Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu makinelerle fotoğraf çekimleri nasıl olur performans alır mıyım ? Dslr ayarında tabi ki cekemez ancak diğer compact makinelerle kiyaslarsak nasıldır sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf konusunda tatmin olamayabilirsin ama video konusunda çok iyidir. Fotoğraf yerine 2 saniye 4k video çekiyorum ve ekran görüntüsü alıyorum öyle daha iyi oluyor. Örnekleri önceki mesajlarda var.
  • Bende kameradan sipariş verdim ama galiba geldiği gibi geri döndü 😭. Hiç haber vermeden neden geri göndermiş olabilirler
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1482859/4c467778-8b2a-4f12-9ff3-dc59944021d2.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanchuc -- 4 Temmuz 2016; 17:56:07 >
  • Arkadaşlar ilk önce xiaomi vereyim demiştim baktım stokta gözükmüyor bende bundan sipariş verdim.Şuan siyah olanı 64 dolar diğerleri 69 dolar olarak gözüküyor. Siyah olanı 190 tlye verdim bakalım ne zaman gelecek :)
  • Merhaba arkadaslar bende siparis verdim.linkdeki ürünü.http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_268913.html
    Urun orjinal midir? Ilk kez yurt disindan alisveris yaptim. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkur ederim.

• Selamlar ,

Kararsız kalanlar için amkov amk7000s i öneririm. Kamera suan 64 usd ve yanında kumandası ve birçok aparatı ile geliyor.Amkov un kutu içeriğinde su altı kabı , uzaktan kumanda vs bir çok aparatın değeri ortalama 30 usd değerinde. Kamera size 35 usd ye geliyor ki arkası ekranlı da olması ekstra avantajı.

Eğer ağırlıklı video çekecekseniz bence amkov Amk7000s bir cok rakibinden cok daha kaliteli canlı ve daha başarılı çekim yapıyor.Ayrıca düşük fps olsada başarlı 4k video kaydıda mevcut. Zaten olgu erhan hocam da bu kameranın cok iyi video çektiğini , yi den ve sjcam m20 den 1 tık üstün çekim kalitesi olduğunu belirtmişti. Bende ilk forumlarda yaptığım araştırmalar sonucu yi almıştım.Sonra bu amk7000s çok övülünce 1 adet te amk7000s sipariş ettim.
    Yi ye göre bence hem cok daha ucuz hemde daha başarılı video kaydı yapıyor. Bu sebep ile yi yi satıp amkov kullanmaya başladım.Ayrıca Yi 24 bin mpbs netlik değeri verirken amkov 28 bin mpbs netlik değeri veriyor.

Örnek videolar aşağıdadır.
    Yi vs Amk7000s vs Go Pro3

Amkov Amk7000s vs Xiaomi Yi (18:00 dk den sonra yanyana çekimler mevcut.Amkov un kaliteli çekimi cok fark ediyor.)

Yi vs Amkov amk5000s(amk7000s in arka ekransız,bir eski versiyonu.7000s ,5000s é göre daha da iyi cekiyor) ARAÇ Kamerası olarak karşılaştırma

SJ5000+ vs. AMK7000S ( sjcam 5000 plus 145 usd , amkov 65 usd :)

Amkov amk7000s VS Gıtup git2

Go Pro 3 Black Edition vs Amkov Amk7000s , Sağdaki amk7000s karıştırılmasın :)

Eken H9 vs Amkov Amk7000s

Sjcam M20 vs Amkov Amk7000s

Örnekler :
    amkov da Algida dolabında kırmızılar daha canlı ve yazı daha net. m20 de algida yazısı okunmuyor,kırmızı soluk

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi

Örnek2

Yer detayları amkov daha net ,detaylı

Örnek 3
    Siyah doblonun camları olsun,yan kaportası olsun , öndeki beyaz hondanın arka camı olsun , amkovda cok daha detaylı ve daha canlı. m20 biraz soluk kalıyor amkov a göre

