için değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendPunch27

Cevabınız için teşekkür ederim.

m20 ile arasında ne kadar fark var sizce ?

arasındaki 28 dolarlık fark m20 almak için değer mi ?

Maalesef m20'yi hiç araştırmadım. Konunun sahibi pek çok kamera kullandığı için net bilgi verebilir size.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Ben de gearbestten sipariş verip bugün teslim aldım. Cihaz güç düğmesine basınca açılmıyor. Şarja takınca sabit mavi ışık yanıyor. PCye bağlayınca kendiliğinden açılıyor ama bağlantı sağlanmıyor. Kabloyu çıkarınca goodbye diyip kapanıyor. Yeterince şarja bağlı tuttum.
    Aşağıdaki videoda da aynı durum yaşanmış.
    https://www.youtube.com/watch?v=SFnRZ7sfQbo
    Bu sorunun çözümü için önerisi olan var mı, ya da arızalı diye iade mi edeyim sizce?
    Şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar gearbestten verdiğim sipariş bugün geldi ancak kutuda şarj aleti çıkmadı valla ne diyeyim o kadar sevinmiştim geldi diye bu seferde böyle olunca üzüldüm açıkçası. yardımcı olabilirmisiniz acaba.Nasıl bir mesaj yollamalıyım.Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.