Örnek 4
    Yandaki evin duvarlarındaki kırmızı üzerine beyaz çarpı işaretleri.amkovda cok daha net ve aydınlık

GoPro 4 Vs Xiaomi Yi Vs Amkov 5000 Vs BlackView Hero 2 ( amkov amk5000 bile hepsinden iyi çekiyor bence.. En sevdiğim video cok iyi karşılaştırmışlar)

Sonuc olarak yaptığım , kullandığım , izlediğim videolara göre, fiyatına göre amkov dan daha daha iyi,başarılı kaliteli video ceken bir kamera görmedim.Bu kamera gerçekten inanılmaz kaliteli çekiyor.
    Eğer cok sarsıntılı durumlarda videolar çekecekseniz sjcam m20 nin gyro özelliği cok iyi iş görüyor.Hatta suan gyrosu en iyi çalışan kamera Sjcam m20 tercih edilebilir.Fakat daha kaliteli videolar elde etmek istiyorsanız ve daha az sarsıntılı durumlarda video çekecekseniz kesinlikle Amkov Amk7000s...

Diğer kameraları bence eleyin , özellikle sjcam 4000-5000 , xiaomi yi , firefly 6s , eken h8-9 bunlara hiç gerek yok. Xiaomi yi ye 70 usd verip 30 usd de aparatlara veriyorsunuz ediyo 100 usd... Amkov hem daha iyi video çekiyor hemde 65 usd , kumanda dahil fiyat...

• hoodan kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz icin tesekkur ederim

• Amkov amk7000s in problemleri bayagi var gibi gözüküyor.Alacaktım ama korktum birden..

Bir de yedek bataryasi filan yok ki.Nasil yedek batarya problemini cozuyorsunuz?

• proforhan P kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunların çoğu sürüm güncellemeden kaynaklandi.cihazın geldiği sürümü ile kullananlarda sorun yok.bende bir süredir kullanıyorum. Gayet sorunsuz .güncelleme yapınca sıkıntı çıkabiliyor. Şans işi birazda gopro alıp illallah eden de var.

Yedek batarya şarj aleti vs hersey mevcut.ayrıca gopro nun,yi nin aparatları bire bir amkov uyuyor.

http://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_362141.html

http://m.gearbest.com/action-cameras/pp_362140.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 6 Temmuz 2016; 0:33:57 >

• Su kabını denizde test ettim ve hiçbir problemle karşılaşmadım arkadaşlar. Görüntüleri bugün yarın paylaşırım :)
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz hocam videoları benimde gelsin bende faydalı olması açısından paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Su kabını denizde test ettim ve hiçbir problemle karşılaşmadım arkadaşlar. Görüntüleri bugün yarın paylaşırım :)

su altında tuşları kullanıyor musunuz? su altında tuşlara bastığım zaman içine su alıyor, bu bi problem midir yoksa tuşlara mı basmamak gerekiyor acaba?
  • GardSecret G kullanıcısına yanıt
    Tabiki, su altında tuşları rahatça kullanabiliyoruz. Muhtemelen sizin sualtı kabında bir problem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenShoot -- 10 Temmuz 2016; 14:30:25 >
  • Fiyat,çekim açısı,aksesuar,batarya vs kriterleri göz önünde bulundurarak seçenekleri ikiye indirdim : Amkov AMK7000S ve Firefly 6S. Hangisini almalıyım? Gönlüm Amkov'dan yana fakat yazılımsal gyro için Firefly'ı istiyorum.Çok önemli bir kriter mi sizce ?
  • Selamlar , amkov un video çekim kalitesi firefly ın bence baya üzerinde .fiyat olarakda daha uygun.firefly da da gyro önemli bir özellik. Amkov da da gyro benzeri stabilite özelliği var ama pek etkili calismiyor.

Gyro için bir makina alacaksan bence sjcam m20 ,firefly dan hem daha kaliteli çekim yapiyor hemde gyro su çok az bir miktar firefly ın önünde .seçenekleri m20 veya amkov diye 2 ye indirsen bence daha iyi olur. Burada da büçten kisitli ise ve daHa kaliteli çekim istiyorsan amkov tam bir fiyat performans cihazıni secebilirsin.

Ama çok sarsıntılı ortamlarda çekimler yapacağım gyro daha önemli dersen bence m20 al,firefly ı ele. FoRumda aksiyon kameraları konusunun altında kamera savaşları diye konum var.orada m20 ile firefly karsilastirmasi,m20 ve amkov un karşılaştırma videoları mevcut. Artıları eksileri vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 11 Temmuz 2016; 0:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Selamlar , amkov un video çekim kalitesi firefly ın bence baya üzerinde .fiyat olarakda daha uygun.firefly da da gyro önemli bir özellik. Amkov da da gyro benzeri stabilite özelliği var ama pek etkili calismiyor.

Gyro için bir makina alacaksan bence sjcam m20 ,firefly dan hem daha kaliteli çekim yapiyor hemde gyro su çok az bir miktar firefly ın önünde .seçenekleri m20 veya amkov diye 2 ye indirsen bence daha iyi olur. Burada da büçten kisitli ise ve daHa kaliteli çekim istiyorsan amkov tam bir fiyat performans cihazıni secebilirsin.

Ama çok sarsıntılı ortamlarda çekimler yapacağım gyro daha önemli dersen bence m20 al,firefly ı ele. FoRumda aksiyon kameraları konusunun altında kamera savaşları diye konum var.orada m20 ile firefly karsilastirmasi,m20 ve amkov un karşılaştırma videoları mevcut. Artıları eksileri vs.

M20 de dahil olmak üzere 3-4 modelin bir çok kayıpsız videosunu ve Youtube linklerini izledim.Karar vermek çok zor.
    M20 gerçekten güzel bir cihaz fakat fiyat olarak 20-25 dolar oynuyor Firefly'a göre.
    Kullanım alanı olarak bisiklet ön planda olacak o yüzden gyro özelliğine dikkat ediyorum.Ayrıca uzun vadede quadcopter alacağım ve firefly'da fpv desteği varmış.Bunları göz önünde bulundurursak ne tavsiye edersiniz ?

• M.C.Clk kullanıcısına yanıt
    Fiyatlara nereden bakıyorsunuz bilmiyorum ama gearbestte suan firefly 79 usd ,m20 93 usd
    Arada 14 usd fark var. Ayrıca m20 de de fpv mod var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 11 Temmuz 2016; 7:24:11 >
  • Arkadaslar SJCAM M20 ve Amkov 7000s daha on planda sanırım okudugum yorumlara gore.
    Satın alma amacım;
    1) Bir yere sabitleyip guvenlik kamerasi gibi kullanma / seyahat esnasinda arac ici kamera olarak kullanma
    -Iki kamerada da sd kart doldugunda mevcut veriyi silip uzerine kaydetmek var mı? (Mesela arabada yol boyunca cekim yapıcak, kart doldugunda durmak yerine eskileri silip yeni kayda devam edicek otomatik.)
    2) Yuzerken veya teknedeyken su altı cekim yapma
    -Amkov icin su altında merkezde flu cekiyor gibi yorumlar okumustum, bunlar hala var mı. Bi video gordum bi iki sayfa once bi sorun yok gozukuyordu. Cozumu nedir?
    3) Yakın zamanda olmasa da multicopter alma fikrim var. Onlarda kullanabilir miyim?

Bu amaclar dogrultusunda hangisini onerirsiniz acaba? Babam da kullanacagi icin az sorun cikaran bir model olması da onemli.

Tesekkurler.
  • B747 kullanıcısına yanıt
    Sormuş olduğun 2. soruyu cevaplayım eğer mercek su kabına değiyor ve fluluk yapıyorsa, nemi almak için kullanılan pedlerden bi tane koysan sorun ortadan kalkıyor. Mercek altındaki amkov yazısının üzerine koyacaksın.
  • Fotoğraf çekimlerinden bir örnek. Renklerde vs oynama yapılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.